Psikus - szkoła dla psów

Psikus

Wybierz numer

733-439-843
b...@psikus-szkolenie.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/7 - Psikus Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/7 - Psikus Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/7 - Psikus Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/7 - Psikus Gdańsk +4 1
 

TV Filmy

173

Posłuszeństwo

O nas

Najbliższe kursy rozpoczynamy 11.01.2021. aktualny plan lekcji na www.psikus-szkolenie.pl
Prowadzimy kursy posłuszeństwa, nosework, rally - o, pracy węchowej. Szczeniaki zapraszamy na zajęcia w Psikuskowie czyli treningi dla przedszkolaków. Szkolenia prowadzimy na  sali treningowej.

Oceny (9)

JN
Termin usługi: czerwiec 2024 

Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i świetne podejście do zwierząt. Nasz pies uwielbia chodzić na zajęcia z p. Markiem.

Szkolenia psów

6.0
Agata
Termin usługi: styczeń 2022 

Szczerze polecamy dla psich niesfornych przedszkolaków załoga cierpliwa , pełna pomysłów , rozumiejąca potrzeby malucha . Szczególne podziękowania od nas i Reksia dla pani Agnieszki ! Miejsce cieple, zadaszone załoga z empatycznym podejściem do uparciucha naszego !

Szkolenia psów

6.0
Miki
Termin usługi: czerwiec 2021 

Super szkoła!!! Profesjonalne podejście do piesków i ich właścicieli = skuteczna nauka, a co najważniejsze w komfortowych warunkach ponieważ nie trzeba chodzić w błocie na deszczu tylko wszystkie zajęcia odbywają się w zadaszonej hali.

Szkolenia psów

6.0
monika
Termin usługi: czerwiec 2021 

Polecam to miejsce. Pełen profesjonalizm podejścia do wielu tematów socjalizacji psów. Efekty wiadomo dużo zależy od naszego zaangażowania w domu ale wzór mamy podany. Szkoła serwuje bezpieczną naukę dla zwierząt oraz zajęcia teoretyczne z których wiele można wynieść. Majka uwielbia Panią Agnieszkę jak idzie na zajęcia jest mega podekscytowana. pozdrawiamy was całą nasza sforą ;-)

Szkolenia psów

6.0
Andrzej
Termin usługi: grudzień 2020 

Szczerze polecam! Pan Marek ma super podejście do klientów i psiaków. Jak ktoś się zastanawia, niech pójdzie na 2-3 lekcje.

Szkolenia psów

6.0
Patryk
Termin usługi: styczeń 2021 

Bardzo miło ważne wskazówki dotyczące psiaka i pokazanie jak poradzić w różnych sytulacjach np jak oswoić psiaka z weterynarzem czy czesanie psa chociaż nie lubi tego

Szkolenia psów

5.7
123
Termin usługi: listopad 2020 

zdecydowanie polecam! świetne podejście

Szkolenia psów

6.0
jatoA
  

Każdy chce, aby jego pies był mądry i dobrze wychowany. Nie zawsze sami potrafimy sobie dać z tym radę. W tej sprawie możemy poprosić o pomoc. Szkoła Psikus – to cały pakiet edukacyjny dla ludzi i ich psów: psie przedszkole z bogatą ofertą zabawowo-socjalizacyjno-szkoleniową, dla nieco starszych psów posłuszeństwo na różnych poziomach. Można również spróbować pracy węchowej. Polecam zajęcia z Noseworka. Szkoła Psikus to profesjonalizm i doświadczenie, indywidualne podejście do psa i jego opiekuna, szczere zaangażowanie, pasja do pracy, przyjazna atmosfera, spokój, ogromna cierpliwość do kursantów. Uważam również, że zajęcia z Nosework prowadzone są przez najlepszego specjalistę w kraju. Polecam wszystkim! Uwierzcie, że warto!!!

Szkolenia psów

6.0
Nati
  

Z szczerego serca mogę polecić tą szkołę. Profesjonalizm, pasja, niebywała skuteczność, miłość do psów oraz różnorodność kursów to najważniejsze zalety tej szkoły :) Zarówno człowiek jak i pies mają wielką frajdę z wspólnej pracy, a życie z ułożonym w prawidłowy sposób czworonogiem jest czymś przepięknym :) Polecam każdemu bez względu na wiek czy rasę psa - oraz właściciela :P

Szkolenia psów

6.0