W tym obiekcie znajdują się:

Najlepsze prywatne kliniki Gdańsk

Oceny (34)

Anna
Termin usługi: kwiecień 2024

Nie jestem zadowolona z pracy rehasport ergo Gdansk.Bardzo wysokie ceny.Konsultacja u lekarza 370zł i praktycznie bez zaleceń tylko stosowanie leków przeciwbólowych.Badanie dodatkowe 180 zł bez uprzedzenia,że jest dodatkowo płatne i na prośbę o uzyskanie wyniku za opis jeszcze trzeba dodatkowo zapłacić 70zł .Na wstępnie 500zl a gdzie zalecone bardziej kosztowne badania dodatkowe?Nigdy już nie skorzystam z pomocy te placówki.Sama pracuję w przychodni gdzie koszt tego badania za 180zl wynosi 70 wraz z opisem.Wyciąganie pieniędzy a pacjent nadal pozostaje w punkcie wyjścia.Nie polecam.

Prywatne kliniki

5.5
Waldek
Termin usługi: wrzesień 2023

Top specjaliści

Rehabilitacja

6.0
Ania
Termin usługi: luty 2022

Ręka złamana i to wszystko, cena ponad 400 zł wiec oczekiwałabym lepszej jakości usług.. po orteze jechałam sama i sprzedawca zakładał.. wiec nawet nie wiem czy wszystko dobrze założone i czy sie dobrze zrośnie. Nie polecam! Oczywiście na kontrole udam sie gdZie indziej.

Prywatne kliniki

2.0
Kot
Termin usługi: styczeń 2022

Polecam Pana fizjoterapeutę Krzysztofa Leppera.

Rehabilitacja

5.0
jola
Termin usługi: kwiecień 2021

Radiolog Sawicka...omijac szerokim łukiem...wpisala w karcie nie ten zabieg ktòry wykonala..Skandal!!!

Prywatne kliniki

1.3
Igor
Termin usługi: wrzesień 2018

Po kontuzji, trafiłem do Reha Sport i byłem oczarowany profesjonalizmem rehabilitanta Mateusza Potocznego. Ten człowiek, jak i reszta zespołu zaangażowana w proces przywracania mnie do zdrowia jest godna najwyższego szacunku, zaufania i polecenia.

Rehabilitacja

6.0
Anna
Termin usługi: marzec 2015

W 2015 roku Dr Andrzej Warzocha przeprowadził u mnie operacje śródstopia. Przez ponad 3 lata chodziłam ze zwichniętym stawem śródstopnym, co spowodowało nieodwracalne zmiany w stawie. Dzięki udanej operacji oraz 5-miesięcznej rehabilitacji pod okiem Olgi Atraszkiewicz i Łukasza Didenkow udało mi się wrócić do sportu. Czasem zapominam że przed operacją nie byłam w stanie chodzić, nie mówiąc o wyczynowym sporcie. Zdecydowanie Polecam Rehasport Clinic w Gdańsku.

Prywatne kliniki

5.7
Jarek
Termin usługi: wrzesień 2017

Przede wszystkim bardzo serdecznie dziękuję panu dr Maciejowi Pawlakowi za szybką i sprawną operację mojego barku. Po konsultacji z panem doktorem przed operacją dostałem sie pod opiekę pani Karoliny Kempińskiej, która spowodowała, że wszelkie badania, pobyt w szpitalu, konsultacje pooperacyjne stały się proste, zrozumiałe i nieskomplikowane. Wszędzie byłem umówiony na określone godziny z pełnym wyszczególnieniem zakresu. Zostałem również skierowany na rehabilitację, która prowadzona jest pod czujnym okiem pani Zuzanny Kulczyńskiej. Bardzo często na sali do ćwiczeń podczas rehabilitacji z panią Zuzanną widzę się z panem doktorem, który przychodzi na rozmowy ze swoimi pacjentami. Czuję się w pełni zaopiekowany. Jestem dopiero 2,5 miesiąca po operacji a już widzę absolutny progres. Bardzo polecam Klinikę Rehasport w Gdańsku.

Prywatne kliniki

5.3
Krzysztof
Termin usługi: sierpień 2017

Bardzo miła, szybka i profesjonalna opieka. Jestem bardzo zadowolony z usługi medycznej.

Prywatne kliniki

5.7
Adam
Termin usługi: styczeń 2017

W moim odczuciu w przypadku ortopedy Pawlaka niesienie pomocy Pacjentowi, to nie jest jego cel nadrzędny. Nie polecam.

Prywatne kliniki

1.2
Mariusz
Termin usługi: czerwiec 2017

Witam kontakt z przychodnią to jakaś kpina. Za pieniądze które płaci się tej firmie za usługi medyczne powinno to wyglądać znacznie lepiej.

Iwona
Termin usługi: czerwiec 2017

Mimo ze termin wizyty miałam umówiony z tygodniowym wyprzedzeniem na wejście do lekarza czekałam godzinę! Wszystkie moje plany szlak trafił :(

Prywatne kliniki

1.8
Ewelina
Termin usługi: maj 2017

Masakra! Jestem załamana obsługą i kontaktem tutaj. W ogóle nie idzie się dodzwonić, cały czas zostawiam wiadomości na infolinii z prośbą o oddzwonienie. Kończy się to na tym, że "puszczają mi sygnał", nawet nie zdąże telefonu do ręki wziąć i koniec. Zaznaczone że oddzwonili i trudno. Żałosne! Ceny są dość wysokie, mimo tego sądziłam że skoro prywatnie i za takie pieniądze, to szybko i kompleksowo załatwię, bardzo się myliłam. Szkoda bo lekarze super.

Prywatne kliniki

3.0
Pauli
Termin usługi: maj 2017

Ostatnio baaardzo sie pogorszyło ! W ogóle nie można się do nich dodzwonić- podane dwa telefony, i nikt nie odbiera! Możesz spedzić caly dzien na dzwonieniu i raczej sie nie uda. Nie mają tez wielu wolnych terminów- chyba, ze za pare tygodni, czyli trzeba czekac jak wszedzie ale za pieniądze. Nie polecam , bo mimo, ze rehabilitacja ok (na wspólnej sali ćwiczy i jest masowane równocześnie wiele osób), ale nie ma szans , żeby się do nich dodzwonić wiec umówienie się, czy kontakt w jakiejkolwiek innej sprawie graniczy z cudem. ogólnie nie polecam!

Rehabilitacja

2.0
1960
Termin usługi: 10.03,2017

Lekarze i rehabilitacja bardzo wysoki poziom natomiast panie z recepcji porażka niemiłe, niesympatyczne a dodzwonić się to masakra. I jeszcze te ich wysokie 👠 obsady są nie do zniesienia. Człowiek siedzi w ciszy, zmaga się z bólem -czeka na swoją kolej i co chwilę stukow szpilek Pan z obsługi. Masakra.

Prywatne kliniki

4.2
Paulina
Termin usługi: 16.04.16

Rekonstrukcja ACL przeprowadzona przez dr Rybaka na najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt z pacjentem - cała procedura dokładnie wytłumaczona, włącznie z informacjami 'co, gdzie i jak' podczas operacji. Doktor nastawiony na jak najszybszy powrót pacjenta do pełnej sprawności. Namawia do szybkiej rehabilitacji, nie wsadza w niepotrzebne stabilizatory. Szczerze polecam

Prywatne kliniki

5.7
Liliana
Termin usługi: czerwiec 2015 - styczeń 2016

Zdecydowanie polecamy rehabilitację w tej placówce. Kadra rehabilitantów z pasją i zaangażowaniem wykonuje swoje obowiązki. Szczególne słowa uznania i podziękowania za rzetelność i profesjonalizm kierujemy po adresem pana Mateusza Didenkow i pani Olgi. Dziękujemy Liliana i Jarosław

Rehabilitacja

5.3
Ewelina
Termin usługi: 2015

Najlepszy lekarz - dr Maciej Pawlak Chciałabym polecić dr Pawlaka oraz całą załogę Rehasport. Przede wszystkim dziękuję dr za opiekę medyczną i pomyślnie przeprowadzoną operację, której nikt nie chciał się podjąć. Była to nietypowa plastyka stawu kolanowego w celu stabilizacji rzepki. Od wielu lat borykałam się z tzw. nawykowym zwichnięciem rzepki, coraz bardziej dokuczało mi to w wykonywaniu codziennych czynności, szczególnie utrudniało chodzenie po schodach. Dzięki poleceniu otrzymałam informację o dr. Pawlaku, który nie dość, że z powodzeniem przeprowadził operację to jest prawdziwym lekarzem z powołania i dobrym człowiekiem, który przejmuje się losem innych. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na takiego lekarza, dzięki niemu w najbliższym czasie będę miała szansę zatańczyć na własnym weselu. Polecam go z całego serca, jak też całą ekipę Rehasport.

Rehabilitacja

5.5
Adam
Termin usługi: 2013 - 2014

Jestem już po kolejnym zabiegu w Reha Sport. Krzyżówka i artroskopia kostki. Oba zabiegi poszły bezproblemowo (z Doktorem Rybakiem). Bardzo dobra rehabilitacja - szybszy powrót na boisko niż przewidywano :) W między czasie problemy dyskowe w kręgosłupie skutecznie wyleczone przez Doktora Dudzińskiego. Uważam, że to najlepsza klinika tego typu w naszym regionie. Zdecydowanie polecam.

Rehabilitacja

6.0
Ewa
Termin usługi: październik- kwiecień 2013/2014

Podczas rehabilitacji barku w klinice zostałam otoczona należytą opieką, kadra rehabilitantów wykazywała się rzetelnością i profesjonalizmem. Widać, że każdy członek Rehasportowej załogi traktuje swoją pracę przede wszystkim jako PASJĘ i w pełni się jej oddaje... Mimo bardzo dużego ruchu, widać że Rehasport nie stawia na ilość lecz na JAKOŚĆ świadczonych usług!!!! Nie życząc nikomu kontuzji / problemów zdrowotnych - w razie takowych polecam i gwarantuję pozytywne rezultaty

Rehabilitacja

6.0