Radiolex Sp. z o.o.- obudowy i rozdzielnice

80-758 Gdańsk, Siennicka 23A Mapka
58 305-65-00
r...@radiolex.pl pokaż
www.radiolex.pl
Godziny otwarcia
pn-pt7:00 - 16:00

Napisali o nas

 • Nowatorska zabudowa mostków nawigacyjnych
  Nowatorska zabudowa mostków nawigacyjnych 9 lutego 2021 (21 opinii) Firma Radiolex wypracowała kolejny przełom w branży, wprowadzając do oferty nowatorski system MBC - modułową zabudowę mostków nawigacyjnych na statkach i okrętach. To efekt...

O nas

Specjalizujemy się w produkcji szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych niskiego i średniego napięcia, pulpitów oraz paneli sterowniczych.

Dostarczamy rozwiązania dla branż takich jak: automatyka; przemysł morski, górniczy, spożywczy; energetyka; ATEX (strefy zagrożone wybuchem); infrastruktura transportowa; utrzymanie ruchu.

W naszej ofercie znajdują się obudowy metalowe stalowe, aluminiowe, ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Obudowy oferowane są we wszystkich klasach korozyjności od C1 do CX oraz w każdej klasie ochrony do IP 68 (oraz IP69K w przypadku obudów typu Hygienic Desing).
Obudowy dostarczane są puste lub wyposażone w aparaturę elektrotechniczną. Oferujemy również specjalistyczne rozwiązania takie jak obudowy i rozdzielnice do stref zagrożonych wybuchem, czy obudowy metalowe w II klasie ochronności.

Ofertę uzupełniają komponenty do wyposażenia szaf sterowniczych takie jak systemy wentylacji, grzałki, termowentylatory, regulatory (termostaty, higrostaty), oświetlenie oraz klimatyzatory.

Na swojej stronie internetowej udostępniamy kompletną bibliotekę dokumentacji projektowej w popularnych formatach AutoCAD (dxf) oraz Autodesk Inventor (step). W przypadku realizacji zlecenia niekatalogowego tworzymy indywidualny projekt według wytycznych zamawiającego.

Nasze rozwiązania można znaleźć w wielu miejscach trójmiasta takich jak Tunel pod Martwą Wisłą oraz przy około 200 skrzyżowaniach, gdzie zainstalowane są nasze obudowy sterujące systemem Tristar. Obudowy i rozdzielnice Radiolex dostarczane są do wielu klientów z całego świata, w tym do Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz Australii.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

1.0

w kategorii

Produkcja przemysłowa

 • obsługa:
  -
   
 • oferta:
  -
   
 • jakość usług:
  1
   
 • czas realizacji:
  -
   
 • przystępność cen:
  1
   
 • ocena ogólna:
  -
   
średnia ocena (max 6)
1.0
 

Dmutro - opinia

Nie podobała mi się jakość materiału. Jakość nie pasuje do ceny ... Nie polecam

 • Dmutro
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2020
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Wideo