Dowóz lub odbiór osobisty 

Przedsiębiorstwo Budowlane 'RYBAK' Arkadiusz Rybak

84-242 Luzino, Krótka 1
58 678-14-30, 695-380-327  fax:  58 678-14-31
i...@rybak.gda.pl pokaż
www.rybak.gda.pl
/rybak
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 15:00
Dowóz lub odbiór osobisty 

O nas


Jesteśmy renomowanym producentem okien i drzwi PCV w systemie VEKA oraz aluminiowych w systemie Aluprof. Posiadamy bogatą ofertę dotyczącą stolarki PCV, ALU, EI, fasad oraz wszystko co z nią związane, czyli parapety, bramy garażowe, rolety i żaluzje zewnętrzne. Zajmujemy się także wykonywaniem elewacji lekkich. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i klientów indywidualnych.

DOŚWIADCZENIE
Nasze przedsiębiorstwo istnieje od 2003 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji i montażu, które pozwala nam na realizację zamówień najbardziej wymagających klientów. Od 2008 roku jesteśmy także producentem stolarki przeciwpożarowej oraz spełniamy wymogi narzucone nam przez ITB, który wydał nam certyfikat oraz nadzoruje nasze wyroby, aby były zgodne z Prawem Budowlanym. Nasza stolarka produkowana jest na dużej i nowoczesnej hali produkcyjnej, zlokalizowanej w Luzinie k. Weherowa. Dokonujemy montażu nie tylko w województwie pomorskim, ale i całym kraju, a nasze okna i drzwi eksportujemy także do krajów europejskich.

NASZA MISJA
Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta, co daje nam największą satysfakcję i motywację do działania. Nasze zaangażowanie, innowacyjność oraz zastosowanie nowoczesnych technologii w produkcji okien i drzwi PCV i ALU zapewniają wysoką jakość oferowanych przez nas produktów.

Zdjęcia