Poradnia Onkologiczna Szpital Morski im. PCK sp. z o.o.

Poradnia Onkologiczna

Wybierz numer

22 480-08-00 (należy wybrać 1) 58 726-03-17
Dziś nieczynne więcej
 

Oceny (3)

Pan Władysław
Termin usługi: styczeń 2022 

Panie z rejestracji pracują tam już za długo, pracują bo muszą, czuć powiew chłodu od tych kobiet, jak powiesz coś nie po ich myśli to cie potraktują jak intruza,ale jak jesteś chory to nie masz wyjścia. Zero empatii i przychylności.

Przychodnie, poradnie NFZ

1.3
Barbara Latocha
Termin usługi: listopad 2021 

kolejny raz spotkałam się z Pielęgniarkami w Przychodni Onkologicznej przenosząc mamę z Onkologii w Warszawie do Szpitala Morskiego pck. stwierdzam, iż Panie z rejestracji w sytuacji braków personelu czynią co w ich mocy, np. proszą lekarzy o przyjęcia pomimo codziennych limitów. Byłam świadkiem i doświadczyłam tego w sytuacji podejrzenia onkologicznego u mamy, którą w trybie pilnym przyjęto do kolejnego spotkania z cudowną dr K. Lamentowicz. Obsługa profesjonalna, jak od wielu lat... Potwierdzam to jako była pacjentka - skierowana do tej poradni przed wielu laty...Bardzo Dziękuję Pielęgniarkom z Rejestracji Przychodni Onkologicznej, szczególnie zaś wspomnianej Pani Doktor, pomimo, iż badania trwają. Wdzięczne: mama z córką.

Przychodnie, poradnie NFZ

5.2
Daria
Termin usługi: czerwiec 2021 

Tragedia. Umawiają na konkretną godzinę, po czym czas oczekiwania na lekarza to 4 h . Lekarz znika z gabinetu (dr. Zimniak) , pacjenci czekają. Śmiech na sali . Za każdym razem jest ten sam problem . Kazdy wypad z babcia , kończy się ogromnym bólem i zmęczeniem. A chyba nie trzeba przypomnieć ze to onkologią a nie zwykla przechodnia .

Przychodnie, poradnie NFZ

2.0