Najlepsze żłobki Gdańsk

Oceny (4)

Paula S.
Termin usługi: grudzień 2023

Dwa lata współpracy, od najmłodszej grupy po starszaków( Misie). Czyste, ładne sale, ciocie o wielkich sercach, zawsze szczere. Dużo przytulania i troski dzieci zadbane, zaopiekowane duza iloscia zajec rozwijajacych.

Żłobki

6.0
Meggie
Termin usługi: sierpień 2023

Właśnie zakończyliśmy przygodę ze żłobkiem i chcemy się z mężem podzielić naszą opinią. Placówka jest ładna, dobrze wyposażona. Panie podchodza do każdego dziecka indywidualnie. Nasz syn dlugo się niestety adaptował ale Panie zawsze nas wspierały, przekazywały nam wyczerpujące informacje na temat dziecka. Adaptacja z rodzicem także na plus. Dziecko zawsze zadbane przebrane, po jakims czasie bywało że syn płakał jak chcieliśmy go zabrać. Zajęć dużo, co zresztą widać na ścianach żłobka oraz mnóstwo zdjęć w aplikacji które nie ukrywam że są miła pamiątka. Niezbyt wygorowana cena, w zajecia takie jak zajecia ruchowe czy angielski sa za free. Panie dużo spacerują i wychodzą na dwór, mile i zawsze chętne do rozmowy. Niezdecydowanym polecamy bardzo, my już tęsknimy z Boryskiem

Żłobki

6.0
Aga
Termin usługi: maj 2023

Córka uczęszczała do tego żłobka do najmłodszej grupy przez kilka miesięcy i ja niestety nie byłam zadowolona. Co prawda placówka jest ładna, ale córka bardzo nie lubiła tam chodzić i bardzo źle się tam czuła. Miałam wrażenie, że przez cały dzień nikt nie próbował nawet ułatwić jej procesu adaptacji, ponieważ wracała zazwyczaj cała zapłakana. Nie miałam zaufania ani do opiekunek, ani do pani dyrektor. Zmieniliśmy żłobek i nastawienie dziecka do żłobka diametralnie się zmieniło. Chodzi chętnie, jest radosna i zaopiekowana, a przede wszystkim jest traktowana indywidualnie i z sercem, a nie taśmowo.

Żłobki

2.0
Anna
Termin usługi: marzec 2023

Wybór żłobka był bardzo istotny i długo zastanawialiśmy się nad jego wyborem, który okazał słuszny. Placówka przyjazna dzieciom, profesjonalna opieka. Pani dyrektor złota kobieta, troskliwa, pełen profesjonalizm. Polecam!!!

Żłobki

6.0