Sailing Byte Sp. z o.o.

Sailing Byte

Wybierz numer

58 500-83-93
i...@sailingbyte.com pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej
Działalność on-line Po umówieniu telefonicznym
  • Zdjęcie 1/4 - Sailing Byte Gdynia 4
  • Zdjęcie 2/4 - Sailing Byte Gdynia 3
  • Zdjęcie 3/4 - Sailing Byte Gdynia 2
  • Zdjęcie 4/4 - Sailing Byte Gdynia 1
 

O nas

Jeśli masz pomysł na aplikację lub poszukujesz ludzi którzy ją wykonają dla Ciebie, to dobrze trafiłeś. Stworzymy dla Ciebie aplikację webową oraz mobilną i pomożemy Ci w procesie budowania Twojego startupu.
 
Jeśli jesteś już zdecydowany, umów się na spotkanie: https://calendly.com/sailing-byte/google-meeting lub jeśli chcesz poczytać więcej, zapraszamy na stronę: https://sailingbyte.com/

Znajdziesz tam nie tylko opinie naszych klientów, ale również więcej informacji na temat jak pracujemy oraz technologii w których pracujemy. Poznasz sukcesy naszych obecnych klientów a także nasz fantastyczny zespół. Dowiesz się więcej na temat naszych metodyk i umówisz się z nami na spotkanie :)

Najczęściej zadawane pytania

W jakich branżach się specjalizujecie?
Dla klientów z USA tworzymy aplikacje z branży Real Estate oraz wspomaganie rządowych pożyczek termomodernizacyjnych. Dla klientów z UK pracujemy w brażnach Automotive i Real Estate w połączeniu z integracjami Facebook i Instagram. Dla klientów z Polski pracujemy w telemedycynie oraz patentach.

Niemniej nawet jeśli nie widzisz tu swojej branży, to nie znaczy że nie podołamy. Niektóre projekty tworzymy pod NDA i nie możemy podawać zbyt wielu szczegółów. Odezwij się - my chętnie poznamy Twoją branżę, a Ty otrzymasz projekt dokładnie taki, jakiego oczekujesz!
Czy robicie strony internetowe?
Tak i nie - to zależy. Nie zajmujemy się prostymi stronami internetowymi, a raczej dużymi systemami i logiką aplikacji uruchamianych w przeglądarce.
Czy robicie aplikacje na telefon?
Tak, ale nie we wszystkich technologiach i nie wszystkie rodzaje. Niemniej jeśli masz pomysł na aplikację istnieje duża szansa że jesteśmy w stanie dostarczyć to, czego potrzebujesz - więc śmiało do nas pisz!
Czy preferujecie długie czy krótkie kontrakty?
Zdecydowanie długie i wieloletnie. Mogą to potwierdzić nasi klienci, którzy nie chcą szukać innych dostawców. Teraz możesz dołączyć do ich grona!
Jak duży jest Wasz zespół?
To jest temat, który zmienia się dynamicznie - w chwili obecnej współpracujemy z ponad 10ma osobami (developerami, grafikami, PMami, scrum masterami), ale też jesteśmy mniejsi niż 20 osób :)
Mam dofinansowanie/VC w moim projekcie/startupie. Pomożecie stworzyć MVP?
Jasne! Pomożemy Ci stworzyć MVP i przedsatwić produkt, a następnie pomożemy też wprowadzić produkt na rynek, podpowiemy jak robić marketing i jak trafić do Twojej grupy odbiorczej, a potem pomożemy w skalowaniu
Mam pomysł, ale nie mam funduszy/mam część. Pomożecie wprowadzić projekt w zamian za udziały?
To zależy. Musisz nam najpierw przedstawić swój pomysł. Niemniej, nawet jeśli nie zdecydujemy się w niego wejść (z różnych - nawet niezależnych przyczyn) byc może będziemy w stanie pomóc w inny sposób (przekazać odpowiedni kontakt lub naprowadzić na odpowiedni fundusz). Warto więc spytać i porozmawiać!