R-CITO Poradnia Rehabilitacji

R-CITO

Wybierz numer

691-772-300
b...@r-cito.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
 • Zdjęcie 1/28 - R-CITO Gdańsk 4
 • Zdjęcie 2/28 - R-CITO Gdańsk 3
 • Zdjęcie 3/28 - R-CITO Gdańsk 2
 • Zdjęcie 4/28 - R-CITO Gdańsk +25 1
 

Artykuły o nas

O nas

Boli nie masz skierowania i nie wiesz od czego zacząć - Zapraszamy na bezpłatną* wizytę diagnostyczna z terapią. Zaplanujemy program leczenia i przyniesiemy ulgę w bólu. Wizyta diagnostyczna obarczona jest kaucją na poczet następnych zabiegów.
Nie wiesz co Ci jest - Przyjdź na darmową wizytę diagnostyczną*
Prowadzimy kompleksową rehabilitację z bólami kręgosłupa, po operacjach, urazach u sportowców. Konkurencyjne ceny i bardzo dobre efekty. Tylko magistrzy!
* przy dowolnej serii zabiegów
Darmowa diagnostyka bez skierowania
Zapraszamy na DARMOWĄ wizytę diagnostyczną (przy wykupie dowolnej serii zabiegów).
Nie potrzebujesz skierowania od lekarza. Przyjdź - Zbierzemy wywiad, przeprowadzimy badanie, próbną terapię i zaproponujemy zabiegi. Diagnostykę prowadzą  magistrzy fizjoterapii z licznymi kursami i wiedzą z zakresu leczenia ortopedycznego i neurologicznego. 
Prowadzimy kompleksową rehabilitację z bólami kręgosłupa, po operacjach, urazach u sportowców. Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny i bardzo dobre efekty leczenia. 
Nasz gabinet wyróżnia się na tle innych gabinetów najdłuższymi czasami zabiegów. W ramach NFZ pole magnetyczne trwa 10 min. W naszej placówce dwa razy dłużej 20 min a w przypadku utrudnionego zrostu kostnego nawet  30min !!

Przekonaj się czym jest najwyższy standard zabiegów.
Od 2007 ro­ku pra­cu­je­my z pa­cjen­ta­mi, co po­zwo­li­ło zdo­być do­świad­cze­nie, któ­re prze­kła­da się na sku­tecz­ne le­cze­nie. Z na­sze­go ga­bi­ne­tu nie wy­cho­dzą pa­cjen­ci, któ­rzy nie uzy­ska­li po­pra­wy. Jest to moż­li­we dzię­ki ho­li­stycz­ne­mu po­dej­ściu na­szych te­ra­peu­tów do Pa­cjen­ta i spoj­rze­nia na nie­go ja­ko ca­łość, a nie na jed­nost­kę cho­ro­bo­wą. Pra­ca w przy­chod­ni na­uczy­ła nas łą­cze­nia te­ra­pii i sku­tecz­nej dia­gno­sty­ki dla osią­gnię­cia jak naj­lep­szych wy­ni­ków. Dzię­ki te­mu skra­ca się czas le­cze­nia, a Ty oszczę­dzasz czas i pie­nią­dze.

Pa­mię­taj że du­ży wpływ na sku­tecz­ność te­ra­pii ma mo­ment jej roz­po­czę­cia. Nie zwle­kaj i skon­sul­tuj się z na­mi już dziś.

Ponadto nowoczesny sprzęt i prowadzenie kursów dla fizjoterapeutów gwarantuje Państwu najświeższą wiedzę z zakresu rehabilitacji.

Prowadzimy skuteczną terapię seniorów po endoprotezoplastyce stawów. W ciągu 10 wizyt postawimy Seniora na nogi i doprowadzimy do samodzielności.

Zapraszamy Biegaczy, Maratończyków i Triathlonistów na specjalistyczną diagnostykę z terapią.

W swojej ofercie posiadamy i wykonujemy:
Terapię manualną
McKenzie - bóle kręgosłupa
Maitland - terapia manualna
Kaltenborn Evjenth - terapia manualna
SET /NEURAC - trening stabilizacyjny
Fizykoterapię np LASER, ultradźwięki, fonoforezę, pole magnetyczne, krioterapię, galwanizację, jonoforezę, prądy TENS, DD.
Masaże - sportowe, klasyczne, lecznicze,  drenaż limfatyczny

Najdłuższe czasy zabiegów, nowoczesny sprzęt i terapeuci z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami potwierdzonymi dziesiątkami zadowolonych pacjentów.
ZRÓB TO DLA SIEBIE Pozbądź się bólu na zawsze

Najczęściej zadawane pytania

Czy potrzebuję skierowania na rehabilitację?
Nie, nie ma takiej potrzeby!
W gabinety R-CITO rehabilitacja pracują tylko i wyłącznie magistrzy fizjoterapii, którzy mają uprawnienia do:
Diagnzowania.
Zlecania.
Wykonywania zabiegów.
Wizyta diagnostyczna trwa do 45 minut i jest darmowa przy wykupieniu dowolnego pakietu zabiegowego.
Na wizycie diagnostycznej po dogłębnym wywiadzie oraz przy badaniu pacjenta zazwyczaj zostanie przeprowadzona wstępna terapia.
Zapraszam do kontaktu 691 772 300
Jak przygotować się na pierwszą wizytę diagnostyczną?
1) Przyjdź 10 min przed wyznaczonym terminem celem założenia kart pacjenta.
2) Zabież że sobą dokumentację medyczną. Jeśli ją masz. Mile widziane MRI USG TK RTG
3) Zabież okulary do czytania, niekrępującą bieliznę, ręcznik, klapki/kapcie.
4) Postaraj przypomnieć sobie w jakich okolicznościach występuje bólu oraz jaki ma on charakter. Ułatwi to proces diagnozowania.
5) Możesz zabrać ze sobą skierowanie, ale nie jest to niezbędne

W gabinety R-CITO rehabilitacja pracują tylko i wyłącznie magistrzy fizjoterapii, którzy mają uprawnienia do:
Diagnzowania.
Zlecania.
Wykonywania zabiegów.
Wizyta diagnostyczna trwa do 45 minut i jest darmowa przy wykupieniu dowolnego pakietu zabiegowego.
Na wizycie diagnostycznej po dogłębnym wywiadzie oraz przy badaniu pacjenta zazwyczaj zostanie przeprowadzona wstępna terapia.
Zapraszam do kontaktu 691 772 300
Jak się umówić?
Rejestrujemy pacjentów przez wszystkie kanały:
Telefon 691 772 300
SMS 691 772 300
E-mail biuro@r-cito.pl
Osobiście ul Pilotów 3 lok 25 80-460 Gdańsk
Przez formularz kontaktowy na www.r-cito.pl
Messenger
Jak odwołać wizytę
Odwołaj wizytę jak najszybciej, jeżeli wiesz, że nie dasz rady dotrzeć na zabiegi, gdyż jest wielu pacjentów, którzy czekają na wolne miejsce!
Odwołać wizytę można przez wszystkie kanały:
Telefon 691 772 300
SMS 691 772 300
E-mail biuro@r-cito.pl
Osobiście ul Pilotów 3 lok 25 80-460 Gdańsk
Przez formularz kontaktowy na www.r-cito.pl
Messenger

Oceny (90)

Pawel
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: luty 2022

Drentwienie prawej nogi, ciągnięcie do stopy, bol posladka, problem trwajacy 0,8 roku. Wizyta u Szymona, wlasciwa diagnoza, dobrze dobrana terapia i po 10 dniach wszystko wróciło do normy. Wizyty zawsze punktualne, grafiki dopracowane do perfekcji, kontakt idealny. Polecam.

Rehabilitacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Anna
Termin usługi: październik 2023

Do R-Cito trafiłam przypadkiem poszukując możliwości skorzystania z lasera, ale dość szybko okazało się, że znalazłam tu znacznie więcej - opiekę rehabilitantów, dzięki której czuję, że zdrowieję :-). Od kilku tygodni korzystam z zabiegów terapii manualnej u Pana Szymona Marczuka. Co działa? Na pewno Jego profesjonalna wiedza i umiejętności, uważność, dopasowywanie się na bieżąco do potrzeb pacjenta, bardzo dobra atmosfera podczas spotkań i zaangażowanie. Czuję, że po prostu zależy Mu na pacjencie i zrobieniu dobrej roboty :-). Zdecydowanie na plus także świetna organizacja terminów przez sympatyczne Panie z rejestracji. Polecam!

Rehabilitacja

6.0
Asia S
Termin usługi: wrzesień 2023

W poradni panuje fantastyczna atmosfera. Profesjonalne podejście do pacjenta a przede wszystkim skuteczna rehabilitacja. Duża wiedza i zaangażowanie ze strony personelu co przynosi doskonałe efekty w leczeniu. Mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce.

Rehabilitacja

6.0
Emila
Termin usługi: wrzesień 2023

Z całego serca polecam gabinet. Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do pacjenta. Otrzymałam bardzo skuteczną pomoc. Nareszcie ulga w bólu. polecam

Rehabilitacja

6.0
Maja
Termin usługi: wrzesień 2023

wspaniała profesjonalna pomoc w rehabilitacji, miła przyjazna atmosfera, byłam w paru miejscach ale w tym miejscu doprowadzili moja kontuzje ze została tak wyleczona ze ślad po niej zagina i mogę normalnie funkcjonować, bardzo polecam :)

Rehabilitacja

6.0
Dominik
Termin usługi: sierpień 2023

Jestem bardzo zadowolony z gabinetu rehabilitacji ortopedycznej, szczególnie w zakresie leczenia bólów kręgosłupa. Recepcja jest bardzo uczynna, a cały zespół pracowników jest dynamiczny i profesjonalny. Dodatkowo, cieszy mnie fakt, że istnieje miejsce do parkowania dla osób z niepełnosprawnością, co sprawia, że wizyta jest bardziej komfortowa. Polecam ten gabinet wszystkim potrzebującym rehabilitacji ortopedycznej.

Rehabilitacja

5.9
Monika
Termin usługi: wrzesień 2023

Korzystam systematycznie z zabiegów terapii manualnej u Szymona. Rewelacja. Bardzo dobry kontakt. Świetna atmosfera. Profesjonalizm. I - co najważniejsze - skuteczność. Czuję się zdecydowanie lepiej. Poleciłam gabinet kilku znajomym z różnymi dolegliwościami. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Polecam wszystkim. Jeśli zastanawiasz się, czy warto - WARTO.

Rehabilitacja

6.0
Elżbieta
Termin usługi: sierpień 2023

Chciałabym podzielić się moją pozytywną opinią na temat placówki R-Cito. Przez ponad pół roku miałam problem z kręgosłupem, którego nie mogłam wyleczyć. Na szczęście trafiłam do R-Cito i doświadczyłam skutecznej terapii. Gabinet jest dość duży i dobrze wyposażony. Atmosfera panująca w placówce jest rodzinna i przyjazna, co dodatkowo wpływa na komfort pacjenta. Panie na rejestracji są bardzo pomocne i zawsze starają się dobrać dogodne terminy wizyt. Terapeuci są niezwykle profesjonalni i posiadają ogromną wiedzę. Dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom, otrzymałam skuteczną terapię, która pomogła mi w wyleczeniu mojego problemu z kręgosłupem. Jestem bardzo zadowolona z mojego doświadczenia w placówce R-Cito i gorąco polecam ją wszystkim, którzy potrzebują skutecznej terapii kręgosłupa. Dziękuję całemu zespołowi za ich profesjonalizm, wiedzę i zaangażowanie w moje zdrowie.

Rehabilitacja

6.0
I
Termin usługi: wrzesień 2023

Wszystko idealnie. Profesjonalnie i sympatycznie

Rehabilitacja

6.0
pacjent
Termin usługi: wrzesień 2023  

Fizjoterapeuta ok ale miejsce wizualnie pozostawia dużo do życzenia.

Salony masażu

3.9
Magdalena
Termin usługi: wrzesień 2023

Rzetelnie, dobra obsługa. Pozdrawiam

Rehabilitacja

3.9
Joanna
Termin usługi: sierpień 2023

Szczerze mówiąc, jestem niezwykle zadowolona z doświadczenia, jakie miałam w gabinecie rehabilitacji R-CITO. Terapia prowadzona przez Panią Gosię i Kamila była niezwykle skuteczna i pozwoliła mi pozbyć się uciążliwych migren. Od dłuższego czasu cierpiałam na chroniczne migreny, które znacząco wpływały na moje codzienne życie. Próbowałam różnych metod leczenia, ale żadna z nich nie przyniosła trwałych efektów. Dopiero w R-CITO znalazłam odpowiednią pomoc. Pani Gosia i Kamila są nie tylko wykwalifikowanymi specjalistkami, ale również osobami bardzo zaangażowanymi w swoją pracę. Od samego początku czułam, że są zainteresowane moim przypadkiem i starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie. Przeprowadziły dokładną ocenę mojego stanu i dostosowały terapię do moich indywidualnych potrzeb. Najważniejsze jest to, że moje migreny zniknęły. Mogę teraz cieszyć się życiem bez bólu głowy. Jestem ogromnie wdzięczna Pani Gosi i Kamili oraz całemu zespołowi R-CITO za ich profesjonalizm, zaangażowanie i skuteczność. Polecam ten gabinet każdemu, kto boryka się z problemami migrenowymi lub innymi schorzeniami wymagającymi rehabilitacji. Dzięki nim można odzyskać pełnię życia

Rehabilitacja

6.0
Magda
Termin usługi: sierpień 2023

Polecam gabinet. Mały, niepozorny ale jakość rewelacyjna. Zaproponowane zabiegi okazały się bardzo skuteczne. W razie potrzeby już wiem gdzie szukać pomocy.

Rehabilitacja

6.0
Jarosław M
Termin usługi: czerwiec 2023

Profesjonalny gabinet. Pan Paweł wspaniały fachowiec. Postawił mnie na nogi. Dzięki jego wsparciu dolegliwości stały się mniej uciążliwe. Polecam.

Rehabilitacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Mariola
Termin usługi: wrzesień 2022

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Duża wiedza i zaangażowanie ze strony personelu co przynosi doskonałe efekty w leczeniu. Ogromna wiedza i dokładność. Specjaliści z pasją . Szczerze polecam R-CITO.

Rehabilitacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ela
Termin usługi: czerwiec 2022

Profesjonalizm.Empatia .Polecam!

Rehabilitacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Michał
Termin usługi: czerwiec 2022

Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu oraz atmosfery, która panuję w R-cito. Zawsze mogę liczyć na rzeczową diagnostykę, przystępne wyjaśnienia oraz konkretny plan działania . Do tego Szymon to wytworny gawędziarz, nigdy do końca nie wiadomo, jaką historię ma przygotowaną w zanadrzu. To wszystko sprawia, że R-cito to miejsce jedyne w swoim rodzaju. Polecam serdecznie.

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję Panie Michale za pozytywne słowa. Bardzo to doceniam i służę pomocą w przyszłości!

Rehabilitacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Magda Nojman
Termin usługi: październik 2021

Fenomenalne miejsce, fenomenalni specjaliści. Pan Szymon został mi zarekomendowany przez osobę, która sama korzysta z jego usług w różnych przypadkach zdrowotnych i zawsze jest zadowolona z efektu. Nie inaczej było w moim przypadku. Po feralnym upadku, którego skutkiem był uraz kolana (zerwanie ACL, łąkotka) i przeleżeniu 3 miesięcy bez ruchu byłam zrozpaczona perspektywą nienajlepszych rokowań. Zanik mięśni, odwapnienie kości, nieschodząca opuchlizna, sztywność kolana, zakres ruchu stawu kolanowego niemal zerowy. Jednym słowem, ze zdrowej energicznej osoby, stałam się nieporadna i zależna od kul, nie byłam w stanie zrobić jednego kroku bez użycia kul. Ponieważ na co dzień nie mieszkam w Polsce, zaczęłam konsultacje z panem Szymonem drogą mailową i telefoniczną. Ustaliliśmy plan działania i rozkład zajęć dostosowany do moich potrzeb i możliwości podczas mojego pobytu w Polsce. Zawsze byłam wyczerpująco informowana o wszystkich zabiegach, Pan Szymon cierpliwie odpowiadał na wszelkie pytania i wątpliwości. To człowiek z wielką pasją do tego co robi. Zaproponowanymi zabiegami w moim przypadku były: pole magnetyczne, ultradźwięki, laser wysokoenergetyczny, jonizacja wapniowa oraz o

Odpowiedź obiektu:

Dzięku Bardzo! Widzę że ucięło Tobie wypowiedź i zostały wycięte najważniejsze elementy leczenia. Czyli Terapia manualna ćwiczenia i twoje ulubione elektrowstrząsy czyli prądy Kotza :-) życzę zdrowia i proszę więcej nie skakać z Palet!

Rehabilitacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Ewa
Termin usługi: lipiec 2021

Rehabilitanci bardzo fachowo zajmują się pacjentem. Polecam

Rehabilitacja

6.0
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  6
 • ocena ogólna:
  6
Tomasz
Termin usługi: luty 2021

Profesjonalnie i sympatycznie, polecam wszystkim

Rehabilitacja

5.8
 • obsługa:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • przystępność cen:
  5
 • ocena ogólna:
  6