Poradnia leczenia bólu - Szpital im. M. Kopernika COPERNICUS sp. z o.o.

80-152 Gdańsk, Powstańców Warszawskich 1/2 Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 772-39-50
 
zgłoś do aktualizacji
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 18:00

Napisali o nas

  • Długie kolejki do specjalistów. I lepiej nie będzie
    Długie kolejki do specjalistów. I lepiej nie będzie 8 października 2018 (228 opinii) "Trzeba mieć końskie zdrowie, żeby chorować" - to stare porzekadło często powtarzają osoby, które próbują zarejestrować się do lekarzy specjalistów. Uniwersyteckie Centrum...

O nas

Godzina podana w rejestracji jest orientacyjnym czasem przyjęcia do lekarza lub wykonania zabiegu medycznego w Poradni. Rzeczywisty czas przyjęcia może różnic się od podanego w Rejestracji. Wynika to ze stanu zdrowia pacjentów i zależy od przebiegu udzielania świadczeń poprzedzających wizytę, na którą pacjent oczekuje.
Prosimy o przybycie do Poradni na ok 15 min. przed czasem podanym przez Rejestrację i zarezerwowanie sobie odpowiedniej ilości czasu na wizytę. 
Skierowanie (jeżeli jest wymagane i nie zostało dostarczone podczas rejestracji) należy dostarczyć w terminie 2 tygodni od dnia zarejestrowania.
Skierowanie można oddać bezpośrednio do wyznaczonego okienka - bez kolejki, wrzucić do specjalnie wystawionej w tym celu skrzynki, wysłać pocztą.
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »