Zafishowani - restaurant - wine bar&store

Zafishowani

Wybierz numer

661-511-811
i...@zafishowani.pl pokaż
Otwarte do 23:00 więcej
  • Zdjęcie 1/27 - Zafishowani Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/27 - Zafishowani Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/27 - Zafishowani Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/27 - Zafishowani Gdańsk +24 1
 

TV Filmy

313

Restauracja Zafishowani

O nas

Zakręceni na punkcie morza tworzymy nowoczesne miejsce, gdzie o każdej porze roku zapraszamy na świeże ryby i owoce morza.
„Zafishowani to restauracja rybna oraz wine bar wraz ze sklepem z widokiem na Motławę, położona w centrum zabytkowego miasta Gdańsk. Przez cały rok serwujemy Wam tu świeże ryby i owoce morza, w nieoczywistych połączeniach z sezonowymi warzywami i lokalnymi dodatkami. Nie zapominamy o naszych przyjaciołach wege, ani nie dyskryminujemy typowych mięsożerców. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Jeżeli jednak to miałby być koniec naszego opisu, to tak naprawdę niczego byście się o nas nie dowiedzieli.
Życia nie bierzemy na serio, bo nie jest to nam do niczego potrzebne. Bawimy się smakami, nie przebieramy w środkach, uwielbiamy dobre wino, ciekawe koktajle i czas spędzony z przyjaciółmi na celebrowaniu chwil przy dobrym jedzeniu. Możliwe, że też tak macie i właśnie się zaprzyjaźniliśmy.”
 
„Zafishowani is a restaurant and wine bar&store overlooking the Motława River, located in the centre of the historic city of Gdańsk. We offer fresh fish and seafood all year round, in unobvious combinations with seasonal vegetables and local ingredients. We do not forget about our vege friends and we do not discriminate typical meat-lovers. There is something for everyone here.
However, if that were to be the end of our story, you wouldn't really know anything about us.
We don't take life seriously, because we don't need it. We play with flavours, we don't cut corners, we love good wine, interesting cocktails and time spent with friends celebrating moments with good food. If you are like that too than we've just made friends”

Oceny (2)

Andrzej
Termin usługi: lipiec 2024   

bardzo fajny bar hotelowy rybny , ryby pyszne i zapach ich wszem obecny. Trochę nie miły kierownik sali do swoich pracowników ale ogólnie tawerniany fajny klimat.

Restauracje

2.6
Stefan
Termin usługi: styczeń 2024   

Wrażenia kulinarne b.dobre , jedyny zgrzyt to podanie chłodnego wina czerwonego , i doliczają serwis do rachunku automatycznie .

Restauracje

3.9