Reha Prestige - Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii

Reha Prestige

Wybierz numer

574-440-811
r...@gmail.com pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Reha Prestige Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/12 - Reha Prestige Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/12 - Reha Prestige Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/12 - Reha Prestige Gdynia +9 1
 

TV Filmy

2

Reha Prestige Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii

O nas

Nasza Misja


Staramy się nakierować naszych pacjentów na trwałą zmianę sposobu myślenia o własnym ciele, zmianę trybu życia na aktywny, bez bólu. Zdrowie rozumiemy jako moment wewnętrznej równowagi w organizmie dlatego w Reha Prestige Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii oprócz terapii uśmierzającej ból czy terapii poprawiającej funkcjonowanie Twojego ciała zawsze dostaniesz pakiet zaleceń profilaktycznych
Podoba Ci się nasza filozofia? Jesteś gotów zmienić nawyki by pokonać ból i odzyskać zdrowie?
  

O nas


Reha Prestige powstało w 2017 roku jako placówka specjalizująca się w fizjoterapii sportowej. W szybkim tempie rozszerzyliśmy ofertę o rehabilitację ortopedyczną i pourazową osób niezwiązanych z sportem. Aktualnie oferta obejmuje:

- Fizjoterapię ortopedyczną i sportową
- Fizjoterapię uroginekologiczną i urologiczną 
- Fizjoterapię dziecięcą i korekcje wad postawy
- Trening medyczny
- Wideo analizę biegu.
- Psychologię
- Jogę


 W dalszym ciągu dużą część naszych pacjentów stanowią sportowcy zawodowi, sportowcy rekreacyjni oraz młodzież sportowa. Poszukujemy nowych kierunków rozwoju, poszerzając nasz zespół o nowych specjalistów z dziedziny fizjoterapii uroginekologicznej i stomatologicznej. Od 2018 roku współpracujemy z Polskim Związkiem Piłki Ręcznej współtworząc Ośrodki Szkolenia Piłki Ręcznej w Polsce, w 2021 roku podjęliśmy współpracę w Kolibki Adventure Park i współtworzymy "Biegun - wyjątkowy bieg przeszkodowy"
Posiadamy rozszerzoną współpracę z lekarzami rehabilitacji, ortopedami, neurologami. 
O pacjentów dba nasza wspaniała recepcja czyli Natalia i Janek którzy pomogą Ci trafić do jednego z naszych specjalistów. Recepcja służy pomocą w każdej sprawie związanej z wizytami w Reha Prestige 
Założyciel Reha Prestige Jakub jest aktywnym terapeutą, pracuje razem z całym zespołem pilnując aby usługa proponowana przez nasza firmę była na najwyższym poziomie. W grudniu 2022 roku cały ośrodek przeszedł gruntowny remont, powiększyliśmy przestrzeń, dodaliśmy drugą sale do ćwiczeń oraz powiększyliśmy zespół. 

Mamy swój kanał na YouTube gdzie możesz zobaczyć jak pracujemy 
https://www.youtube.com/@trenujzfizjo

Sposób prowadzenia pacjenta możesz podejrzeć na kanale AJ
https://www.youtube.com/watch?v=Gj9k_YSLCTs