Przymierze z Dzieckiem

adres
81-383 Gdynia, Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 14 pokaż na mapie
telefon
510-026-146
e-mail
k...@przymierzezdzieckiem.pl pokaż
www
www.przymierzezdzieckiem.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:30 - 17:00
1 aktywne ogłoszenie zobacz wszystkie
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Nauczyciel wychowania przedszkolnego Przymierze z Dzieckiem
Gdynia Kamienna Góra

O nas

PRZYMIERZE Z DZIECKIEM zakłada indywidualne podejście do każdego wychowanka, możliwość bliskiej współpracy z jego środowiskiem rodzinnym i nieograniczonego kontaktu rodziców z nauczycielami przedszkolnymi.

Pomysł Małej Akademii Twórczego Przedszkolaka wyrasta z szacunku wobec małego dziecka, fascynacji psychologią jego rozwoju i z pragnienia tworzenia nowych niezależnych form wychowania i edukacji przedszkolnej.
Koncepcja jest autorska, powstała w oparciu o założenia programowe Ministerstwa Edukacji Narodowej i w zgodzie z nimi.

PRZYMIERZE Z DZIECKIEM jest placówką o profilu twórczym, humanistycznym. Poprzez zabawę wprowadzamy dziecko w świat kultury wysokiej: muzyki klasycznej i współczesnej, odpowiednio do wieku dobranej literatury dziecięcej i malarstwa, w ramach umiejętnie prowadzonej pedagogiki artystycznej.

W każdym, małym człowieku istnieje pewien potencjał twórczy i tylko od nauczycieli i ich metod zależy, czy zostanie on rozwinięty.

Celem placówki jest zapewnienie każdemu dziecku możliwości twórczego, indywidualnego rozwoju i odkrywania świata w zależności od osobowości, zainteresowań, i predyspozycji intelektualnych.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »