Ranking II miejsce

Port Maluszka

Port Maluszka

Wybierz numer

786-249-186
m...@gmail.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 7:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/30 - Port Maluszka Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/30 - Port Maluszka Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/30 - Port Maluszka Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/30 - Port Maluszka Gdynia +27 1
 

TV Filmy

7

Motoryka mała :)

O nas

Port Maluszka to najlepszy żłobek, dzienny opiekun w Gdyni. 
Doskonała lokalizacja-Śródmieście Gdyni, zadbany lokal,
życzliwe i pełne empatii opiekunki.
Działamy według stałego planu dnia, zapewniamy adaptacje z rodzicem, zdrowe wyżywienie, troskliwy 
i doświadczony personel, domową atmosferę oraz czysty i bezpieczny lokal, codzienne spacery.
W programie żłobkowym w ramach czesnego przeprowadzamy zajęcia m.in :
zajęcia języka angielskiego, zajęcia plastyczne z wykorzystaniem metody malowania dziesięcioma palcami i różnych technik plastycznych, zajęcia z masami plastycznymi
zajęcia rytmiczne, zajęcia z chustą animacyjną, zabawy dźwiękonaśladowcze
dziecięce masażyki, zajęcia metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,
gimnastyczne, zajęcia logopedyczne, elementy integracji sensorycznej, eksperymenty, sensoryka.

Tutaj zaopiekujemy się Twoim dzieckiem najlepiej jak potrafimy !!!
Radość na twarzy Twojego dziecka powie o nas wszystko !!! Zapraszamy.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy rozpoczyna się rekrutacja do placówki?
Rekrutacja trwa cały rok, jeśli posiadamy wolne miejsce to można dostać się od razu, jeśli nie to od miesiąca w którym zwolni się miejsce.
Czy prowadzona jest lista oczekuących?
Tak, na listę oczekujących można zapisać się bezpłatnie. Wystarczy napisać sms na nr 786249186 z następującymi danymi: imię i nazwisko dziecka, data urodzenia, telefon kontaktowy i planowany miesiąc-termin rozpoczęcia opieki.
Jakie są wymagania dotyczące przyjęcia dziecka?
Placówka jest dla dzieci od 1 do lat 3. Jedynym warunkiem przyjęcia jest sprawność ruchowa dziecka-konkretnie umiejętność chodzenia. Nie może być to dziecko leżące.
Smoczek, pieluszka, mleko modyfikowane oraz alergie nie stanowią problemu.
Ile jest grup? Jakie?
Placówka mieści jedna grupę dzieci, około 15-18 dzieci. Grupa jest mieszana, są dzieci roczne i prawie 3 letnie. Od kilku lat obserwujemy wzajemne korzyści dla dzieci zarówno młodszych jak i starszych we wspólnym funkcjonowaniu w grupie łączonej. Młodsze są zaciekawione, szybciej się rozwijają i biorą za wzór dzieci starsze. Starsze lubią towarzystwo młodszych, uczą się wsparcia i empatii względem mniejszych od siebie,
Jaka jest ilość opiekunek w placówce?
Zgodnie z ustawą o opiece nad dziećmi do lat 3, na jedną opiekunkę przypada 5 dzieci (wg ustawy max do 8) jednak u nas przy pełnej grupie są 4 opiekunki. Do 10 dzieci są dwie.
Czy placówka korzysta z programu wsparcia 400+ z Zus?
Istnieje możliwość korzystania ze świadczenia żłobkowego- obniżenia opłaty żłobkowej o 400 zł z Zus. Wniosek do Zus składa rodzic. Środki wpływają na konto placówki. Kolejnie czesne jest obniżane po zaksięgowaniu środków.
Jaki jest okres wypowiedzenia?
Okres wypowiedzenia wynosi 2 miesiące. Wypowiedzenie składać należy pisemnie.
Czy placówka jest zamknięta w wakacje lub ferie zimowe?
Placówka jest zamknięta jedynie w wakacje- dwa tygodnie. Ostatni tydz lipca i pierwszy tydzień sierpnia.
Jak wygląda adaptacja? Czy rodzic uczestniczy w adatacji dziecka na terenie żłobka?
Rodzic w pierwszej fazie adaptacji uczestniczy w adaptacji, pomaga w oswajaniu się z nowym miejscem, kolejnie stopniowo jest delegowany poza żłobek.
Adaptacja dziecka jest ustalana indywidualnie, po wstępnym wywiadzie z rodzicem i zapoznaniu się z dzieckiem. Na podstawie obserwacji oceniamy jego możliwości adaptacyjne oraz szacujemy jak będzie wyglądał oraz ile będzie trwał czas adaptacji. Każdą adaptację prowadzić w sposób przemyślany, łagodny, stopniowo włączając dziecko do przebywania w placówce. Dzieci,które chodziły już do innych placówek klimatyzują się ok 5 dni, a inne ok 2-3 tygodni.
Czy podczas nieobecności zwracany jest koszt czesnego lub pomniejszany?
Kwota czesnego jest stała mimo chorób lub innych nieobecności. Jedynie koszty wyżywienia będą niższe gdy rodzic poinformuje o planowanej nieobecności.
Czy w placówce jest monitoring?
Nie posiadamy monitoringu. Cieszymy się zaufaniem rodziców, dodatkowo właścicielka z doświadczeniem ponad 10 letnim jest także opiekunką pracującą na miejscu czuwając nad jakością świadczonych usług. Personel jest szczegółowo zweryfikowany, dobrany, zaufany i przeszkolony.

Oceny (44)

Mama Aurelki
Termin usługi: styczeń 2023

Port Maluszka to miejsce pełne życzliwości, serducha i kreatywności. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z czasu adaptacji jak i kolejnych tygodni naszej małej z ciociami :) Trafiliśmy do Portu, po średnio udanym doświadczeniu w pierwszym żłobku, gdzie mieliśmy poczucie chaosu i braku wiedzy merytorycznej szczególnie o śnie dziecka, potrzebnego rytuału i wyciszenia przed drzemką. Port Maluszka dał nam w tej kwestii ogromną ulgę, a nasza mała zasnęła z innymi dziećmi już pierwszego dnia, co wcześniej wydawało nam się prawie niemożliwe. Nasza córka jest dzieckiem bardzo wrażliwym sensorycznie, a uważność cioć na jej potrzeby i regularne zabawy sensoryczne sprawiają, że mała coraz mniej boi się eksplorować :) Bardzo cenimy też otwartość na nasze sugestie i zawsze czujemy się wysłuchani. W skrócie: oddając małą w ręce cioć w Porcie jesteśmy zupełnie spokojni, a to ogromna wartość dla młodych rodziców : )

Żłobki

6.0
Daria Michiejewa
Termin usługi: styczeń 2023

Ciepłe i przyjazne miejsce. Polecam serdecznie.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie!

Żłobki

6.0
O.R.
Termin usługi: październik 2022

Już od pół roku moje dziecko przychodzi do żłobka z ogromnym uśmiechem na twarzy, a przed wejściem wręcz biegnie do drzwi. Od samej adaptacji woli być w żłobku niż w domu jedzenie super, ciocie na prawdę starają się mądrze urozmaicać dzieciaczkom dzień. Widać ogrom cierpliwości i empatii. Niezliczone, pomysłowe prace plastyczne, sesje zdjęciowe, bale, urodzinki, nawet był i dmuchany zamek ;) polecam bardzo mocno i z czystym sercem ;)

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie za serdeczną opinie.
Niestety ceny nie są najniższe,ale musimy utrzymać lokale, pracowników i podołać szalejącej inflacji. Wszystkiego dobrego!

Żłobki

5.8
M. N
Termin usługi: styczeń 2023

Cudowne miejsce dla maluszka. Ciocie są super , na medal

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie :) Ściskamy :)

Żłobki

6.0
Katarzyna Żak
Termin usługi: styczeń 2023

Wspaniałe miejsce dla Maluszków, warte swojej ceny. Cudowna opieka i troska, dbanie o higienę (bez słodyczy, za to dużo owoców) oraz codzienne spacery :) Wspierajace, mądre i nowoczesne ciocie za którymi tęsknimy, bo zaczęłyśmy już przygodę w przedczkolu. Mam porównanie do innego żłobka z którego przepisałam córkę, lepszego miejsca w Gdyni dla żłobkowiczów nie znajdziecie :) Panie pomagają w odsmoczkowaniu, odpieluchowaniu, zasypaniu i wspierają odpowiednie zachowowania społeczne. Czekam aż Port Maluszka otworzy przedczkole :) Dziękuję i pozdrawiam całą ekipę Portu Maluszka

Odpowiedź obiektu:

Ściskamy Was dziewczyny! Serdeczne dzięki.Do przedszkola jeszcze długa drogaaaa hahha Powodzenia!

Żłobki

6.0
Katarzyna
Termin usługi: styczeń 2023

Port Maluszka to wymarzone miejsce dla każdej pociechy. Żłobek bez wątpienia powinien być miejscem ciepłym, bezpiecznym i co najważniejsze stawiającym na rozwój każdego dziecka - Port Maluszka właśnie taki jest. Panuje tu bardzo miła i rodzinna atmosfera.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy!

Żłobki

6.0
mama K.
Termin usługi: styczeń 2023

To bardzo dobry żłobek. Opieka nad dziećmi jest dostosowywana indywidualnie do każdego malucha. Cechuje się domową atmosferą i prowadzone są w nim ciekawe zajęcia. Polecam serdecznie!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy serdecznie !! Ściskamy!

Żłobki

6.0
Mama
Termin usługi: listopad 2022

Polecam Port Maluszka każdemu rodzicowi, które chce mieć pewność, że jego dziecko będzie dobrze zaoopiekowane pod jego nieobecność. Dzieci mają kreatywnie czas wypełniany, ciocie są troskliwe i mają fajne podejście do każdego malucha. Dla mnie to zdecydowanie nr 1 w Gdyni.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie! Ściskamy!

Żłobki

6.0
Paulina Ostoja-Korbolewska
Termin usługi: październik 2022 

Port maluszka to spełnienie żłobkowych marzeń rodzica. Opieka sprawowana jest przez cudowne, opiekuńcze i bardzo uważne ciocie, przez co nie mieliśmy obaw, aby zostawić z nimi nasze dziecko i mogliśmy ze spokojem skupić się na naszej pracy. Nasz syn chodził do żłobka bardzo chętnie, a wręcz niechętnie z niego wracał do domu, co myślę, jest najlepszą i najważniejszą opinią. Podczas dwóch lat uczęszczania naszej pociechy zauważaliśmy jak duży wpływ na jego rozwój miały spotkania z rówieśnikami oraz zabawy i zajęcia twórcze/taneczne/ruchowe tworzone przez ciocie. Jest to na pewno miejsce z którym trudno się pożegnać.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy bardzo! Powodzenie w przedszkolu dla naszego absolwenta. :)

Opieka nad dziećmi

5.8
Katarzyna Pacucha
Termin usługi: październik 2022 

Świetny żłobek i rewelacyjne opiekunki. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam Port Maluszka, a co ważniejsze zadowolony jest mój synek. Codziennie pędzi z uśmiechem do żłobka I zabawek, czasami nie chce nawet do domu wracać. Gdy ma gorszy dzień to zaraz ciocia go zagada i zły humor mija. Po dziecku widzę,  że nabywa wielu nowych umiejętności w żłobku. Opiekunki, to świetne młode dziewczyny, widać, że ich praca jest ich pasją i mają do tego powołanie. Żłobek na początku przeprowadza adaptację każdego dziecka w obecności rodzica przez co dziecko jest zostawiane w żłobku bez rodziców w odpowiednim dla niego momencie. Żadna kwestia nie pozostaje bez odpowiedzi. Polecam serdecznie ten sympatyczny kącik dla każdego maluszka!

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy mamo Jasia :) Miło się czyta taką szczegółową i pozytywną opinie :) Serdeczne dzięki.

Opieka nad dziećmi

5.8
Anna Kaczanowska
Termin usługi: październik 2022 

Cudowne miejsce, kochane ciocie które nasza córeczka uwielbia, często czekamy na córeczkę w korytarzu żłobka bo nie chce przerywać zabawy z dziećmi i zbyt szybko wracać do domu

Odpowiedź obiektu:

Nieustannie się staramy by każde dziecko czuło się u nas swobodnie oraz jak w domu. Cieszymy się, że tez jesteście z nas zadowoleni :) Dziękujemy

Opieka nad dziećmi

6.0
Justyna
Termin usługi: lipiec 2022 

Port Maluszka jest świetnym żłobkiem z cudownymi ciociami, które oddają swojej pracy całe serce. Córka miała ponad miesiąc na adaptację, przeszła ją naprawdę sprawnie, ale też na spokojnie, mogłam jej towarzyszyć, co było dla mnie bardzo ważne. Widzę jak córka wspaniale rozwija się w żłobku. Panie bardzo urozmaicają dzieciom czas, co można zobaczyć na zdjęciach podsyłanych przez panią Magdę. Z czystym sumieniem mogę polecić tę placówkę.

Odpowiedź obiektu:

Nie ma niczego piękniejszego jak czytanie takiej opinii :) Dziękujemy za uznanie

Opieka nad dziećmi

6.0
Zuzanna Urban-Wójciuk
Termin usługi: październik 2022 

Córka zaczęła chodzić do żłobka mając 13 miesięcy, jak każda mama martwiłam się czy dobrze robię posyłając ją do żłobka. Na szczęście trafiłyśmy do Portu Maluszka i ani przez chwilę nie żałowałam wyboru :) Adaptacja przebiegła błyskawicznie, córka ani razu nie płakała zostając w żłobku. Bardzo lubi tam chodzić, wchodząc do żłobka zawsze ma uśmiech na twarzy :) Wiem, że dzieci spędzają kreatywnie czas w Porcie Maluszka, regularnie dostajemy dowody w postaci zdjęć czy prac plastycznych ;) Córka nabywa też nowych umiejętności - ostatnio na przykład próbuje już sama jeść łyżeczką. Nie ma się czego przyczepić, polecam wszystkim panią Magdę i Port Maluszka.

Odpowiedź obiektu:

Cieszymy się, że jesteście. Dziękujemy za Waszą opinię :)

Opieka nad dziećmi

6.0
Anna
Termin usługi: październik 2022 

Bardzo polecam, super ciocie, synek zawsze zadowolony.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Pani Aniu :)

Opieka nad dziećmi

6.0
Anna
Termin usługi: październik 2020 

Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego miejsca dla dziecka! Ciocie zajmują się dziećmi z ogromną troską, profesjonalizmem i wkładają w swoją pracę całe swoje serducha. Tak pozytywnej energii ze świecą szukać, a dzieci czują się w Porcie Maluszka swobodnie jak w domu.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za docenienie naszych starań i pracy :) Pozdrawiamy! Cieszymy się ze współpracy :)

Opieka nad dziećmi

6.0
Ilona Z.
Termin usługi: lipiec 2020 

Polecam pod każdym względem, ciocie są super!

Opieka nad dziećmi

6.0
Aleksandra Sadowska-Olik
Termin usługi: lipiec 2020 

Wspaniałe miejsce. Pełna ciepła, kreatywna opieka nad dzieckiem gwarantuje spokój ducha rodzica. Polecam serdecznie

Opieka nad dziećmi

5.8
Joanna Gruszczyńska
Termin usługi: lipiec 2020 

Domowa atmosfera i profesjonalna opieka. Adaptacja przeprowadzona krok po kroku dla komfortu psychicznego dziecka, codzienne zajęcia rozwijające dzieci. Dziecko przychodzi z uśmiechem i nie chce wracać do domu tak dobrze się bawi.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy Pani Asiu! Pozdrawiamy synka i Was rodziców :)

Opieka nad dziećmi

5.8
Krystian Mechelewski
Termin usługi: luty 2020 

Pozdrawiam Panią właścicielke, która z wielkim sercem podchodzi do mojego syna a nie jest to łatwe dziecko :) To chyba jedyny żłobek, w którym dezynfekuja zabawki, dzieki czemu mały nie chodzi ciągle z flukiem pod nosem.

Opieka nad dziećmi

6.0
Martha M.
Termin usługi: styczeń 2020 

I ja i córka dostałyśmy pełne wsparcie podczas adaptacji a od tamtego czasu minęło juz prawie pół roku i dalej jestem szczęśliwa, że córka przebywa w bezpiecznym miejscu z zaangażowanymi opiekunami, którego nieraz nie chce opuścić, kiedy ja odbieram. Ciesze się też z możliwości rozmawiania z opiekunami i cenie bardzo zdanie Pani Magdy. Polecam.

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy pięknie! Ściskamy Was dziewczyny :)

Opieka nad dziećmi

6.0