Pomerania Office Park

adres
80-822 Gdańsk, Żabi Kruk 16 pokaż na mapie

Pomerania Office Park obiekty w tej lokalizacji (4) »

telefon
58 762-35-35, 609-101-085  fax:  58 762-35-30
e-mail
k...@unimor.com.pl pokaż
www
www.unimor.com.pl

Napisali o nas

O nas

Pomerania Office Park to zespół trzech budynków o charakterze biurowo-usługowym o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 17 tys. mkw. Obiekty wspólnie stworzą kompleks, który idealnie wpasowuje się w zabytkową zabudowę Starego Przedmieścia.

Usytuowanie budynków w bezpośrednim centrum Gdańska, gwarantuje szybki dostęp do zróżnicowanej infrastruktury komunikacyjnej. W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również nowa stacja SKM Gdańsk-Śródmieście. Umiejscowienie obiektu zapewnia również dogodne połączenie z kluczowymi arteriami - obwodnicą Trójmiasta i autostradą A1.

Lokalizacja nieruchomości jest wyjątkowa poprzez połączenie dwóch elementów. Pierwszym niewątpliwie jest idealne położenie pod względem komunikacyjnym. Dojazd do nieruchomości jest niezwykle komfortowy zarówno dla zmotoryzowanych użytkowników, jak i tych korzystających z transportu miejskiego. Drugim aspektem jest bliskość Głównego Miasta, zwanego Starówką i jego licznych atrakcji. Specyfika tej historycznej dzielnicy Gdańska sprawia, że położenie nieruchomości charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą i wysokim prestiżem.

ZEFIR to nowoczesny, czterokondygnacyjny biurowiec, oferujący ponad 4.600 m kw. powierzchni na wynajem oraz 90 miejsc parkingowych, umiejscowionych na wydzielonym, wewnętrznym dziedzińcu. Projekt obiektu zakłada wykorzystanie najnowszych rozwiązań architektonicznych, umożliwiających szybką i dowolną aranżację przestrzeni biurowych i usługowych. Ponadto, w kameralnym budynku przy ul. Żabi Kruk znajdą się m.in.: reprezentacyjna recepcja i sala konferencyjna oraz liczne udogodnienia dla najemców, w tym 3 cichobieżne windy i 24h monitoring. Elementem wyróżniającym budynek Zefir będą również unikalne tarasy widokowe, z których widok rozciągać się będzie na starówkę Gdańska i kanał Motławy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym obiekt klasyfikowany będzie w standardzie B+.

Budynek ATOL zaoferuje 3.500 mkw. powierzchni biurowej oraz 950 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Podziemna hala garażowa udostępniająca 41 miejsc parkingowych oraz 10 zewnętrznych miejsc postojowych zagwarantują odpowiedni komfort zmotoryzowanym użytkownikom.Doskonałe położenie oraz zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, że budynek będzie klasyfikowany w klasie prestiżu, lokalizacji i wyposażenia: B+. Budynek został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami, aby zapewnić najemcom optymalne warunki pracy. Zostanie wyposażony m.in w system kontroli dostępu, dwie cichobieżne i szybkie windy, podwieszane sufity, klimatyzację oraz uchylne okna.

Galeria zdjęć

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »