Punkt Zdrowia - Punkt PrEP

Punkt Zdrowia

Wybierz numer

737-301-284
k...@punktlekarze.pl pokaż
Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/3 - Punkt Zdrowia Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/3 - Punkt Zdrowia Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/3 - Punkt Zdrowia Gdańsk 2
 

O nas

Punkt Zdrowia to ośrodek wielospecjalistyczny zajmujący się świadczeniem poradnictwa specjalistycznego w zakresie: chorób zakaźnych, neurologii, hepatologii, zakażeń w ciąży i PrEP.  Ponadto prowadzimy badania kliniczne nad nowymi metodami i środkami leczniczymi oraz profilaktyką zdrowotną. 

Zespół opiekujący się naszymi pacjentami składa się z renomowanych i doświadczonych lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowanego i otwartego na potrzeby pacjentów zespołu pielęgniarskiego i ratowników medycznych.

Nasz personel aktywnie uczestniczy w europejskich i światowych programach badawczych, działaniach polskich towarzystw naukowych takich jak Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorob zakaźnych (PTEiLChZ) oraz Polskie Towarzystwo Naukowe AIDS (PTN AIDS) i Polskie Towarzystwo Neurologiczne (PTN) oraz w stowarzyszeniach międzynarodowych (EACS, EASL).

Z myślą o naszych pacjentach i z pełnym wykorzystaniem zdobytego doświadczenia pracujemy nad powstawaniem wytycznych leczniczych i programów lekowych.

Współpracujemy z placówkami medycznymi i naukowymi w Polsce i w Europie, tworząc unikatową sieć wysokowyspecjalizowanych ośrodków dostarczających pacjentom nowoczesnych rozwiązań terapeutycznych i profilaktycznych w bezpiecznych i przyjemnych warunkach.