Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

Sandra Spychalska - agent nieruchomości

80-425 Gdańsk, Adama Mickiewicza 9/7 Mapka
515-795-011
s...@estatic.pl pokaż
https://sandra-spychalska.business.site
/Sandra-Spychalska-Nieruchomości-101279641451666
Dowóz lub odbiór osobisty Po umówieniu telefonicznym

O nas

Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Każdy ma inne potrzeby — dlatego dokładnie słucham Twoich oczekiwań.
Wychodzę z założenia, że nieruchomość, jak każdy inny produkt musi być odpowiednio przygotowany do sprzedaży. Moje sprawdzone narzędzia sprzedażowe niemal podwoją Twoją szansę na sprzedanie nieruchomości. Dopasuję wachlarz możliwości do Twojej indywidualnej sytuacji.
Mam dużą wiedzę zarówno z dziedziny nieruchomości, jak i prawa. Jestem skuteczna i profesjonalna, toteż cieszy się dużym zaufaniem moich klientów. Funkcjonuję w poszanowaniu prawa i regulacji wewnętrznych, kieruję się uczciwością, przejrzystością postępowania i transparentnością procedur. Jestem dostępna dla moich klientów zawsze i wszędzie. 

Najczęściej zadawane pytania

Czy współpraca z agentem nieruchomości może uchronić klienta przed podjęciem niewłaściwej decyzji?
W wielu przypadkach, tak. Kupno czy sprzedaż mieszkania niemal zawsze budzą ogromne emocję, przez które trudno widzieć ofertę taką, jaką ona w istocie jest, ze wszystkimi jej mocnymi i słabymi stronami. Doświadczony agent działa "chłodniej', obiektywnie. Ponadto jest do tego właściwie przygotowany. Mówiąc wprost: dysponuje odpowiednim know-how. Ma w pamięci i w bazie danych wiele innych ofert do porównania, dlatego trafniej ocenia potencjał i wartość nieruchomości.
Jaka kwestia związana z zakupem lub sprzedażą nieruchomości przysparza najwięcej obaw i trudności?
Klienci obawiają się przede wszystkim uciążliwych formalności. Kto lubi załatwiać sprawy urzędowe? Pewnie niewielu. Ostrożność w sytuacjach, w których od pozornie błahego uchybienia mogą zależeć byt, dobrostan i bezpieczeństwo nas i naszej rodziny. Transakcje dotyczące nieruchomości to poważne dokumenty, opiewające na bardzo duże kwoty, a błędy mogą drogo kosztować, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości zdecydowanie warto zasięgać porady specjalisty. Aby uniknąć przykrych rozczarowań, przed zawarciem umowy przedwstępnej.
Zalety współpracy z agentem nieruchomości
Największe zalety powierzenia nieruchomości agentowi, to: Formalności i doradztwo, poczucie bezpieczeństwa, wiedza i doświadczenie, prezentacja nieruchomości i kontakt z potencjalnymi kupującymi, profesjonalizm.
Planując sprzedaż lub kupno nieruchomości, rozważny możliwie rzetelnie, co możemy zyskać lub stracić, jeśli oddamy pieczę nad całym procesem oraz transakcją zaufanemu agentowi, który skutecznie dąży do założonego celu, dba o bezpieczeństwo naszych interesów oraz walczy o uzyskanie jak najkorzystniejszych warunków.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

6.0

w kategorii

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

 • obsługa:
  6
   
 • oferta:
  6
   
 • pomoc merytoryczna:
  6
   
 • prowizje i opłaty:
  6
   
 • ocena ogólna:
  6
   
średnia ocena (max 6)
6.0
 

Karol - opinia

Spośród wielu męczących osób próbujących naciągnąć na pozyskanie mieszkania do oferty biura nieruchomości uległem Pani Sandrze. Pozyskała je na granicy desperacji, niechętnie powierzyłem pośrednikowi mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie które było wystawione od czterech miesięcy wystawiła drożej ode mnie i sprzedała w dwa tygodnie. Spodobał mi się profesjonalny sposób obsługi i raportowanie każdego ruchu z potencjalnymi kupującymi. Jak kupujący chcieli zrezygnować z zakupu ze względu na brak zgody z banku to zrobiła coś co przerosło moje oczekiwania. Polecam kontakt z Panią Sandrą jeżeli chcesz kupić lub sprzedać nieruchomość i przejść proces z odpowiednim opiekunem.

 • Karol
 • Termin skorzystania z usługi: styczeń 2021
wyznacz trasę » przejdź do pełnej mapy »

Co nowego

 • pin
  Przekonaj się, dlaczego współpraca się opłaca. Wybierz najlepszą opcję dla swojej nieruchomości.