Restauracja Magnat

83-312 Hopowo, Borcz 27b
782-081-966
m...@gmail.com pokaż
www.magnat-borcz.pl
Godziny otwarcia
nd12:00 - 17:00
Zapraszamy w niedzielę na obiady domowe w formie stołu szwedzkiego oraz do organizacji wesela, chrzcin, komunii, urodzin, rocznicy ślubu.
 

udogodnienia:   ogródek / taras

O nas

Restauracja z kuchnią domową, regionalną. Co tydzień w niedzielę zapraszamy na obiady w formie szwedzkiego stołu. Organizujemy również imprezy rodzinne, bankiety, imprezy firmowe.

Restauracja oraz Hotel Magnat znajduje się na Pomorzu w pięknie położonej miejscowości Borcz, w sercu Kaszub, nieopodal Gdańska gdzie dojechać można drogą krajową nr 20 (przebiegającą z Żukowa do Kościerzyny). Magnat jest doskonałą bazą dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcących odwiedzić Trójmiasto i okolice. Malownicza część Kaszub, otoczenie łąk i pastwisk pozwoli na spędzenie czasu w zgodzie z naturą, wyciszenie i pełen relaks. Gości lubiących aktywnie spędzać czas zapraszamy do skorzystania z tras rowerowych i pieszych. Pobliskie kaszubskie lasy będą z pewnością rajem dla grzybiarzy.  Ten wspaniały obiekt powstał jako rodzinny biznes zrodzony z pasji. Zapewnimy Państwu miłą i rodzinną atmosferę w trakcie całego pobytu.  Dysponujemy dwiema obszernymi, klimatyzowanymi salami. Jesteśmy w stanie organizować imprezy okolicznościowe do 130 osób. Nasza kadra to najwyższej klasy specjaliści w swojej dziedzinie! Tworzymy odpowiedni  wystrój na każdą okazję, który zachwyci nawet najbardziej wymagających Gości.  Dysponujemy również zapleczem noclegowym. Zapewniamy niepowtarzalny klimat i wyśmienite dania na każdą uroczystość. Zapraszamy do organizacji uroczystości rodzinnych jak również firmowych, a także do pobytów indywidualnych.

Zdjęcia

Wideo