Refinitiv

znajduje się w Baltic Business Center

Refinitiv

Wybierz numer

58 501-40-00
g...@lseg.com pokaż
Działalność on-line 
 

O nas

KIM JESTEŚMY?
LSEG (London Stock Exchange Group) jest globalną firmą działającą w obszarze danych rynkowych, która zaufanie klientów zdobywa od ponad 300 lat.

Nasza siedziba główna znajduje się w Wielkiej Brytanii, a działalność operacyjną prowadzimy w 70 krajach na całym świecie. Największe biuro LSEG w Polsce mieści się w Gdyni. Od 2006 roku bazuje na dorobku firm Thomson Reuters i Refinitiv. Obecnie pracuje w nim ponad 1000 osób.
 
LSEG kieruje się filozofią otwartości i polityką różnorodności. W Gdyni jesteśmy analitykami, konsultantami i specjalistami wielu obszarów biznesowych. Reprezentujemy ponad 50 narodowości, co pozwala nam na poszerzanie horyzontów i wymianę doświadczeń. Udział kobiet w kształtowaniu naszej kultury pracy jest znaczący – 64% stanowisk kierowniczych jest objetych przez kobiety. Nasza średnia wieku to 33 lata.

Nasze produkty, takie jak platforma Eikon, pomagają klientom w podejmowaniu decyzji, dostarczając rzetelnych informacji – najcenniejszego towaru w czasach niesprawdzonych źródeł i fake news.

Jeżeli tylko zechcesz podzielić się z nami swoimi umiejętnościami, mamy dla Ciebie ofertę w inkluzywym miejscu pracy nastawionym na rozwój potencjału i pasji. W gdyńskim biurze możesz nie tylko rozkwitnąć zawodowo, ale też dołączyć do grup hobbystycznych czy zdobyć cenną wiedzę na regularnych warsztatach rozwojowych.
 
OFERTY PRACY
Bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy w LSEG:
https://www.lseg.com/careers

WYBRANE BENEFITY
– Dodatek wellbeingowy, który można przeznaczyć np. na Kartę Multisport.
– Prywatna opieka zdrowotna (Medicover).
– Ubezpieczenie na życie (Generali) w całości opłacane przez firmę.
– Employee Assistance Program: darmowe i anonimowe konsultacje 24/7 w obszarze zdrowia fizycznego i psychicznego, problemów rodzinnych, zawodowych, prawnych czy finansowych.
– Premia za polecenie pracownika (8 000 – 10 000 zł brutto).
– Wewnętrzny Program Emerytalny: dodatkowe 5% miesięcznego wynagrodzenia inwestowane w fundusz wybrany przez pracownika.
– Bogata oferta szkoleń wewnętrznych i dofinansowanie do kursów zewnętrznych.
– Dodatkowe 2 dni wolne na wolontariat i działalność charytatywną.
– Ponad 10 drużyn sportowych.
– Cotygodniowe zajęcia jogi online organizowane przez firmę.
– Liczne inicjatywy CSR. Regularne vouchery do popularnych sieci sklepów.
– Niespodzianki biurowe (owoce, soki, przekąski).
– Hybrydowy model pracy, elastyczne warunki.