Najlepsze restauracje Gdańsk

Oceny (4)

Nina
Termin usługi: kwiecień 2024   

Posiłki bardzo smaczne. Porcje duże. Miła obsługa. Polecam

Restauracje

5.5
Jubilat
Termin usługi: styczeń 2023   

Robiłem tam 70! Bardzo miła obsługa. Dania główne choć 200gr. to ledwo dało się je zjeść. Po zupie i głównym daniu już nic więcej nie chciało się zmieścić. Nikt z gości już nie chciał ani przystawek ani innych rzeczy. Smaczne i ładnie podane a ceny o wiele, wiele mniejsze niż w mieście. Polecam!!! Najlepiej sami tam zajrzyjcie.

Restauracje

5.8
Dorota i Paweł 11.07.2015
Termin usługi: 11.07.2015   

W ostatnią sobotę mieliśmy w tym hotelu organizowane wesele. Pani Ania od początku była profesjonalistką w każdym calu. Wystrój sali dokładnie taki jak miałam na myśli- każdy gość przy wejściu robił wielkie oczy jak widział wystrój :). Obsługa kelnerska do ostatniego gościa i jeszcze dłużej. Praktycznie niezauważalna a wszystko donoszone na czas. Jedzenie przepyszne. Wszystko co zostało dostaliśmy do domu- nawet otwarte wina. Na następny dzień niektórzy goście zjawili się u nas by dojadać dania na które nie mieli już miejsca w żołądku podczas wesela :). Przystępność cen w stosunku go jakości bardzo dobra. Mąż kucharz- w pełni zadowolony z jakości dań. Polecam!

Restauracje

6.0
Bożena
Termin usługi: sylwester 2011/2012   

Zawiodłam się na tej restauracji. Cena była promocyjna 250 zł/osoby, ale moim zdaniem promocja to sprzedaż pełnowartościowego towaru po niższej cenie. Opłata na imprezę dokonana była na poczatku grudnia; nikt nie poinformował o samoobsługowej formie konsumpcji (jak w barze samoobsługowym). Impreza odbywała się na niższym poziomie; na wyższym poziomie na stołach stały półmiski z przekąskami. Ubrane w materiał krzesła, stanowiły zagrożenia dla zdrowia uczestników. Zbyt obficie spływający na podłogę materiał zdobiący krzesła (przy tak ciasno ustawionych stołach) był przyczyną niejednego upadku. Osobę odtwarzającą muzykę bardzo trudno nazwać DJ-em, a wodzirej? szkoda gadać!!! W tej imprezie w związku z promocyjną ceną przewidziano 1/2 l wódki na parę (informacja podana była na stronie; na górnym poziomie (300 zł/osoby) alkohol był dostawiany w miarę potrzeb. Czyli należy rozumieć,że nasza "dolna" impreza to była przecena a nie promocja. Na przyszłość sugeruję właścicielom aby podawali pełną informację o stosowanych standardach: tych pełnowartościowych i tych przecenionych.

Restauracje

3.0