O nas

Advisory Center of Excellence (CoE) to powstałe w Gdańsku Centrum Kompetencyjne firmy PwC świadczące usługi w obszarach związanych z międzynarodowymi regulacjami w sektorze finansowym na rzecz największych światowych instytucji finansowych.

Centrum Kompetencyjne w Gdańsku to czwarta tego typu placówka PwC na całym świecie. Pozostałe działają obecnie w Stanach Zjednoczonych, Irlandii Północnej i Indiach. Zespół trójmiejskich specjalistów kompletowany jest praktycznie od podstaw, więc jest to duża szansa dla osób, które chcą zdobywać doświadczenie zawodowe w pracy w dynamicznie rozwijającym się środowisku pracy.
Jesteśmy międzynarodowym zespołem, mamy wiele pasji i zainteresowań - znajdziesz wśród nas miłośników motocykli i wędkarstwa, sportów wodnych i zimowych, są posiadacze czworonogów i nie tylko...

Kariera w branży doradczej
Eksperci największych firm doradczych takich jak PwC, od lat powtarzają, że rozpoczęcie kariery właśnie w doradztwie pozwala na zdobycie wyjątkowej, bardzo praktycznej wiedzy o tym jak działają współczesne przedsiębiorstwa jednocześnie zapewniając głębokie zrozumienie procesów biznesowych.

Praca i praktyki w CoE
Zatrudnienie w Centrum Kompetencyjnym zapewni jego pracownikom możliwość rozwoju zawodowego oraz związanie kariery zawodowej z jednym z najlepszych polskich pracodawców.
PwC poszukuje zarówno doświadczonych osób, jak i studentów, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.

O pracę mogą się ubiegać nie tylko absolwenci ekonomii i finansów - poszukiwani są zarówno specjaliści z doświadczeniem jak i absolwenci oraz studenci kierunków prawnych, lingwistycznych, czy IT.

Oferta pracy CoE skierowana jest do osób z wyróżniającymi się umiejętnościami analitycznego myślenia, otwartych na nowe wyzwania, znających płynnie język angielski

Nasze wyróżnienia:
PwC posiada liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówno przez osoby z doświadczeniem zawodowym, jak również studentów - są to między innymi:

- 1. miejsce wśród firm konsultingowych w zestawieniu Najbardziej Pożądanych Pracodawców w opinii Specjalistów i Managerów przygotowanym przez firmę Antal (2014 r)
- 3. miejsce w badaniu Pracodawca Roku, prowadzonym przez międzynarodowe stowarzyszenie studenckie AIESEC (2014 r)
- 5. miejsce w kategorii biznes w badaniu TRENDENCE GRADUATE BAROMETER EUROPE (2014 r)
- 8 miejsce w rankingu Universum - "Idealny Pracodawca" (2014 r)
- PwC otrzymało także certyfikat Solidny Pracodawca (2014 r)