Prosta Kreska kursy przygotowujące do egzaminów na Architekturę i ASP

adres
80-244 Gdańsk, al. Grunwaldzka 74/2
(2 piętro)
 
inne oddziały
telefon
607-177-345
e-mail
a...@gmail.com pokaż
www
www.prostakreska.com
Godziny otwarcia
pn15:00 - 21:00
wt-sob10:00 - 20:00
nd9:00 - 21:00
oferta kursów i plan zajęć na stronie www.prostakreska.com

Napisali o nas

 • Jakie zajęcia dodatkowe dla maluszków?
  Jakie zajęcia dodatkowe dla maluszków? 20 listopada 2017 (31 opinii) Korzystają z nich i maluchy, i dorośli. Dzieci, zwłaszcza te, które nie chodzą jeszcze do przedszkola, uczą się funkcjonować w grupie i przy okazji zabawy przyswajają np. język...

O nas

PROSTA KRESKA - to szkoła rysunku oferująca kursy i plenery przygotowujące do egzaminów wstępnych na studia architektoniczne i kierunki artystyczne ASP.

Wiedza i umiejętności przekazywane przez profesjonalną kadrę Prostej Kreski  - nauczycieli akademickich Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej i Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku - są niezbędne na egzaminach wstępnych na kierunki artystyczne i na Wydział Architektury,
jak i niezwykle przydatne w nauce geometrii wykreślnej i zajęciach z rysunku i malarstwa już na wymarzonych studiach.
W rekrutacji na Architekturę 2017/18 nasza kursantka zajęła 1 miejsce na ostatecznej liście kandydatów. Aż 30 kursantów zdało test predyspozycji do zawodu architekta, do którego przygotowywali się w Prostej Kresce!

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Kursy przygotowujące do egzaminów

 • oferta:
  6
   
 • poziom nauczania:
  6
   
 • opieka:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Bez zarzutu

Dostałem się bez problemu, na kursie w ciekawy sposób przerobiliśmy rysunek na wszystkie sposoby, od podstaw do zajęć w plenerze. Ceny porównywalne albo niższe niż w innych miejscach. Byłem krótko w innej pracowni w Gdańsku Głównym ale niestety niczym mnie nie zachwyciła a prowadzący wydawali się mało niezainteresowani moją pracą. W Kresce super atmosfera, przede wszystkim profesjonalnie prowadzone. Dodatkowo, świetne miejsce w centrum Wrzeszcza, w środku nowocześnie ale domowo. Na prawdę, nie ma się do czego przyczepić.

 • Zborek
 • Termin skorzystania z usługi: maj 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo