Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego

Pozytywna Szkoła Podstawowa

Wybierz numer

58 341-25-06 698-676-612 604-420-063
a...@pozytywneinicjatywy.pl pokaż
 

O nas

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego przy ul. Azaliowej 18 w Gdańsku prowadzona jest przez Pozytywne Inicjatywy - Edukacja sp. z o.o., w ścisłej współpracy z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną sp. z o.o. oraz Fundacją Polska

Oceny (5)

Damian Kowalski .
Termin usługi: styczeń 2024 

Szkola strasznie przeludniona. Dyrekcja nie bardzo ogarnia kto jak pracuje , kazdy czuje sie dyrejtorem i robi co chce . Nauczycielibpowinnk sie bardziej kontrolowac co robia ! Przykladem jest pan Kruczkowski . ktory czuje sie chyba dyrektorem szkoly .. Ogolnie wielkie zamieszanie , halas i nikt nic nie ogarnia , a odobro dzieci jeat na samym koncu.

Szkoły podstawowe

1.0
Klera
Termin usługi: czerwiec 2023 

Szkoła nowoczesna i zadbana. Nauczyciele bardzo życzliwi i sympatyczni. Jeśli podejdziemy do nich z szacunkiem i z indywidualną prośbą - zawsze pomogą.

Szkoły podstawowe

6.0
Vera
Termin usługi: maj 2023 

Szkoła bezpłatna, gro zajęć dodatkowych, a niejedna prywatna nie ma takich dobrych warunków. Ciekawe dlaczego tyle ludzi chce, żeby dzieci tu uczęszczały, jak tu TAK Słabo, duża liczba uczniów "pcha się drzwiami i oknami". Nauczyciele wymagają, to bardzo dobrze, czegoś nauczą. Smutne, że niektórzy oceniają PSP tak słabo, to nieuczciwie, docenią jak pójdą do innej.

Szkoły podstawowe

5.8
Kaśka
Termin usługi: marzec 2023 

Szkoła pełna zakazów i nakazów. Duża ilość nauczycieli pracujących od niechcenia. Traktowanie ucznia przedmiotowo przez nauczycieli. Nagminne wystawianie uwag, za wszystko. Ośmieszanie uczniów przez nauczycieli.

Szkoły podstawowe

3.6
Robi
Termin usługi: styczeń 2023 

Nauczyciele nie nauczają wymagają od ucznia zbyt wiele.oskarżają,za nie wstawią uwagi np.za korzystanie z biblioteki na przerwie itp.na klatce schodowej jest niebezpieczne starsze jak i młodsze roczniki żuca że schodów ławki,krzesła i stoły

Szkoły podstawowe

2.0