Rzecz:Pospolita Sztuka Użytkowa

Rzecz:Pospolita

Wybierz numer

510-871-827
k...@rzecz-pospolita.com.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
  • Zdjęcie 1/12 - Rzecz:Pospolita Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/12 - Rzecz:Pospolita Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/12 - Rzecz:Pospolita Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/12 - Rzecz:Pospolita Gdańsk +9 1
 

TV Filmy

6

Rzecz-Pospoita Sztuka Użytkowa - filiżanki, kubki i talerze zdobione ręcznie.

Imprezy

O nas

Zajmujemy się ręcznym malowaniem filiżanek, kubków i talerzy, które następnie są wypalane w piecu ceramicznym.Dzięki temu można je myć w zmywarce.Rzemiosło, którym się zajmujemy jest stare ale w nowym stylu.Dodatkowo nasza porcelana jest bezpieczna.
Rzecz-Pospolita Sztuka Użytkowa to firma, która powstała z pasji do przedmiotów wyjątkowych. Wyjątkowych na swój sposób, bo łączących cechy czegoś codziennego i unikalnego za razem. Tym właśnie jest sztuka użytkowa. Posiadamy swój unikatowy styl, który wyróżnia się spośród utartych schematów. Posiadamy badania z Instytutu Ceramiki i Materiałów Budowlanych z Warszawy dopuszczające nasze produkty do kontaktu z żywnością.

Filiżanki, kubki i talerze z naszej manufaktury to unikalne przedmioty sprawdzające się z powodzeniem jako przedmioty użytkowe na co dzień, a także jako prezent. Z powodzeniem od lat sprawdzamy się w roli dostawcy dla klientów indywidualnych szukających nietuzinkowych, spersonalizowanych przedmiotów, a także do firm oferujących nasze produkty swoim kluczowym klientom jako prezent.

W ofercie mamy również warsztaty na których można zdobyć niezbędną wiedze na temat zdobienia porcelany, a także spróbować swoich sił i samemu ozdobić filiżankę, kubek lub talerzyk. Po warsztatach porcelana jest wypalana w piecu ceramicznym i możemy korzystać ze swojego dzieła na co dzień lub zafundować komuś wyjątkowy, własnoręcznie stworzony przedmiot.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony internetowej aby zapoznać się z całością oferty:
rzecz-pospolita.com.pl

Przyjmujemy płatności gotówką, kartą, blikiem, paypal oraz przelewem.

Najczęściej zadawane pytania

Czy realizujecie zamówienia indywidualne?
Tak. Każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie. Należy jednak pamiętać, że porcelana to nie papier i nie przyjmie wszystkiego także zastrzegamy sobie możliwość odmowy wykonania zlecenia.
Czy waszą porcelanę można myć w zmywarce?
Tak. Nasze produkty są zdobione farbami naszkliwnymi i są następnie wypalane w piecu ceramicznym. Dzięki temu zdobienie jest trwałe. Z powodzeniem sprzedajemy nasz produkty od lat i są myte w zmywarkach. Nic się z nimi nie dzieje.
Czy wasze produkty są bezpieczne?
Tak. Nasze produkty są dopuszczone do kontaktu z żywnością wg. normy PN-EN 1388-1:2000+Ap1:2002, PN-B-13210:1997 Posiadamy orzeczenie i sprawozdanie z badań na wyroby szklane i ceramiczne przeznaczone do kontaktu z żywnością, które nie przekraczają wartości dopuszczalnych uwalnianego ołowiu i kadmu. Badania wykonane w Instytucie Ceramiki i Materiałów Budowlanych w Warszawie.
Gdzie i jak można kupić wasze produkty?
Nasze produkty można kupić bezpośrednio u nas w pracowni w Gdańsku na ul.Siennej 10 po telefonicznym umówieniu wizyty, a także: w naszym sklepie internetowym rzecz-pospolita.com.pl, Allegro.pl, Empik.pl, Etsy.com, Facebook.com, Instagram.com oraz stacjonarnie na targach branżowych o których informujemy na bieżąco w mediach społecznościowych oraz na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku.