Szkoła Podstawowa nr 21

Szkoła Podstawowa nr 21

Wybierz numer

58 620-88-67
s...@sp21.edu.gdynia.pl pokaż
  • Zdjęcie 1/4 - Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Szkoła Podstawowa nr 21 Gdynia 1
 

W tym obiekcie znajdują się:

O nas

Jesteśmy Szkołą Podstawową nr 21 w Gdyni prowadząca edukację w klasach 1-8 oraz w oddziale przedszkolnym (tzw. zerówka). Znajdujemy się w ścisłym centrum Gdyni. Jesteśmy Szkołą w Chmurze wykorzystującą nowe technologie oraz Szkołą Promującą Zdrowie
Serdecznie zapraszamy do zerówki* oraz klas pierwszych w roku szkolnym 2024/2025!
 
W roku szkolnym 2024/2025 oferujemy naukę w dwóch klasach pierwszych:
*w klasie sportowej - dyscyplina: siatkówka (chłopcy i dziewczynki), gimnastyka artystyczna (dziewczynki)
*w klasie innowacyjnej, gdzie nauka opiera się na zdobywaniu wiedzy przez doświadczenia, a to wszystko w oparciu o autorski program przygotowany przez nauczyciela

Rekrutacja potrwa do 26 kwietnia.

Nie zwlekaj i zapisz się już teraz... Jak to zrobić?
*poprzez dedykowany formularz online: KLIKNIJ
*poprzez osobistą wizytę w sekretariacie szkoły i złożenie podania w wersji papierowej.

ZAPRASZAMY DO KLASY 4 SPORTOWEJ!
Prowadzimy również nabór do nowo powstającej klasy 4 sportowej, prowadzącej szkolenie sportowe w dwóch dyscyplinach:
- gimnastyka artystyczna (dziewczynki)
- siatkówka (dziewczynki i chłopcy)

Zapisać można się w sekretariacie szkoły lub poprzez formularz online:
KLIKNIJ

Przez powyższy formularz można również zapisać się do innych klas (od 2 do na nowy rok szkolny 2024/2025

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 W GDYNI - TWOJA SZKOŁA W CENTRUM GDYNI!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej szkoły:
KLIKNIJ

Oceny (11)

Katarzyna
Ocena wyróżniona  |  Termin usługi: marzec 2022 

Oceniam szkołę na "6" nie tylko jako mama uczennicy, ale również jako psycholog i osoba, która przez wiele lat współpracowała z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji. Poznałam na mojej drodze zawodowej wielu nauczycieli i wychowaców i widziałam ich warsztat pracy, podejście do ucznia oraz zangażowanie. I mogę powiedzieć, że moje dziecko ma wielkie szczęście ucząc się w szkole, gdzie dba się nie tylko o to, by uczniowie zdobywali wiedzę i umiejętności, ale również by ksztatowały się w nich wspaniałe postawy. Dzieci poprzez wiele inicjatyw w których bierze udział szkoła, zachęcane są do działań, które uczą ich szacunku do drugiego człowieka, empatii i odpowiedzialności. Wielu nauczycieli to osoby, które moim zdaniem stały się dla mojego dziecka autorytetami. Pomimo że niektórych nauczycieli nie miałam okazji poznać osobiście, oczekuję na moment, gdy po zakończeniu edukacji w tej szkole przez moją córkę, podejść i podziękować za to, czego w żadnym podręczniku moje dziecko, by nie przeczytało, a co zyskało poprzez kontakt z tymi mądrymi, między innymi życiowo ludźmi.

Szkoły podstawowe

6.0
Gabor2010
Termin usługi: kwiecień 2022 

Wspaniali nauczyciele, którzy prowadzą ciekawe i wartościowe zajęcia. Nie zamieniłbym tej szkoły na żadną inną Pani Katechetka jest Super, Najlepsza!

Szkoły podstawowe

6.0
myszka2
Termin usługi: marzec 2022 

Szczerze mówiąc szkoła imponuje mi bardzo tym, że podejmuje wiele inicjatyw w zakresie wolontariatu. W akcje charytatywne angażuje się cała społeczność szkoły. Placówka dzięki tym działaniom wychowuje do empatii, co jest bardzo cenne w obecnych czasach. Podoba mi się również indywidualne podejście nauczycieli do uczniów. Jako rodzic serdecznie polecam.

Szkoły podstawowe

6.0
weteranka
Termin usługi: marzec 2022 

Szkoła, do której chodzę to miejsce, które tworzą życzliwi ludzie. To osoby pozytywnie nastawione do młodzieży, wykazujące troskę o młodego człowieka. W SP21 dzieci i młodzież mają możliwość wszechstronnego rozwoju - zarówno umysły ścisłe, jak i humanistyczne. Zaczynając od pracowników administracyjnych, a kończąc na nauczycielach, z każdej strony można liczyć na pomoc. Zapewne są rzeczy, które można by poprawić, jednak mam doświadczenie, że po rozmowie z Panią Dyrektor zawsze uda się wspólnie znaleźć rozwiązane przedstawionego problemu. W szkole można znaleźć profesjonalną pomoc psychologiczno-pedagogiczną. Pedagogów, którzy potrafią wysłuchać, doradzić i pomóc w trudnych sytuacjach, które mogą być udziałem uczniów. SP21 w Gdyni to społeczność, gdzie ważne jest budowanie pozytywnych relacji pomiędzy uczniami, rodzicami, nauczycielami, pracownikami szkoły i to się w większości przypadków udaje.

Szkoły podstawowe

6.0
Uczennica
Termin usługi: czerwiec 2021 

Chodzę do tej szkoły od 7 lat, w młodszych klasach od 1-3 nie było problemu jednak po pójściu do 4 klasy zawiodłam się. W szkole jest dużo patologicznych osób. W toaletach wszystko jest popsute. W strefie ciszy, w szatniach i w toaletach ucznie palą fajki/epapierosy. Nauczyciele się tym nie przejmują i zamiast coś zrobić czekają aż te osób odejdą już z tej szkoły. Nie rozumiem rodziców którzy piszą tutaj kłamliwe opinie udając że w tej szkole jest wszystko okej. Ja nie polecam tej szkoły nikomu. Wasze dzieci nie będą się w niej czuć dobrze.

Szkoły podstawowe

2.0
Agnieszka
Termin usługi: grudzień 2019 

Szkoła przyjazna dzieciom i rodzicom. Na straży jest Pani Terenia, więc dzieci są bezpieczne. Nauczanie tak na prawdę zależy od nauczyciela, są bardziej i mniej zaangażowani. Prężna Rada Rodziców, która dużo robi dla szkoły.

Szkoły podstawowe

5.0
Marccc
Termin usługi: 14.06.2010 

Szkoły podstawowe

4.6
DOROTA
Termin usługi: 18.09.2009 

Szkoła super, poziom nauczania bardzo wysoki-porównując wiedzę moich dzieci-uczniów tej szkoły do ich kolegów uczących się w innych szkołach. Szkoła bezpieczna. Nawet jeśli coś się zgubi, znajdzie się w u pani w szatni.Codziennie jakieś koła zainteresowań i pyszne obiady.Osobne dzwonki dla 6-latków i osobna świetlica dla nich.Mam dwóch synów i jestem o nich spokojna, kiedy są w szkole-naprawdę polecam.

Szkoły podstawowe

6.0
bardzo zadowolony uczeń
Termin usługi: 2003-2009 

Szkoła jest idealna pod każdym względem. Odchodzę z niej w tym roku i bardzo żałuję, ponieważ jest ona suuuuper. Ma całą masę kółek zainteresowań, jest czysta. Pani Dyrektor jest bardzo miła i każdemu pomoże. Mundurki, praktycznie nie przeszkadzają, są to kamizelki na zamek lub wkładane przez głowę i to wszystko co do stroju uczniowskiego. Jest Samorząd Szkolny, który stara się uświetnić lata nauki tu. Nauczyciele są bardzo fajni, oczywiście niektórzy wymagający a drudzy bardziej na luzie. Gdybym mogła cofnąć czas i iść do innej podstawówki NIGDY bym tego nie zrobiła. Mam wspaniałe koleżanki i kolegów. Atmosfera jest rewelacyjna. Wysoki poziom, ale każdy sobie poradzi. Dla mniej inteligentnych są zajęcia wyrównawcze, dla innych kółka zainteresowań. Mogła bym napisać całą książkę chwalącą tą szkołę. Wspaniałe boisko nie dawno odnowione, ze sztuczną trawą. Monitoring. Jeśli jednak przeskrobasz to nie wyjdzie Ci to na dobre. W te wakacje mają wymieniać parkiet na holu. W większości sal są nowe meble. Architekt tej szkoły był genialny. Obszerny hol, fajne korytarze. Zapraszam na dzień otwarty 7 marca 2009 roku. NIE MA LEPSZEJ PODSTAWÓWKI, NIE MA SIĘ CO WACHAĆ! SP21 NAJLEPSZA!!!

Szkoły podstawowe

6.0
morka
  

Nie ma kół zainteresowań dla dzieci klas młodszych...

Szkoły podstawowe

3.0
olciasmile
  

Chodzę do tej szkoły od 4 klasy i jestem bardzo zadowolona :) Nauczyciele są mili i starają się pomagać uczniom w problemach z nauką. Szkoła jest czysta i zadbana. Bardzo dużo kółek zainteresowań. Uczniowie są bardzo dobrze przygotowywani do testów. Szóstoklasiści co miesiąc piszą testy próbne do testu kompetencji. Wychowawcy starają się pomagać uczniom w ich problemach, zarówno domowych jak i szkolnych. SERDECZNIE POLECAM :)

Szkoły podstawowe

5.5