Najlepsze bistro Gdynia

Oceny (5)

Marry
Termin usługi: maj 2024

Byłam w szoku z powodu okropnej obsługi w tym miejscu. Pani, która była przy kasie miała okropne zachowanie, nie mogła wydać pieniędzy i wrzuciła drobne pieniądze po chamsku. Najpierw nie miała jak wydać, to była pora obiadowa, no rozumiem, że rano, nie ma, ale w obiad, chyba jakiś problem z tą panią był, prosiła, żeby szła gdzieś wymieniła, potem zmieniła zdania i wydała mi resztę, rzuciła te drobne z agresją jednak można było po ludzku wytłumaczyć że nie ma czy coś innego, ale jak miała same drobne no to nic dać po ludzku, a nie po chamsku i tyle po tej rozmowie nie chciało mi się tam jeść, ale jednak chciałam zapłacić, bo już nałożyłam ten talerz. Czy ktoś tych osób szkoli jak zachowywać z klientem? Dodatkowo jedzenie było słabe i zgadzam się z negatywnymi opiniami, które były wystawione dla tego miejsca. Nie polecam tego miejsca z powodu nieprzyjemnego doświadczenia z obsługą i jakością produktów. Najgorsze miejsce w Polsce, w którym byłam.

Bistro

1.0
A I
Termin usługi: luty 2024

W porządku stosunek ceny do jakości jedzenia, obsługa niedoceniana -5 dla właścicieli 5 dla ludzi prowadzących tą jadłodajnie

Bistro

5.5
Niezadowolony klient
Termin usługi: listopad 2023

Nie polecam! Omijać szerokim łukiem. Niedobre jedzenie

Bistro

1.0
Gdy-nia-28
Termin usługi: październik 2019

Wpadamy z dzieciakami na pielmieni i naleśniki, bardzo nam wszystko smakuje. Obsługa uśmiechnięta i miła.

Bistro

5.8
Pedros
Termin usługi: grudzień 2017

Kotlet de volaille z serem z mięsa mielonego, to chyb jakaś pomyłka. Surówki świeże i dobre. Cena za średniej wielkości danie około 20 -25 złotych, więc lepiej się zastanowić, czy nie udać się do restauracji. Przy dużej kolejce do kasy też lepiej zrezygnować, bo zanim się zaczeka to danie jest półzimne. Ogólnie nie polecam. Chyba, że komuś się spieszy, a nie ma kolejki akurat.

Bistro

3.2