Kasia Wentzeck - Guide, pomorskie, Gdańsk, Gdynia, Sopot

Kasia Wentzeck

Wybierz numer

695-755-846
k...@gmail.com pokaż
  • Zdjęcie 1/2 - Kasia Wentzeck Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/2 - Kasia Wentzeck Gdańsk 3
 

O nas

*wycieczki indywidualne i grupowe
*wycieczki kajakiem *gry miejskie *trasy tematyczne
*English *private tours & sightseeing
*group tours *kayaking tours *city games *theme tours

Jestem przewodnikiem po Trójmieście, woj. Pomorskim, Europejskim Centrum Solidarności, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Muzeum Stutthof oraz Muzeum Emigracji w Gdyni.
W sumie łączę pasję z pracą przewodnicką od dziewięciu lat. Gorąco zapraszam do poznania tego niesamowicie interesującego i pięknego terenu z przewodniczką, która uwielbia swoją pracę. 

I am a tour guide in Tricity (Gdansk, Sopot, Gdynia), pomerania (wojewodztwo pomorskie), European Centre of Solidarity, Museum of the Second World War in Gdansk, Muzeum Stutthof and Emmigration Museum in Gdynia. I've been combining business and pleasure for nine years so far. Come and visit an amazing Gdansk and its beutiful, nteresting and intriguing vicinity with the guide who loves her job.

Oceny (2)

Maria
Termin usługi: czerwiec 2017

Osoba z wielką kulturą i PASJĄ. Dawno nie spotkałam tak wspaniałego z gromną wiedzą przewadnika, tkóry w tak niewymuszony ciekawy sposob opowiadał o miejscach które zwiedzaliśmy. Polecam panią Kasię.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Karolina Wojciechowska
Termin usługi: od 05 do 07.09.2011 i 13 do 12 do 14.09.2011

kto chce w ciekawy i bardzo przyjemny sposób poznać Trójmiasto powinien skorzystać z usług przewodnickich Kasi . Mi i mojej grupie seniorów udało się to zrealizować właśnie dzięki niej. Będąc pilotem wycieczki zawsze mogłam liczyć na pomoc Kasi w szukaniu jakiś alternatywnych miejsc do zwiedzania, gdyż dwa razy pogoda spłatała nam figle. Program realizowany był zawsze w sposób elastyczny, w tempie dostosowanym do grupy. Kasia zawsze starała się przekazywać swoją wiedzę w sposób prosty, z wieloma ciekawostkami. 'To co mi utkwiło najbardziej to jej uśmiech i radosne spojrzenie, które towarzyszyło nam na dwóch turnusach.. Bardzo się cieszę, że mogłam Cię Kasiu poznać...do zobaczenia :)

Przewodnicy turystyczni

6.0