SPINE - Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa

SPINE

Wybierz numer

58 881-11-23
r...@centrumspine.pl pokaż
Otwarte do 20:00 więcej
  • Zdjęcie 1/23 - SPINE Gdańsk 4
  • Zdjęcie 2/23 - SPINE Gdańsk 3
  • Zdjęcie 3/23 - SPINE Gdańsk 2
  • Zdjęcie 4/23 - SPINE Gdańsk +20 1
 

Co nowego

Polecamy fizjoterapię uroginekologiczną dla kobiet! Po porodzie, w nietrzymaniu moczu, bolesnych miesiączkach i współżyciu, po operacjach jamy brzusznej.
Fizjoterapeuta niemowląt i małych dzieci -Terapia NDT -Terapia SI -integracja sensoryczna Dla dzieci z nieprawidłowym rozwojem psychoruchowym

O nas

Diagnoza, leczenie, fizjoterapia, terapia manualna, osteopatia chorób układu ruchu i kręgosłupa u dzieci i dorosłych. Wkładki ortopedyczne
SPINE-CENTRUM  REHABILITACJI  I  LECZENIA  KRĘGOSŁUPA jest nowoczesnym ośrodkiem  oferującym w jednym miejscu kompleksową terapię w powrocie do sprawności u  dzieci, młodzieży i dorosłych z różnorodnymi schorzeniami układu ruchu. Zapewniamy:
               - Diagnozę lekarską i leczenie ( lekarze rehabilitacji, ortopedzi),
               - Fizjoterapię, terapię manualną, wisceralną, stawów skroniowo-żuchwowych,
               - Osteopatię, masaż, fizykoterapię,

               - USG stawów / bioderek u dzieci
               - Wkładki ortopedyczne.

Łączymy nasze siły i kompetencje dla pacjentów w zespole lekarzy układu ruchu, fizjoterapeutów, fizjoterapeutów dziecięcych, terapeutów manualnych, masażystów i trenerów personalnych, osteopatów.
Centrum zlokalizowane jest w Gdańsku Wiszących Ogrodach przy obwodnicy koło Centrum Handlowego  Auchan i Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, przez co ma dogodne połączenie z Trójmiastem i dzielnicami zlokalizowanymi za obwodnicą trójmiejską
 
W jakich problemach możemy pomóc?

U  DZIECI:
Skoliozy, Kifozy, Lordozy( Scheuermanna), Wady postawy, stóp, kolan, Deformacje klatki piersiowej, miednicy, Nierówna długość kończyn, Choroby bioder, Zaburzenia rozwoju psychoruchowego małego dziecka, Zaburzenia napięcia mięśniowego, Kręcz szyi, Choroby genetyczne, Bóle kręgosłupa , stawów, mięśni, Dyskopatie, Kręgozmyk, Przepuklina oponowo-rdzeniowa, Mózgowe porażenie dziecięce, Inne choroby układu nerwowego, Zespoły wiotkości stawowo-więzadłowej, Przykurcze mięśniowe, Chondromalacja rzepki, Konflikt rzepkowo-udowy, Młodzieńcze zapalenia stawów i kręgosłupa, Stany po urazach, Kontuzje, Stany po zabiegach operacyjnych, wady wrodzone rąk, zespół cieśni nadgarstka, choroby nerwów.

U  DOROSŁYCH:
Z
espoły bólowe kręgosłupa, stawów, mięśni, Choroby mięśni, ścięgien i więzadeł, Stany po kontuzjach, przeciążeniach sportowych, Dyskopatia, Przepuklina jądra miażdżystego, Rwa kulszowa, Rwa ramienna, Zmiany zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa, Skoliozy u dorosłych, Kifozy i Lordozy ( Scheuermanna), Wady wrodzone kręgosłupa, Kręgozmyk, Stany po urazach kręgosłupa i stawów, Stany po zabiegach operacyjnych kręgosłupa i stawów, Stany po endoprotezoplatyce stawów, Zesztywniające Zapalenie Kręgosłupa, Reumatoidalne Zapalenie Stawów, Osteoporoza, Stany po udarach, Niedowłady, Bolesne miesiączki, Po porodzie, Po cięciu cesarskim, Po operacjach jamy brzusznej, Nietrzymanie moczu, Zaparcia, Chorób stawów-skroniowo-żuchwowych.
 
 
To co nas wyróżnia to oferowane TERAPIE WYSOKOSPECJALISTYCZNE:
 
  TERAPIA SKOLIOZ I WAD POSTAWY dzieci i młodzieży w oparciu o szczegółową diagnozę lekarską oraz fizjoterapię zgodną z międzynarodowymi standardami z zastosowaniem najskuteczniejszych, rekomendowanych na świecie  metod leczenia deformacji kręgosłupa. Pomagamy dzieciom z poważnymi skoliozami wymagającymi leczenia gorsetem ortopedycznym lub zagrożonych koniecznością operacji kręgosłupa oraz dorosłym, po leczeniu w okresie dzieciństwa lub nabytymi deformacjami.

  TERAPIA CHORÓB KRĘGOSŁUPA, BÓLÓW PLECÓW
Zapewniamy konsultacje lekarskie doświadczonych lekarzy celem diagnozy i leczenia a następnie kompleksową fizjoterapię i treningi personalne pozwalające powrócić do pełnej sprawności. Współpracujemy z najlepszymi trójmiejskimi chirurgami kręgosłupa.
 
  FIZJOTERAPIA UROGINEKOLOGICZNA to nowa, prężnie rozwijająca się specjalizacja w fizjoterapii mogąca skutecznie pomóc w bolesnych miesiączkach i współżyciu, nietrzymaniu moczu, obniżeniu narządów rodnych, rozejściu mięśnia prostego brzucha, blizn po porodzie, operacjach jamy brzusznej, w zaparciach.
 
OFEROWANE ZABIEGI i KONSULTACJE:
-
Konsultacje lekarzy rehabilitacji dzieci i dorosłych
- Konsultacje ortopedów dzieci i dorosłych
USG stawów,
- USG bioderek niemowląt
· Terapia manualna,
- Terapia wisceralna,
- Terapia stawów skroniowo-żuchwowych,
- Osteopatia

· Trening personalny,
· Masaż leczniczy,
· Drenaż limfatyczny,
· Taping – plastrowanie,
· Laser,
· Ultradźwięki,
· Elektroterapia,
· Jonoforeza,
· Termoterapia,