Polsign Artur Pruszyński

84-240 Reda, Gdańska 48 D Mapka
693-275-295, 571-438-508
p...@polsign.com.pl pokaż
polsign.com.pl/index.php
/Polsign-Identyfikacja-Wizualna-295206917962496
Godziny otwarcia
pn-pt9:00 - 17:00

Napisali o nas

O nas

Jesteśmy producentem reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Zajmujemy się oznakowaniem kompleksowym budynków m.in produkujemy: kasetony, litery przestrzenne, neony, Litery LED. Litery 3D, litery metalowe, tabliczki, tablice informacyjne, tapety, fototapety.

Jesteśmy agencją reklamową, działającą na terenie całe kraju.Działamy kompleksowo od projektu do montażu.Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić najlepszą formę reklamy dla danego obiektu.Do naszych zleceń podchodzimy z wielkim zaangażowaniem oraz rzetelnością, każde zrealizowane przez naszą firmę zlecenie objęte jest gwarancją. Naszą specjalnością jest reklama wizualna: zewnętrzna i wewnętrzna oraz produkcja tapet, fototapet i druku wielkoformatowego. Tworzymy nowoczesny rynek reklamowy w kraju i poza granicami. Współpracujemy z najlepszymi grafikami, architektami i inżynierami oraz montażystami. Zajmujemy się głownie produkcją : kasetonów, neonów, liter przestrzennych, liter 3D, liter LED, pylonów, semaforów, tablic informacyjnych, tabliczek, szyldów, liter i cyfr metalowych,tablic kierunkowych, potykaczy, elementów dekoracyjnych.Osobnym bardzo prężnym działem w naszej firmie, jest produkcja tapet, fototapet oraz druku wielkoformatowego.Specjalizujemy w druku tapet, fototapet, foli i naklejek : lateksowych, winylowych, papierowych ECO, tekstylnych, wypukłych 3D oraz samoprzylepnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Produkcja reklam

 • oferta:
  6
   
 • kreatywność:
  6
   
 • czas realizacji:
  6
   
 • jakość usług:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Martyna - opinia

Profesjonalne podejście do klienta, jeśli chcą państwo profesjonalnej oraz usługi na wysokim poziomie bardzo polecam firmę Pana Artura Polsign

 • Martyna
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »