Primavera Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra 84-104, Rozewska 40/42 (Zaledwie 100 m od morza)

Primavera Jastrzębia Góra

Wybierz numer

58 774-45-51
r...@primahotele.pl pokaż
Otwarte całą dobę więcej

O nas

Obiekt położony 100 m od morza Bałtyckiego, 40km od Trójmiasta. Oferuje 212 pokoi o różnym standardzie, Park Wodny ze Światem Saun, Playland i animacje dla dzieci, place zabaw, nowoczesne Sand SPA,15 sal konferencyjnych, siłownię i kręgielnię.
Primavera Jastrzębia Góra to wyjątkowy obiekt w Jastrzębiej Górze, położony zaledwie 100 m od piaszczystej plaży. 

Nasze atuty to szeroki wachlarz atrakcji, wśród których wymienić można między innymi:
- Park Wodny o powierzchni 1000 m2 z basenami, brodzikiem, jacuzzi, rwącą rzeką i zjeżdżalniami,
- Świat Saun (sauna sucha, łaźnia turecka, sauna różana, lodospad, słoneczna łączka, sauna infrared, balia z zimną wodą, rytuał saunowy)
- Nowoczesne Sand SPA Health & Beauty Institute z ponad 20 gabinetami zabiegowymi,
- Lobby Bar,
- Night Club,
- Chata grillowa, 
- Kręgielnia
- Strefa gier,
- Playland - sala zabaw z konstrukcją, zjeżdżalniami, basenem z piłeczkami 
- Mini Przedszkole
- Zewnętrzne place zabaw, siłownia wewnętrzna i zewnętrzna, boisko wielofunkcyjne.

W obiekcie oferujemy pełne wyżywienie w postaci bogatych bufetów pełnych pysznych dań dla dorosłych i dzieci (również propozycje dla wegan i wegetarian).

W Primaverze nie można się nudzić! Animacje dla dzieci prowadzimy 6 dni w tygodniu przez cały rok.  Organizujemy również zajęcia dla dorosłych pod okiem profesjonalnych trenerów oraz specjalistów z różnych dziedzin. 

Dzięki ponad 600 miejscom noclegowym oraz dwóm salom restauracyjnym, Primavera Jastrzębia Góra to miejsce idealne nie tylko do organizacji wypoczynku Gości indywidualnych i dzieci, ale również organizacji konferencji, spotkań biznesowych czy szkoleniowych. Nowoczesne wyposażenie multimedialne, w kilkunastu salach konferencyjnych o zróżnicowanej wielkości, sprawia że jest to wspaniała opcja biznesowych spotkań tuż za Trójmiastem.

Naszą misją jest zapewnienie niezapomnianego pobytu Gościom indywidualnym, rodzinom z dziećmi. Specjalizujemy się również w organizacji  wczasów odchudzających i zdrowotnych.