Autorska Pracownia Architektoniczna Magdalena Jarzyńska

Autorska Pracownia Architektoniczna

Wybierz numer

600-858-618
m...@mj.gda.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/5 - Autorska Pracownia Architektoniczna Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/5 - Autorska Pracownia Architektoniczna Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/5 - Autorska Pracownia Architektoniczna Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/5 - Autorska Pracownia Architektoniczna Gdańsk +2 1
 

O nas

Oferujemy usługi architektoniczne w sektorze prywatnym i publicznym. Projekty domów jedno- i wielorodzinnych. Specjalizacja: domy opieki społecznej i rodzinne domów pomocy. Projektujemy wnętrza i modernizacje. Prowadzimy nadzór inwestorski.
Działamy od 2003 roku.

ARCHITEKTURA

Naszym celem jest stworzenie projektu odpowiadającego życzeniom i założeniom ekonomicznym Klienta z uwzględnieniem najnowszych trendów architektonicznych i technologicznych. Efektem projektowym jest pełnobranżowy projekt budowlany i wykonawczy z uzgodnieniami niezbędnymi do uzyskania pozwolenia na budowę.

NASZA SPECJALIZACJA

Realizujemy zadania z obszaru dostosowania obiektów do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Oznacza to, że projektujemy domy opieki i pomocy społecznej,
domy seniora, rodzinne domy pomocy, przychodnie specjalistyczne, domy i osiedla dostosowane dla osób starszych, jak również modyfikujemy istniejące już obiekty, w tym także, prócz wymienionych wyżej: pensjonaty, zajazdy, motele, hotele, gospodarstwa agroturystyczne.

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni odpowiadającej gustom, charakterem i założeniom ekonomicznym Klienta z uwzględnieniem najnowszych trendów designerskich i technologicznych. Mamy duże doświadczenie w kreowaniu indywidualnych wnętrz, zarówno budynków mieszkaniowych i apartamentów, jak i budynków użyteczności publicznej.

ADAPTACJE I MODERNIZACJE

Adaptacja i renowacja istniejącej zabudowy jest naturalną cechą rozwijających się przestrzeni. Nie wszystko, co zostało wybudowane przed laty, należy lub można wyburzyć. Trzeba zatem popatrzeć na obiekt nowym spojrzeniem i starać się stworzyć nowe dzieło, które uszanuje to, co dobre i poprawi to, co złe lub niefunkcjonalne.

OBSŁUGA PROJEKTÓW SIECIOWYCH

Jedną z charakterystycznych tendencji w architekturze ostatnich dekad jest powstawanie "sieciówek". Są to zarówno sieci sklepów typu Bomi, Mc Donald, KFC, Biedronka, Inter-Marche, czyli typowych budynków w przestrzeni miejskiej, jak i sieci jednostek bankowych czy sklepów markowych lokujących się centrach handlowych, czy pierzejach ulicznych. Nasza Pracownia specjalizuje się w obsłudze takich jednostek. Mamy w tym względzie kilkunastoletnie doświadczenie.

BRAND IDENTITY

Jednym z najważniejszych zadań marketingowych w obecnym czasie jest stworzenie silnej, rozpoznawalnej "marki". Jednym z jej elementów jest architektura, zarówno ta zewnętrzna, jak i wewnętrzna, zwana Shop Brand Identity. Bryła budynków sieciowych musi podążać za nowoczesnymi trendami w architekturze, wnętrza muszą eksponować charakter "marki". Jednocześnie projekt sieciowy musi być bardzo elastyczny i dokładnie oszacowany finansowo, aby można go było adoptować do różnych przestrzeni. Mieliśmy możliwość pracować z najlepszymi: Nordea Bank Polska SA., Pomorska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o., Troll Market Sp. z o.o., Allianz Bank SA

OBSŁUGA INWESTYCJI

Koncepcja i projekt są pierwszymi etapami na drodze do zakończenia budowy. Nierozerwalnymi elementami każdej inwestycji są także uzgodnienia projektowe i koordynacja branżowa niezbędne do uzyskania Pozwolenia na Budowę, a na budowie nadzory budowlane i koordynacja harmonogramów budowy. Pracownia oferuje szeroki zakres usług dla Inwestorów prywatnych i instytucjonalnych. Mamy doświadczenie w prowadzeniu inwestycji objętych trybem zamówień publicznych i koordynacji procesów budowy od koncepcji projektowej do przekazania kluczy Inwestorowi. Poprzez szczegółowe analizy szukamy najbardziej efektywnych rozwiązań dostosowanych do wymogów Klienta.