Najlepsze prywatne kliniki Gdynia

Oceny (11)

mirosława
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo przyjazna przychodnia. Należę do niej od kilku lat i właśnie tam udzielono mi pomocy w czasie wybuchu covida . W poprzedniej spółdzielni nie udzielono mi jej wcale. Panie rejestratorki są ( zawsze) miłe i pogodne a ponadto bardzo kompetentne. Nie spotkałam się z sytuacja opisana niżej .Lekarze na poziomie bardzo wysokim. Jestem bardzo zadowolona. Polecam laboratorium .

Prywatne kliniki

5.9
Ela
Termin usługi: luty 2024

Tragedia!!!!! Lekarze z małymi wyjątkami są w porządku. System rejestracji pokręcony jak sprężyna, nie można dobrać sobie dogodnych godzin, ponieważ wymyślono dziwne zasady / tylko kilka numerków do danego lekarza, jak do kontroli to też inne zasady, najlepiej sterczeć od rana po przychodnią i liczyć na szczęście/. Brak możliwości rejestracji przez maila. Brak możliwości ustalenia kto i kiedy przyjmuje. Strona www, z której niczego się nie dowiesz. Mało pomocne i rozgarnięte rejestratorki. Zawsze jest jakiś problem z rejestracją. Mylą im się teleporady z wizytami stacjonarnymi. Brak chęci pomocy.

Prywatne kliniki

1.7
Zosia
Termin usługi: kwiecień 2022

Fatalna przychodnia. Zapisy zarówno do I ternusty jak i pediatry tylko o 8 rano, zarówno dla chorych i zdrowych, rano jest walka i błaganie o miejsce. Pani w recepcji,w okularach (przy sobie) wyjątkowo nieuprzejmą i naburmuszona. Bardzo prymitywna, powinna zostać natychmiast zastąpiona.

Prywatne kliniki

1.0
Gosia
Termin usługi: październik 2020

Laboratorium na Sokółce najlepsze. Mój syn chętnie idzie na pobranie krwi do Pani Edyty. Pani miła, uprzejma. Dziecko mówi, że krew pobiera bezboleśnie. Super ma podejście do dzieci miła, wytłumaczy. Jako matka jestem bardzo zadowolona z tak miłej obsługi !

Laboratoria medyczne

6.0
Magda
Termin usługi: październik 2018

Pani Jola z laboratorium dla dzieci to złota kobieta. Mam 8 letniego syna, który zawsze panikował przy pobieraniu krwi. A Pani Jola ma takie podejscie do dzieci, że po wizycie dzieci wychodzą od niej mega uśmiechnięte i chcą zostać jej asystentami ;) Bardzo dziękujemy

Prywatne kliniki

6.0
Beata
Termin usługi: luty 2018

Jestem pacjentka tej kliniki,ciezko dostac się do lekarza szczególnie w okresie zachorowań zresztą gdzie jest łatwo? Nie mogę powiedzieć złego słowa o rejestracji nawet jeśli Pani w rejwstracji się nie uśmiechnie i nie jest w stanie pomóc w danej sytuacji to od razu trzeba na nią wylewać wiadro pomyj? Co za roznica czy jest blondynka czy nosi okulary czy jest szczerbata? Bylam nie raz swiadkiem jak panie pomagaly nawet dzwonić po innych przychodniach aby pomóc rozwiązać problem. Nie raz od rana stalam w tej kolejce razem z tłumem i stwierdziłam że lepiej przyjsc pół godziny pozniej bo wszyscy na raz chcą sie dostac. Widocznie Pani w ciazy nic nie dolegało zagrazajacego życia skoro lekarz odmówił przyjęcia. Zastanawia mnie dlaczego ludzie nie piszą pochwal? Tylko skargi, najprosciej się wyżyć. A pomyslales pacjencie żeby do tej pani w rejestracji się uśmiechnąć? Powiedziec dzień dobry. Wszystko w zyciu masz tak już od zaraz? Dziekuje Pani w rejestracji za to że pomogła mi sprowadzić zdjęcie RTG z grabowka i nie musialam jechac osobiscie. Dziękuję Pani doktor ze przyjęła mmie pomiędzy pacjentami. A wy zróbcie rachunek sumienia.

Prywatne kliniki

5.3
Niezadowolona pacjentka
Termin usługi: luty 2018

Juz od wejścia odechciewa się człowiekowi wizyty w tym miejscu. Pani recepcjonistka blondynka (o ile się nie mylę ma na imię Monika) - faktycznie zawsze przemiła,pomocna i uśmiechnięta,zaś druga Pani (w okularach) to jakiś dramat. Wiecznie nie zadowolona,naburmuszona,strach o coś zapytać bo odrazu odpowiada podniesionym głosem,zachowuje się tak jakby pracowała tam za karę...chociaz to wszystko nic przy czasie oczekiwania na wizytę u internisty(!!!!) - UWAGA 2 tygodnie...W 8 miesiącu ciazy odmówiono mi wizyty we wcześniejszym terminie.. Jedyny wybór to taki by dostać się do Pani Doktor,która zawsze na wszystko zaleca inhalacje i wiedzę ma zerowa (nazwiska sobie oszczędzę)..w przeciwnym razie proszę nastawić się na to,ze musza Państwo planować chorobę z wyprzedzeniem..paranoja i niedowierzanie..może wkoncu dyrekcja zrobiłaby coś zeby zatrzymać dobrych lekarzy u siebie i nie dopuszczała do ich odejscia. Doktor Linkowska,Misiura- gdzie one są? Kompetentne,z wiedza i odpowiednim podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim jak najszybsze przepisanie się z tej przychodni,ja tak zrobiłam.(wybrałam Wiczlino).Zostałam przyjęta tego samego dnia,lekarz z duża wiedza,a Panie na recepcji anioły!

Prywatne kliniki

2.3
Sylwester
Termin usługi: styczeń 2018

W recepcji jeszcze przed wizytą w gabinecie zapłaciłem 150zł a w gabinecie u oto. -Co dolega? -..to i to -To trzeba zrobić rezonans. Dowodzenia. Właśnie wyrzuciłem 150zł. Bez jakiejkolwiek badania. To u fizjoterapeuty dowiedziałem się więcej niż u tego lekarza.

Prywatne kliniki

2.0
Monika
Termin usługi: październik 2017

Panie w rejestracji odbierają tylko telefony, a kolejka do nich ciągle rośnie jak za komuny w sklepach. Obsługa nieprzyjemna. Szkoda, że zatrudniają niewykwalifikowanych pracowników.

Prywatne kliniki

2.0
Basia
Termin usługi: sierpień 2017

Niestety, mogę wypowiedzieć się tylko o pracy rejestracji bo dzięki pani rejestratorki wizyta nie doszła do skutku. Rejestrowalam się mailowo (ponieważ telefon w klinice miał akurat awarie). Przyszłam na umówiony termin i dowiedziałam się, że moja wizyta jest odwołana. Nie zostałam o tym fakcie poinformowana bo w systemie jest zły nr telefonu do mnie (całkowicie inny niż ten który podawałam!). Zapytałam czemu nie wysłano mi chociaż maila, \'maila też nie ma w systemie\'. Wszystko to mówione tonem jakbym to ja błędnie je wprowadziła. Tak się składa, że jechałam ponad 40 km na wizytę i naprawdę była mi potrzebna, pani w rejestracji niewzruszona powiedziała, że może zapisać mnie na za tydzień. \'Przepraszam\' powiedziała dopiero po dłuższej dyskusji i sądząc po minie chyba nie miała tego na myśli. Empatia dla pacjenta poniżej jakiejkolwiek krytyki. Strach pomyśleć jakie jeszcze błędy może ta pani popełnić... Szkoda, że Clinica Medica, oprócz szerokiego wyboru lekarzy, jako swoją wizytówkę zatrudnia kogoś tak bardzo mało empatycznego.

Prywatne kliniki

1.8
Karolina
Termin usługi: od 3 lat

Polecam serdecznie. Panie w rejestracji to anioły !

Prywatne kliniki

5.7