Anglojęzyczne Przedszkole Bajkoland - z elementami Montessori

Anglojęzyczne Przedszkole Bajkoland - z elementami Montessori

Wybierz numer

791-274-454
b...@gmail.com pokaż
Dziś nieczynne więcej
 

O nas

Niepubliczne Przedszkole "Bajkoland" jest nowoczesnym przedszkolem z tradycjami, które powstało z myślą o dzieciach. Naszym głównym założeniem było stworzenie miejsca kameralnego, gdzie największą wartością jest dziecko.
Przedszkole dysponuje trzema dużymi salami (razem ok 300m2), z czego każda sala ma osobną łazienkę. Pomieszczenia przedszkolne są odpowiednio wyposażone i kolorowe, żeby móc stymulować, kształtować, wspierać rozwój oraz zainteresowania dzieci. Przedszkole Niepubliczne "Bajkoland" funkcjonuje na prawach przedszkola publicznego i zostało wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Gdańska z dnia 30 września 2014r. na podtawie art. 82 ustawy z dnia 7 września 1994r. o systemie oświaty. Nasza placówka jest przyjazna dziecku i bezpieczna. Oprócz panującego tu domowej atmosfery i niepowtarzalnego klimatu, integralnie powiązane zadania z różnych obszarów edukacyjnych, efektywnie, jak i skutecznie będą stymulować ogólny rozwój dziecka. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z bezpłatnego tygodnia adaptacyjnego !!!

Oceny (1)

BlueMother
Termin usługi: marzec 2024

To przedszkole jest bardzo fajne. Jest mnóstwo ciekawych zajęć. Codziennie dzieci wychodzą na dwór i bawią się na placu zabaw. Serwowane jest zdrowe jedzenie. Przestrzegają wysokiego poziomu higieny. Dzięki temu moje dziecko odkąd uczęszcza do tej szkoły, rzadziej choruje. Ponadto, jak sama nazwa wskazuje, wiele zajęć prowadzonych jest także w języku angielskim. Od czasu do czasu zdarzają się małe ciekawe wycieczki i noclegi, które moje dziecko bardzo lubi. Co miesiąc prowadzą też bardzo miłe warsztaty. A na specjalne okazje, takie jak dzień rodziców, Boże Narodzenie, planują także interaktywne warsztaty. Nauczyciele są bardzo entuzjastyczni, ciepli i kochający. Nawet jeśli moje dziecko nie jest Polakiem, otrzymuje ten sam poziom opieki i uwagi. Moje dziecko jest bardzo mądre i szczęśliwe. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Doroty i Pani Moniki za wspaniałe wsparcie i opiekę. Reżyser jest także bardzo inteligentną osobą. zarządza placówką z należytą starannością i dyscypliną. Polecam z całego serca, najlepsze przedszkole w mieście.

Przedszkola

6.0