Projmors - Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.

Projmors

Wybierz numer

58 520-33-03
p...@projmors.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/8 - Projmors Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/8 - Projmors Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/8 - Projmors Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/8 - Projmors Gdańsk +5 1
 

TV Filmy

32

PROJMORS

Artykuły o nas

O nas

PROJMORS to jedno z najstarszych biur projektowych w Polsce. Specjalizujemy się w projektowaniu hydrotechnicznym, w tym morskiej energetyki wiatrowej, przemysłowym, publicznym i wojskowym.
Naszymi klientami są niemal wszyscy inwestorzy morskiej energetyki wiatrowej w Polsce, światowe biura projektów, porty, stocznie, urzędy morskie, a także wojsko, policja i organizacje zarządzające infrastrukturą obronności kraju i infrastrukturą NATO.

Przygotowywaliśmy analizy portów instalacyjnych i serwisowych. Zaprojektowaliśmy inwestycje strategiczne dla Polski np. przekop Mierzei Wiślanej, terminal LNG w Świnoujściu i wiele innych.

Swoją pozycję utrzymujemy poprzez dbanie o wysoki standard usług projektowych oraz elastyczne podejście do potrzeb klientów. Stale się rozwijamy oferując nowe możliwości i szerszy zakres usług na najwyższym poziomie.

Nasze biuro to miejsce, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością. Firmę tworzy zespół projektantów z wieloletnim doświadczeniem oraz młodzi inżynierowie, pełni energii i chęci do innowacji. Nie stronimy od wymagających projektów wykorzystujących nowe rozwiązania i technologie. Wierzymy w ciągły rozwój, w to, że silna pozycja na rynku to przede wszystkim ludzie.

PROJMORS w swojej historii dostarczył usług w wielu lokalizacjach na całym świecie. Aktualnie nasze usługi zagraniczne oferujemy poprzez oddziały w Indiach i Nigerii.