Ranking II miejsce

Zwiedzanie Trójmiasta - przewodnik Marek Formela

Gdańsk

Zwiedzanie Trójmiasta - przewodnik Marek Formela

Wybierz numer

505-747-375
m...@zwiedzanietrojmiasta.pl pokaż

O nas

Poznaj Trójmiasto z licencjonowanym przewodnikiem turystycznym. W przystępnej cenie pokażę to, co trzeba zobaczyć aby poczuć niepowtarzalny klimat Trójmiasta i w lekkiej formie poznać historię i najciekawsze zabytki Gdańska, Sopotu i Gdyni.
Poznaj nieznane historie Trójmiasta! Dla Ciebie otworem staną Gdańsk, Sopot i Gdynia. Trasę zwiedzania dostosuję do Twoich zainteresowań i dostępnego czasu. Obsługuję grupy zorganizowane, wycieczki szkolne i turystów indywidualnych. Jestem oficjalnym przewodnikiem Europejskiego Centrum Solidarności (ECS).
Oferuję przystępne ceny. Zapraszam do kontaktu!

Uprawnienia:
Przewodnik turystyczny miejski po Gdańsku, Gdyni i Sopocie, numer legitymacji: 1267, identyfikator nr 178/13
Certyfikowany przewodnik po budynku i wystawie stałej Europejskiego Centrum Solidarności (ECS), numer certyfikatu: 101/2014

Oceny (13)

Małgorzata
Termin usługi: lipiec 2024

Fantastyczny i mega sympatyczny przewodnik. Człowiek z ogromną wiedzą i szerokimi zainteresowaniami. Bardzo łatwo nawiązuje kontakt z grupą, dostosowuje przekaz do możliwości odbioru, odpowiednio dobiera przekazywane treści i świetnie je systematyzuje. Bardzo pomocny, a przy okazji świetny fotograf. Zwiedzanie z Panem Markiem to czysta przyjemność. Szczerze polecam

Przewodnicy turystyczni

6.0
iii lo ostrów Wlkp.
Termin usługi: czerwiec 2024

Wiedza o atrakcjach turystycznych przekazana przejrzyście i rzetelnie. Polecam.

Przewodnicy turystyczni

5.0
Jan
Termin usługi: październik 2023

Dziękujemy bardzo za przewodnictwo dla grupy z K......na. Spotkał nas pełen profesjonalizm połączony z pasją. Przewodnik na złoty medal. Polecamy każdemu.

Przewodnicy turystyczni

6.0
J. Matysiak
Termin usługi: październik 2023

Profesjonalizm, wiedzą, humor. Polecam.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Agata
Termin usługi: lipiec 2023

Sama byłam pierwszy raz w Trójmieście. Na ofertę Pana marka trafiłam zupełnie przypadkowo w internecie. No i .... lepiej nie mogłam trafić :) Pan Marek jest doskonałym przewodnikiem, świetnie przygotowany merytorycznie, otwarty na potrzeby grupy, potrafi zainteresować każdego turystę: od dziecka na seniorach skończywszy. Polecam z całego serca!

Przewodnicy turystyczni

6.0
Ewa z Poznania
Termin usługi: maj 2023

Pan Marek jest: miły, konkretny, zawsze przygotowany, punktualny, otwarty na propozycje klientów. Zawsze będę go polecała. Cieszę się, że trafiłam na takiego przewodnika po Trójmieście.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Ewa Szklarzewska
Termin usługi: maj 2023

Pan Marek był naszym przewodnikiem po Trójmieście w dniach 1-3 maja2023 roku i wykazał się się profesjonalizmem pod każdym względem. Wszyscy uczestnicy naszej grupy (33 osoby) byli zafascynowani łącznie ze mną. Polecam wszystkim usługi pana Marka.

Monika
Termin usługi: marzec 2023

Pan Marek w ciekawy sposób przekazuje informacje. Miło i sympatycznie spędziliśmy czas na zwiedzaniu. Bardzo dziękujemy.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Nauczycielki z Zielonej Góry
Termin usługi: grudzień 2022

Pan Marek Formela oprowadzał 6 grudnia 2022 r. wycieczkę szkolną z Ekonomika z Zielonej Góry po Gdańsku. Wykazał się kunsztem i profesjonalizmem najwyższej próby. Zachwycał piękną polszczyzną, znajomością literatury, historii, architektury, transportu i barwnymi opowieściami z licznymi anegdotami. Chętnie odpowiadał na wszelkie pytania. Odniósł się też do miejsc, które później zwiedziliśmy samodzielnie. Służył wiedzą i pomocą. Wspaniały i szarmancki przewodnik sprawił, że pobyt w tym pięknym, lecz teraz nieco chłodnym, zakątku Polski dostarczył uczestnikom wyprawy wielu niezapomnianych wrażeń. Warto skorzystać z usług solidnego fachowca. Szczerze polecamy go wszystkim turystom.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Agnieszka
Termin usługi: październik 2022

Pan Marek świadczy usługi przewodnickie na najwyższym poziomie, wysoka kultura osobista, ogromna wiedza i pasja, z jaką opowiada historię Trójmiasta. Polecam.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Maciej
Termin usługi: październik 2022

Super. Dziękujemy bardzo za mile spędzony czas

Przewodnicy turystyczni

6.0
Lidia
Termin usługi: wrzesień 2022

Zwiedzałam z Panem Markiem Gdańsk. To były niezapomniane chwile. Pan Marek to człowiek z ogromną wiedzą i kulturą osobistą, wyrozumiały i służący pomocą. Naprawdę polecam jego usługi.

Przewodnicy turystyczni

6.0
Beata Puda
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo ciekawie przedstawiona historia Gdańska, serdecznie polecam przewodnika :)

Przewodnicy turystyczni

6.0