Port Poszukiwacze Nieruchomości to doświadczona agencja nieruchomości z siedzibą w Gdyni przy ul. Świętojańskiej 70. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze transakcji kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości, w tym mieszkań, domów, działek i lokali. Nasza oferta obejmuje zarówno poszukiwanie idealnej nieruchomości dla Ciebie, jak i pomoc w sprzedaży lub wynajmie Twojej własności. Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia i znaleźć swoje wymarzone miejsce!

Tekst wygenerowany automatycznie

 
Najlepsze agencje nieruchomości i pośrednictwo Gdynia

Oceny (40)

Anna Zaborowska
Termin usługi: styczeń 2024

Sprzedażą naszego domu zajęła się pani Paulina , która jest bardzo profesjonalna i kompetentna.Z całego serca polecam .

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Karolina Czekalska
Termin usługi: lipiec 2023

Pani Paulina w bardzo profesjonalny sposób zajęła się sprzedażą Naszego mieszkania. Sprzedaż od początku do końca przebiegła bardzo sprawnie. Wszelkie formalności zostały załatwione przez Panią Paulinę, która była bardzo pomocna. Z czystym sumieniem polecamy!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Bartosz
Termin usługi: kwiecień 2021

Uczciwe biuro dbające o interes klienta. Prezentacja przygotowana bardzo profesjonalnie z dbałością o każdy szczegół!Serdecznie podziękowania dla przemiłej pani Pauliny, która wykazała się pełnym profezjonalizmem oraz zaangażowaniem, co zaowocowało sprzedażą naszego domu w bardzo szybkim tempie! polecam w 100% Biuro oraz współpracę z Panią Pauliną Kałduńską, napewno wrócimy!Jeszcze raz bardzo dziękuje!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Alicja Nowak
Termin usługi: marzec 2020

orzystałam z usług pośrednictwa Port Poszukiwacze Nieruchomości i muszę powiedzieć, że fachowość, życzliwość reprezentującej biuro pani Pauliny Kałduńskiej jest najwyższej klasy. Nie tylko wszystkie sprawy załatwiane są z należytą starannością, indywidualnym podejściem do klienta, ale też z dużym zaangażowaniem osobistym. Nie wiem, jakbym sobie poradziła z kupnem, a następnie wynajmem mieszkania, gdyby nie Pani Paulina, której w tym miejscu jeszcze raz serdecznie dziękuję, a wszystkim korzystającym z ofert „Poszukiwaczy … „ firmę szczerze polecam. Wdzięczna klientka Alicja Nowak

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Kamila
Termin usługi: listopad 2019

Z czystym sumieniem polecam Port Poszukiwacze Nieruchomości, z którym miałam okazję już kilka razy współpracować. W szczególności brawa dla Pani Agaty, która jest profesjonalistką i do tego posiada ogromną wiedzę na temat rynku nieruchomości. Obsługa klienta również na najwyższym poziome!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Gucio
Termin usługi: listopad 2019

Profesjonalna obsługa, niezawodna firma. Polecam gorąco.

Piotr
Termin usługi: październik 2018

Do Poszukiwaczy Nieruchomości trafiliśmy przypadkiem ale wybór tego biura okazał się świetną decyzją. Jesteśmy wdzięczni każdej osobie z biura, która nam pomogła ale szczególne słowa uznania należą się Panu Mikicie Zaleskiemu. Jego fachowa pomoc, doradztwo, wiedza i bardzo duże zaangażowanie doprowadziły do tego, że już niebawem staniemy się posiadaczami własnego mieszkania.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Tomasz
Termin usługi: październik 2018

Nie jestem fanem pośredników nieruchomości i zamierzałem sprzedać mieszkanie na własną rękę, ale profesjonalizm tego biura, a przede wszystkim Pani Natalii Wiśniewskiej sprawił, że zaryzykowałem. Opłaciło się, mieszkanie zostało sprzedane w 2 dni. Pani Natalia była zawsze pod telefonem i dbała o każdy szczegół transakcji i przeprowadzała mnie krok po kroku przez wszystkie etapy sprzedaży. Umowy są przejrzyste i bardzo bezpiecznie dla obu stron. Już po sprzedaży, biuro dba również o przepisanie mediów, internetu, itd., spisują też protokół przekazania lokalu. Jednym słowem dbają o wszystko. Serdecznie polecam i na pewno skorzystam z ich usług w przyszłości.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Beata K.
Termin usługi: czerwiec 2018

Współpraca bardzo sprawna, super kontakt, Pani Natalia Wiśniewska niezastąpiona - nawet w trudnych przypadkach. Serdecznie polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Piotr Ś.
Termin usługi: wrzesień 2018

Tak jak w nagłówku. Bardzo dobra znajomość rynku i pełny profesjonalizm na każdym etapie od oferty i prezentacji lokalu, przez umowy wstępną i końcową, aż po obsługę posprzedażną. Pani Agata precyzyjnie prowadzi całą transakcję, dbając o każdy szczegół, co niezwykle ułatwiło życie zarówno mnie, jako sprzedającemu, jak i nabywcom. Polecam

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
bsmyk
Termin usługi: czerwiec 2018

Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura Port Nieruchomości, a w szczególności z obsługi przez Panią Natalię Wiśniewską. Znalazła mi ofertę mieszkania o jakie mi chodziło, załatwiała wszystkie formalności, które mogła dzięki pełnomocnictwom, rozwiewała wszystkie moje wątpliwości i rzeczowo odpowiadała na wszystkie moje pytania, a trochę ich było. Opieka biura trwała również po podpisaniu transakcji. Pracownik z pasją, właściwy człowiek na właściwym miejscu. Współpraca z Panią Natalią to sama przyjemność.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Aleksander
Termin usługi: czerwiec 2018

Wszystko sprawnie i bez problemowo. Pierwszy raz kupowałem mieszkanie więc niektóre sprawy była dla mnie trochę nie jasne ale dzięki pomocy i uśmiechowi Pani Natalii Wiśniewskiej wszystko poszło gładko. Pozdrawiam i polecam :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Jola
Termin usługi: grudzień 2017

Bardzo dziękuję Agencji PPN a przede wszystkim Panu Łukaszowi Hetmańskiemu za profesjonalną pomoc, cierpliwość, zaangażowanie i rzetelne załatwienie wszystkich formalnych spraw. Sprzedaż mieszkania przebiegła szybko i bezproblemowo. Współpraca z takim pośrednikiem to czysta przyjemność. Jeszcze raz polecam!

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.8
Agata
Termin usługi: kwiecień 2018

Serdecznie polecam usługi Port Nieruchomości, a zwłaszcza Panią Natalię Wiśniewską. Mimo wynajętego już od dwóch tygodni mieszkania i opłacenia usługi cały czas udziela mi pomocy w trudnych kontaktach z najemcą i pozostaje w stałym kontakcie. Zupełnie inne podejście niż reszta pośredników w tej branży. Wszystko załatwiane jest bardzo miło i profesjonalnie.

Wynajem mieszkań

5.8
Marta
Termin usługi: kwiecień 2018

Sprawna i profesjonalna pomoc przy zakupie mieszkania! Szczególne podziękowania dla Pani Natalii, za cierpliwość i pełne zaangażowanie na każdym kroku. Świetny kontakt i dostępność o każdej porze. Dziękuje i gorąco polecam :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Wioletta
Termin usługi: marzec 2018

Szczerze polecam współpracę z agencją nieruchomości PORT. Profesjonalna do tego bardzo sympatyczna obsługa. Kontakt możliwy wręcz 24h/dobę. Fachowe doradztwo na każdym etapie procesu sprzedaży. Szybkość w działaniu. Bez oporów będę polecać wszystkim co chcą kupić/sprzedać nieruchomość. Szczególne podziękowania dla Pana Mikity, który z olbrzymim zaangażowaniem doprowadził do expressowego zakończenia transakcji. Życzę wielu sukcesów dla całej ekipy PORTU :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Bożena
Termin usługi: luty 2018

Polecam współpracę z Panią Agatą Perlińską-Kata z Port Poszukiwacze Nieruchomości. Za pośrednictwem Pani Agaty kupiłam mieszkanie bardzo szybko i sprawnie. Pani Agata wszystko załatwiła sprawnie i profesjonalnie, przygotowała dla mnie cały komplet dokumentów o nic nie musiałam się martwić. Natomiast zaraz po sprzedaży i wydaniu nieruchomości Pani Agata znalazła najemcę i znowu wszystkim się sama zajęła. Polecam wszystkim którzy chcą kupić, sprzedać itd. mieszkanie. Ja napewno jeszcze będę z Panią Agatą współpracować i polecać innym :)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

6.0
Piotr Wysocki
Termin usługi: listopad 2017

Serdecznie polecam usługi Port Nieruchomości. Pan Łukasz Hetmański przeprowadził sprawnie cały proces sprzedaży mieszkania, tłumacząc po drodze wszelkie wątpliwości i zawsze służąc swoją radą. Jest to osoba godna polecenia, która z pasją wykonuje swoje zadania i z entuzjazmem podchodzi do wszelkich wyzwań. Jego pomoc była nieoceniona gdyż mieszkając 400 km od Gdyni nie byłem w stanie wielu rzeczy załatwić osobiście. Wszystkim polecam usługi tego biura, a zwłaszcza Pana Łukasza

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.6
Joanna
Termin usługi: grudzień 2017

Dziękujemy Pani Natalii za profesjonalną pomoc osobom spoza Trójmiasta. Wszystko odbyło się bezproblemowo, szybko i w miłej atmosferze.

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

5.2
Krzysztof
Termin usługi: grudzień 2017

Bardzo dziękuję Agencji PPN a przede wszystkim Pani Natalii Wiśniewskiej za naprawdę profesjonalną pomoc przy sprzedaży mojego mieszkania. Pani Natalia po kilku dniach znalazła interesującą mnie ofertę, skontaktowała z nabywcami i błyskawicznie przekonała obie strony do zawarcia umowy. Cała transakcja i wszelkie procedury formalne odbyły się szybko i w bardzo miłej atmosferze. Dzięki Pani Natalio:)

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

4.8