Retesly - Serwis Komputerowy, Tusze i Tonery

adres
80-430 Gdańsk, Ludwika Mierosławskiego 27/1
(róg Mickiewicza a Mierosławskiego, obok Kościoła.)
 
inne oddziały
telefon
58 712-61-41, 662-071-066
e-mail
s...@retesly.pl pokaż
www
retesly.pl
Godziny otwarcia
pn-pt11:00 - 17:00
Na spotkania umawiamy się telefonicznie.

O nas

Jesteśmy firmą Informatyczną świadczącą pełną gamę usług w zakresie Serwisu Komputerowego i Opieki Informatycznej, Outsourcing IT, Help Desk, Administracja serwerami, Kopia Danych, Sieci Komputerowe, Serwery, Macierze, Zadzwoń 662-07-10-66

Jesteśmy firmą świadczącą pełną gamę usług w zakresie Serwisu Komputerowego i Opieki Informatycznej. Nasza oferta obejmuje m.in. instalację i konfigurację programów, pomoc w podłączeniu i obsłudze sprzętu komputerowego, usuwanie wirusów, odzyskiwanie danych, doradztwo, modernizację komputera i wiele innych. Powierzenie nam części lub wszystkich procesów biznesowych związanych z zapewnieniem sprawnego funkcjonowania IT w Państwa Firmie. Outsourcing IT Gdańsk oferuje ponadto projektowanie stron www, wizytówek i innych materiałów reklamowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i referencjami zamieszczonymi na stronie.  Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dbając o najwyższą jakość obsługi. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu!

Opinie + Oceń


4.8

w kategorii

Serwis komputerów

 • obsługa:
  5
   
 • jakość usług:
  5
   
 • czas realizacji:
  5
   
 • przystępność cen:
  4
   
 • ocena ogólna:
  5
   
średnia ocena (max 6)
4.8
 

Szybko i sprawnie

Potrzebowałam pomocy przy komputerze stacjonarnym. Przyjechali na miejsce, szybko zdiagnozowali problem i go naprawili. Nie wiedziałam, że da się tak szybko rozwiązać problem. ja zdecydowanie polecam.

 • Tymonka (kobieta, 19-30 lat)
 • Termin skorzystania z usługi: luty 2018
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »