Pure Coffee Company S.C.

80-324 Gdańsk, Stary Rynek Oliwski 8B Mapka
790-792-102
M...@purecoffee.pl pokaż
Purecoffee.pl
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

O nas

Pure Coffee Company jest polską firmą zajmującą się profesjonalnymi rozwiązaniami dla biur w kwestii kawy i serwisu ekspresów. Od samego początku założyliśmy, że najważniejszym priorytetem firmy będzie jakość produktu czyli naszej kawy, jak i obsługa klienta na najwyższym poziomie.

 

Pure Coffee Company rozpoczęła swoja działalność 1 września 2009 r. i przez wszystkie te lata pozwoliło nam to skutecznie poznać rynek i wyprzedzać trendy z nim związane.

 

Staramy się zaproponować coś wyjątkowego. Od ponad 10 lat dostarczamy do biur jednorodne Arabiki z całego świata, jak i autorskie mieszanki z miejsc, gdzie kawa jest uprawiana oraz zapewniamy sprzęt do parzenia.

 

Kupujemy zielone ziarna kawy bezpośrednio z plantacji, a po sprowadzeniu jej do Polski jest wypalana w naszej własnej palarni, dzięki czemu zachowujemy pełną kontrolę nad jakością produktu. Dbamy o jakość każdego wypalonego ziarna kawy, aby otrzymać zawsze ten sam, najwyższej jakości efekt smakowy.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Palarnie kawy

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • jakość asortymentu:
  6
   
 • przystępność cen:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Jacek - opinia

Przepyszna świerza kawa. Bardzo przyjemna obsługa i przede wszystkim są elastyczni w kontakcie z klientem. W moim biurze posiadam 3 ekspresy saeco w pakiecie z kawą i o nic się nie martwię tzn. mam pełny serwis w cenie i w razie poważniejszej awarii dostaję ekspres zastępczy na czas naprawy. Jedyne moje zmartwienie to żeby nie zabrakło kawy. Polecam

 • Jacek
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »