Radisson Blu Hotel

Radisson Blu Hotel

Wybierz numer

58 325-44-44 728-338-837
i...@radissonblu.com pokaż
Otwarte całą dobę więcej
  • Zdjęcie 1/18 - Radisson Blu Hotel Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/18 - Radisson Blu Hotel Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/18 - Radisson Blu Hotel Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/18 - Radisson Blu Hotel Gdańsk +15 1
 

TV Filmy

56

Hotel Radisson Blu Gdańsk

O nas

Usytuowany przy Długim Targu hotel jest idealnym miejscem dla gości odwiedzających Gdańsk w celach biznesowych jak i turystycznych. W bezpośrednim sąsiedztwie ważnych zabytków, galerii. Oferuje 145 pokoje, 2 sale konferencyjne i salę bankietową.
Wspaniałe wakacje nad Bałtykiem w naszym hotelu w Gdańsku

Położony na malowniczym Długim Targu gdański Radisson Blu Hotel to połączenie dostojnej architektury i nowoczesnego, eleganckiego wystroju wnętrz. Obiekt oferuje eleganckie pokoje z udogodnieniami, które sprawią, że poczujesz się jak w domu - m.in. bezpłatny dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu - a do tego wyróżnia się świetną lokalizacją w pobliżu intrygujących galerii sztuki, sklepów i kawiarni. Zachęcamy do spaceru brukowanymi uliczkami tego zabytkowego miasta i wybrania się nad piękne bałtyckie wybrzeże, które jest oddalone od hotelu o zaledwie kilka minut drogi. Po nasyceniu się niezapomnianymi wrażeniami wróć do naszego wytwornego zakątka w centrum miasta. W zabytkowej gotyckiej kamienicy mieści się restauracja Verres en Vers serwująca wyśmienite dania kuchni międzynarodowej oraz Bar Sure - idealne miejsce na odpoczynek.
Do dyspozycji gości jest też doskonale wyposażone centrum rekreacyjne, obejmujące saunę i łaźnię parową, gdzie można aktywnie spędzić czas.
Gościom, którzy poszukują miejsca na organizację wesela lub przyjęcia w magicznej staromiejskiej atmosferze, polecamy naszą elegancką salę balową.