Primavera Jastrzębia Góra

84-104 Jastrzębia Góra, Rozewska 40/42
(Zaledwie 100 m od morza)
58 774-45-51  fax:  58 774-45-51
r...@primaveraspa.pl pokaż
www.primaveraspa.pl
/primaveraspa.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

Napisali o nas

O nas

Obiekt położony 100 m od morza Bałtyckiego, 40km od Trójmiasta. Oferuje 212 pokoi o różnym standardzie, Park Wodny ze Światem Saun, Playland i animacje dla dzieci, place zabaw, nowoczesne Sand SPA, 15 sal konferencyjnych, siłownię, kręgielnię.

Primavera Jastrzębia Góra to wyjątkowy obiekt w Jastrzębiej Górze, położony zaledwie 100 m od piaszczystej plaży, którego misją jest zapewnienie niezapomnianego pobytu Gościom indywidualnym, rodzinnym, biznesowym oraz uczestnikom wczasów odchudzających i zdrowotnych.

Nasze atuty to szeroki wachlarz atrakcji, wśród których wymienić można między innymi Park Wodny o powierzchni 1000 m2, Świat Saun, nowoczesne Sand SPA Health & Beauty Institute z ponad 20 gabinetami zabiegowymi, Lobby Bar, Night Club, Chata grillowa, salon gier, Playland, Mini Przedszkole, Mini ZOO, place zabaw, siłownia wewnętrzna i zewnętrzna, boisko wielofunkcyjne. Wizytówką obiektu są jednak przede wszystkim zajęcia dla dorosłych prowadzone przez profesjonalnych trenerów oraz specjalistów z różnych dziedzin oraz animacje dla dzieci, organizowane w ciągu całego roku przez wykwalifikowanych animatorów.

Dzięki ponad 600 miejscom noclegowym oraz dwóm salom restauracyjnym, Primavera Jastrzębia Góra to miejsce idealne nie tylko do organizacji wypoczynku Gości indywidualnych i dzieci, ale również organizacji konferencji, spotkań biznesowych czy szkoleniowych. Nowoczesne wyposażenie multimedialne, w kilkunastu salach konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, sprawia że jest to wspaniała opcja biznesowych spotkań tuż za Trójmiastem.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

3.8

w kategorii

Weekend za miastem

 • obsługa:
  5
   
 • wygląd i czystość:
  5
   
 • dodatkowe usługi:
  2
   
 • lokalizacja:
  6
   
 • przystępność cen:
  2
   
 • ocena ogólna:
  3
   
średnia ocena (max 6)
3.8
 

flimek86 - opinia

20 zł a jakież było moje zdziwienie gdy chcąc iść z dziećmi na zapłacony obiad o 12.30 otrzymałem informację abym opuścił parking do 13 gdyż zostanie naliczona opłata. To nawet nie jest śmieszne gdyz idąc z dwójką małych dzieci 30 min na odczekanie w kolejce po posiłek i zjedzenie 30 min nie wystarczy. Więc wyjechałem poza hotel parkując gdzies przy ulicy. Jak dla mnie takie koszty ponieśliśmy za 2 noce ( 2 tys zł) wszystkie udogodnienia powinny być wliczone w cenę pobytu. aaaa zapomnialbym salon gier. Juz wiem dlaczego wewnątrz nie ma dzieci... bo każda zabawka wymaga pieniążka i to na kilka sekund zabawy dla dziecka. Więc nie dziwię się rodzicom że nie chodzą tam. Ja tu nie wrócę i żałuję że nie wybraliśmy się na popularny hotel na mazurach.

 • flimek86
 • Termin skorzystania z usługi: październik 2020