Property Spot. Coworking dla branży nieruchomości

81-384 Gdynia, Władysława IV 53/10 Mapka
730-100-306, 730-100-306
c...@propertyspot.pl pokaż
www.propertyspot.pl
Godziny otwarcia
codzienniecałą dobę

Napisali o nas

O nas

Cześć! Jeżeli pracujesz w branży nieruchomości to świetnie trafiłeś. Stworzyliśmy to miejsce z myślą o Tobie. Jesteśmy pierwszym w Polsce biurem coworkingowym dla branży nieruchomości!

Chcemy wspierać Cię w rozwijaniu firmy i pozyskiwaniu nowych klientów. W naszym biurze spotkasz lokalnych pośredników nieruchomości, doradców kredytowych, fotografów i home stagerów. Dzięki współpracy z nami obniżysz koszty i skupisz się na pracy z klientem. Masz już własne biuro? To świetnie! Sprawdź nasze usługi, które pomogą rozwinąć Twoją firmę lub wpadnij na kawę przy okazji cyklicznych spotkań i warsztatów!

Wiemy, że większość czasu spędzasz na spotkaniach lub prezentowaniu nieruchomości. Dlatego postawiliśmy na elastyczność. Możesz u nas wynająć biurko na wyłączność lub wpaść na chwilę kiedy potrzebujesz. Pracujesz w domu? Skorzystaj z naszej salki na spotkania z klientami i zapłać tylko za wykorzystane godziny.

Najbardziej zależy nam na tworzeniu społeczności branży nieruchomości! Chcemy żebyście mogli pracować w miejscu w którym możecie zapytać o wszystko i odkrywać coraz więcej nowych możliwości dla swojego biznesu.
Sprawdź jakie wydarzenia organizujemy w naszym biurze w tym tygodniu!
 

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »