Przychodnia Morska

Przychodnia Morska

Wybierz numer

58 688-89-99 503-940-740
r...@przychodniamorska.pl pokaż
Otwarte do 19:00 więcej
Po umówieniu telefonicznym
 • Zdjęcie 1/17 - Przychodnia Morska Gdynia 4
 • Zdjęcie 2/17 - Przychodnia Morska Gdynia 3
 • Zdjęcie 3/17 - Przychodnia Morska Gdynia 2
 • Zdjęcie 4/17 - Przychodnia Morska Gdynia +14 1

TV Filmy

21

Klinika Osteopatii w Trójmieście

Artykuły o nas

O nas

Oferujemy opiekę rehabilitacyjną oraz świadczenia medyczne w poradniach specjalistycznych w ramach kontraktów z NFZ, jak i prywatnie.
O zdrowie Pacjentów Przychodni Morskiej dba wykwalifikowana kadra medyczna. Więcej: PrzychodniaMorska.pl
Zapraszamy do skorzystania z oferty naszych specjalistycznych przychodni rehabilitacyjnych usytuowanych w dogodnych punktach centrum Gdyni.
Nasz zespół to lekarze specjaliści rehabilitacji i certyfikowani, profesjonalni fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem w terapii dzieci i dorosłych. Pomagamy chorym po urazach oraz wypadkach, udarach mózgu i zabiegach operacyjnych. Prowadzimy rehabilitację osób z chorobą zwyrodnieniową, bólami kręgosłupa, problemami neurologicznymi oraz dzieci i młodzieży z problemem skoliozy.  Jesteśmy jedną z nielicznych placówek specjalizujących się w rehabilitacji dzieci już od 1. dnia życia, młodzieży do 18 lat, kobiet w ciąży i po porodzie. Prowadząc kompleksową terapię utworzyliśmy Poradnię Leczenia Bólu, która prowadzona jest przez lekarzy specjalistów anestezjologii i intensywnej terapii. Nasza Klinika OSTEOPATII - rehabilitacji specjalistycznej, ma największy na Pomorzu zespół osteopatów. Z naszych zabiegów i porad medycznych można korzystać odpłatnie, wykorzystując atrakcyjne pakiety cenowe oraz w ramach kontraktów z NFZ.

Prowadzimy wizyty domowe fizjoterapeutyczne -  www.DomowiFizjoterapeuci.pl - informacje i zamawianie wizyt: 73 6252 333. Dojazd w Trójmieście i okolicy - GRATIS!
 
Liczne pozytywne opinie pacjentów potwierdzają nasze hasło: „w praktyce- najlepsi”. Liczymy, że wybiorą Państwo placówki Przychodni Morskiej jako miejsce swojej rehabilitacji i dołączą do grona zadowolonych pacjentów.
Oferujemy między innymi:
TERAPIA MANUALNA
KLINIKA OSTEOPATII - rehabilitacja specjalistyczna
rehabilitacja DZIECI
MASAŻ LECZNICZY
Drenaż limfatyczny

FIZYKOTERAPIA- w pełnym zakresie, m.in.:
Fala uderzeniowa
Laser wysokoenergetyczny
VACO-terapia podciśnieniowa
igłoterapia
klawiterapia
AKUPUNKTURA

PORADNIA LECZENIA BÓLU

LEKARZE SPECJALIŚCI:
rehabilitacji
anestezjologii

medycyny pracy
dietetyki
psychologii
diagnostyki obrazowej

Opinie (1)

Agnieszka
Opinia wyróżniona  |  Termin skorzystania z usługi: marzec 2021

Polecam doskonałego fizjoterapeutę - Pana Macieja Helwicha. 3 tygodnie temu jedynym ratunkiem dla mojego unieruchomionego barku miała być operacja. W tym tygodniu usłyszałam od zdumionego ortopedy, że uciekłam przed operacją i radę "niech się pani trzyma tego swojego fizjoterapeuty". Już 5 lat temu Pan Maciej wyprowadził mnie ze stanu zagrażającego operacją kręgosłupa. Dziękuję Cały zespół przychodni to pełni pasji profesjonaliści i sympatyczni ludzie.

w kategorii

Rehabilitacja

5.8
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  5
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6