Robyg Grupa Deweloperska - Biuro Sprzedaży Lawendowe Wzgórza

80-175 Gdańsk, Jabłoniowa 23
(inwestycja Lawendowe Wzgórza) Mapka
 
Inne oddziały:
zobacz więcej
58 350-86-66
l...@robyg.com.pl pokaż
www.gdansk.robyg.pl/oferta/mieszkania/lawendowe-wzgorza
Godziny otwarcia
pn-pt10:00 - 18:00
sob10:00 - 14:00

Napisali o nas

O nas

Osiedle Lawendowe Wzgórza to nowy styl życia w Gdańsku. Nowoczesne, modne i komfortowe - jest doskonałym miejscem, by rozpocząć nowy rozdział także w Twoim życiu.

Osiedle zaprojektowane w nowoczesnym stylu spełnia oczekiwania zarówno singli, jak i rodzin z dziećmi. Niska zabudowa, wysoki standard wykończenia z wykorzystaniem najlepszych materiałów oraz elegancki design sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania. Zachwyca też szeroko rozwinięta infrastruktura osiedla — strefa fitness dla aktywnych oraz strefa barbecue — idealne miejsce do towarzyskich i rodzinnych spotkań. W trosce o wygodę mieszkańców powstał pawilon handlowo-usługowy.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach i komforcie ich rodziców, na terenie inwestycji zbudowano przedszkole wraz ze żłobkiem. W planach jest również budowa szkoły podstawowej. Na terenie osiedla znajdują się także liczne place zabaw, które przyczynią się do aktywnego rozwoju dzieci.

Kolejnym atutem Lawendowych Wzgórz jest doskonałe położenie osiedla — w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk-Jasień, które gwarantuje mieszkańcom szybki dojazd do centrum miasta (6 km) i Trójmiejskiej Obwodnicy (3 min). Co więcej, planowana budowa linii tramwajowej z przystankiem przy osiedlu oraz budowa ulicy Nowej Bulońskiej w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla, wpłyną na wygodę mieszkańców oraz na rozwój tej części miasta.

Lawendowe Wzgórza to jedyne osiedle w Gdańsku z darmowym dostępem do internetu w częściach wspólnych osiedla.

Dajemy więcej niż inni! Mieszkania inteligentne w systemie SMART HOUSE.
Dla innych to jeszcze innowacja, dla nas to już standard!

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »