Najlepsze place zabaw i małpie gaje Gdańsk

Oceny (11)

Ola
Termin usługi: marzec 2024

Bardzo słabo! Niestety panie, które pracują w tym miejscu ignorują dzieci , spotkało mnie to około miesiąca temu, - odmowa malowania buzi. Dziecko płakało bardzo mocno , dwie Panie to widziały stały i uśmiechały się do siebie, dla mnie to miejsce a przede wszystkim kadra skupiona jest na zarobku a nie na dobru dziecko, bo jak to jest możliwe żeby dziecko wyszło z takiego miejsca z płaczem z winy pracowników ?

Place zabaw i małpie gaje

1.0
Ja
Termin usługi: luty 2023

Nie polecam Radze bacznie pilnować każdej minuty żeby nie przekroczyć czasu

Place zabaw i małpie gaje

1.0
Katarzyna
Termin usługi: październik 2022

Super miejsce dla dużych i małych. Jak dla mnie najbezpieczniejszy plac zabawa w Tricity. To nie był nasz pierwszy raz, ale po raz pierwszy wyprawialiśmy urodziny. Pani Maja z kolczykami ogarniała temat perfekcyjnie! Ilość atrakcji i posłuch u dzieci niesamowity. I zdecydowanie urodziny w tygodniu a nie w weekend. Polecam i jeszcze raz polecam!

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Iga
Termin usługi: marzec 2022

Wczoraj robilismy tam już drugi raz urodziny dziecku i jestem bardzo zadowolona, Panie są tam przemiłe i mają rewelacyjne podejście do dzieci, kontakt przy zamówieniu również rewelacja. Polecam, najlepsze miejsce na urodziny w Gdańsku

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Agu
Termin usługi: maj 2021

bardzo dużo zabawy dla małych i dużych

Place zabaw i małpie gaje

5.8
Ewelina
Termin usługi: maj 2018

Najlepszy plac zabaw w Trójmieście, miejsce do którego zawsze wracamy. Polecam

Place zabaw i małpie gaje

6.0
Mama
Termin usługi: grudzień 2017

Co ty opowiadasz za głupoty, godzina parkowania jest za darmo, nastepna ok 2 zł chyba ( wiec raczej zaden majątek), w automacie mozna placic kartą, a automaty znajduja sie przy kazdym wyjsciu na parking wszystko co napisalaś to bzdura!!!!

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

6.0
Kasia
Termin usługi: listopad 2017

niestety lokalizacja jest fatalna. Galeria Metropolia wymusza na klientach płacenie za parkowanie, choćby to miało być zajechanie przypadkiem lub dosłownie na kilka minut. Jeśli więc ktoś urządza np urodziny dla dziecka w Honolulu, to niechcący naraża gości na koszta i niedogodności (w beznadziejnym, daleko usytuowanym automacie płaci się tylko monetami). Ze względu na lokalizację radzę sobie przemyśleć decyzję o odwiedzinach bo dodatkowe przykrości ze strony administratora budynku są w gratisie).

Place zabaw i małpie gaje

4.8
ja
Termin usługi: wrzesień 2017

Witam Urodziny które miała tam moja córka wypadły bardzo słabo. Miały być tematyczne, ale niestety nie były bo panie się nie przygotowały. Stoliki dla rodziców przygotowywane były w trakcie urodzin. Na początku nie mieli gdzie usiąść. dla dzieci w cenie był poczęstunek ( ciastka ). gdybym wiedział ze poczęstunek jest tak słaby to bym sam zakupił jedzenie na poczęstunek. Jedynym plusem był plac zabaw, reszta to kompletna porażka, NIE POLECAM. z mojego punktu widzenia i nie tylko najgorsze urodziny córki.

Organizacja urodzin i zabaw dla dzieci

1.8
rodzic
Termin usługi: marzec 2017

Plac zabaw naprawdę rewelacyjny i nowy. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Natomiast jeśli chodzi o organizacje URODZINEK to naprawdę SŁABIUTKO. Muszę to napisać na gorąca bo jestem świeżo po urodzinowej imprezie. Jubilat i jego goście nie są w żaden sposób wyróżnieni. Solenizant jest traktowany jak każdy dzieciak bawiący się na placu :( Urodzinki obięte są opieką animatora...ale animator zajmuje się wszystkimi dziećmi na placu. Komunikat brzmi -ZAPRASZAM WSZYSTKIE DZIECI NA KONKURS A W SZCZEGÓLNOŚCI GOŚCI....czyli bawią się chętne dzieciaki przebywające na placu a rodzice jubilata pokrywają koszty. Jeżeli chcecie aby dziecko poczuło się wyjątkowo w dniu urodzin niestety trzeba się zastanowić się nad organizacją w tym miejscu imprezy. Naprawdę szkoda bo plac ma spory potencjał i przy odrobinie chęci można stworzyć coś fajnego zwłaszcza że urodziny dla każdego dziecka są wielkim przeżyciem.

Place zabaw i małpie gaje

4.0
matka
Termin usługi: zima 2017

Warunki imprezki w honolulu uzgodniłam 2 miesiące wcześniej, zaliczkę wpłaciłam. Za każdym razem rozmawiałam z kimś innym, nikt nigdy nie wiedział o jaką rezerwację chodzi. Panienki studentki ( chyba, albo uczennice ) nieprzytomne, niezorientowane. Dzień przed rezerwacją dzwonilam,upewnialam się czy pamietają , czy bedzie wszystko przygotowane-zapewniano mnie ze tak. W dniu rezerwacji nie bylo tortu dla dziecka. Panie tlumaczyly ze to wina cukierni z zewnątrz. Najwyraźniej same zapomnialy dokonać zamówienia. Bylam zawiedziona. Sytuację próbowano ratować- jedna z pracownic kupial tort w cukierni w galerii. Jako pedagog oceniam obluge jako nie ogarniająca miejsca w ktorym pracują. Nie ma jednej zdecydowanej osoby, rezerwacje zapisywane są na luznych kartkach. Sam plac zabaw zas i atrakcje super, mozna przyjsc z dzieckiem w kazdym wieku, na pewnio nie bedzie sie nudzic.duzo trampolin, super tor saneczkowy, pilki, i wiele innych.miejsca dla rodzicow tez duzo.

Place zabaw i małpie gaje

3.2