Akwarystyka Morska Reefshop.pl

adres
81-323 Gdynia, Morska 65A
(obok Jysk) pokaż na mapie
telefon
58 661-10-51, 517-278-003  fax:  58 661-10-51
e-mail
s...@reefshop.pl pokaż
www
www.reefshop.pl
 
sklep internetowy
godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 13:00

Napisali o nas

  • Nowoczesne akwaria - egzotyczne, podwodne światy
    Nowoczesne akwaria - egzotyczne, podwodne światy 2 maja 2017 (24 opinie) Domowe akwarium kojarzy się jeszcze często ze zbiornikiem wodnym wielkości telewizora, kilkoma roślinkami wewnątrz oraz niewielkimi rybkami: skalarem, mieczykiem, glonojadem. Te...

O nas

Akwarystyka Morska- zakładanie zbiorników i serwis akwarystyczny, artykuły akwarystyczne, profesjonalny sprzęt, doradztwo i obsługa. Sprzedaż internetowa. Sprzedaż żywych zwierząt-ryb, koralowców, bezkręgowców.
Zakładanie homarium w restauracjach.

Świat raf koralowych jest nam bliski od 2003r, kiedy to powstał nasz sklep ReefShop.pl. Od tego czasu nasza firma ewoluowała wraz z rynkiem akwarystyki morskiej w naszym kraju. Aktualnie nasz firma jest bezpośrednim importerem zwierząt morskich z wielu egzotycznych miejsc na świecie - takich jak Indonezja, Singapur, Filipiny czy Brazylia. Zwierzęta przechodzą kwarantannę w naszych akwariach, których pojemność to prawie 14.000 litrów wody morskiej. W 2004r uruchomiliśmy wysyłkową sprzedaż żywych zwierząt za pośrednictwem sklepu ReefShop.pl - było to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce. Wyznaczyliśmy standardy jakości oferowanych do sprzedaży zwierząt - dzięki współpracy wyłącznie z eksporterami posiadającymi certyfikaty jakości MAC (Marine Aquarium Council).
Aktywnie uczestniczymy w rozwijaniu i propagowaniu tego pięknego hobby w naszym kraju - prowadząc najpopularniejszy w Polsce serwis Nano-Reef.pl, który jest prawdziwą skarbnicą wiedzy dla wszystkich akwarystów - zarówno tych początkujących jak i tych bardziej już doświadczonych.
Nasza oferta handlowa skierowana jest zarówno dla Klientów indywidualnych jak i sklepów - aktywnie staramy się współpracować z nowopostającymi sklepami w Polsce służąc swoim doświadczeniem a także będąc wiarygonym partnerem handlowym - w dziedzinie produktów technicznych jak i zaopatrzenia sklepów w żywe zwierzęta morskie.
Zakładamy również homaria w restauracjach.
Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia naszego sklepu osobiście.
przejdź do pełnej mapy »

Co nowego

  • Marzysz o własnym kawałku rafy koralowej? Zapraszamy do Reefshopu!