RMA Sp. z o.o.

81-571 Gdynia, Chwaszczyńska 133A
(II Piętro) Mapka
58 350-65-50
s...@myrma.eu pokaż
www.myrma.eu
Godziny otwarcia
pn-pt8:00 - 16:00

Napisali o nas

O nas

RMA jest wiodącym dostawcą kompleksowych rozwiązań z obszaru automatyzacji i robotyzacji spawania oraz procesów laserowych (czyszczenie, polerowanie, strukturyzowanie oraz cięcie 3D). Posiadamy ponad 10 -letnie doświadczenie w branży - współpracujemy

Zaawansowane rozwiązania spawalnicze:
Obecnie w swoim portfolio, oprócz konwencjonalnych metod, takich jak MIG/MAG, TIG, wykorzystujemy do spawania źródła laserowe różnego typu i zastosowania.  W swojej ofercie posiadamy rozwiązania „szyte na miarę”, jak również gotowe platformy, cele spawalnicze oraz urządzenia do laserowej obróbki materiałów.
Projekty realizowane są kompleksowo zgodnie z wymaganiami Klienta – od fazy koncepcji i analizy potrzeb, poprzez projektowanie, montaż i uruchomienie. Zrealizowane w tej sposób rozwiązania, dostarczane są z pełnym wachlarzem usług posprzedażowych.
Nasze atuty:
Głównym atutem RMA jest kapitał ludzki, który bazuje na zespole doświadczonych inżynierów i specjalistów. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji naprawdę wymagających projektów.
Wspiera nas w tym laboratorium testowe RMA, w którym pomagamy naszym Klientom dobrać optymalną technologię i zweryfikować wstępne założenia projektowe.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »