Rombex - odlewnia metali nieżelaznych

Gdańsk, Na Ostrowiu 1 Mapka
58 307-12-02  fax:  58 307-12-02
r...@rombex.pl pokaż
www.rombex.pl

O nas

Zakład Produkcyjno-Usługowy "Rombex" Sp. z o.o. powstał w 1989 roku w Gdańsku. Obecnie firma prowadzi działalność jako odlewnia metali nieżelaznych, która znajduje się na terenie Gdańskiej Stoczni „Remontowa” w Gdańsku na wyspie Ostrów.
 
Dobre usytuowanie odlewni w stoczniowo-przemysłowej dzielnicy miasta w sąsiedztwie trzech dużych oraz kilku mniejszych stoczni, a także wielu firm z branży stoczniowej, maszynowej, kolejowej spowodowało, że firma solidnie ugruntowała swoją obecność w regionie. Z powodzeniem realizujemy zlecenia dla wszelkich gałęzi przemysłu oferując dobrą jakość odlewów i krótkie terminy realizacji. Korzystając z wieloletniego doświadczenia założycieli a także pracowników firmy świadczymy usługi na najwyższym poziomie.
Firma ROMBEX świadczy usługi z szeroko pojętej branży metali nieżelaznych poczynając od produkcji dla potrzeb przemysłu, przez odlewnictwo artystyczne, odlewanie pomników, tablic pamiątkowych i dzwonów, na zleceniach na potrzeby niewielkich przedsiębiorców i osób prywatnych kończąc.
Szerokie spektrum produkowanych odlewów i świadczonych usług, chęć realizacji zarówno dużych przemysłowych zamówień jak i zleceń jednostkowych, oraz krótkie terminy realizacji a także przystępne ceny tworzą z Z.P.U. „Rombex” Sp. z o.o. idealnego partnera do współpracy.

Zdjęcia

wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »