Salon Tarota

81-384 Gdynia, Świętojańska
730-010-103
s...@gmail.com pokaż
/salontarota

Napisali o nas

 • Wizyta u wróżki. Czego możemy się spodziewać?
  Wizyta u wróżki. Czego możemy się spodziewać? 27 listopada 2019 (115 opinii) Zbliżają się andrzejki, wieczór, kiedy często nawet najbardziej sceptyczne osoby dają się namówić na odrobinę magii. Andrzejkowe zabawy mają jednak niewiele wspólnego z tym, z...

O nas

Salon Tarota to wyjątkowe miejsce spotkań. W specjalnie zaaranżowanym komfortowym wnętrzu, poza zgiełkiem miasta, spotkam się z Tobą, służąc pomocą i radą.

Salon Tarota to wyjątkowe miejsce spotkań.  W specjalnie zaaranżowanym komfortowym wnętrzu, poza zgiełkiem miasta, spotkam się z Tobą, służąc pomocą i radą wykorzystując moc Tarota.

Z wykorzystaniem kart Tarota mogę: 
- odpowiedzieć na  pytania,, jakie stawiasz dokonując codziennych wyborów w sprawach, które budzą Twoją niepewność i wątpliwości,
- wyjaśnić mechanizmy  rządzące światem i Twojej w nim roli,
- wskazać zagrożenia i potencjał, pojawiający się wraz z wyborem partnera,
-  pomóc znaleźć rozwiązania w trudnych relacjach osobistych, zawodowych i rodzinnych,
- pomóc w rozpoznaniu Twojego potencjału,  zwłaszcza w sferze zawodowej i osobistej,
- wskazać nie tylko to, co kryje  przyszłość, ale przede wszystkim odkryć możliwości zarządzania własnym losem,
- nauczyć podejmowania decyzji w oparciu o rozumienie mechanizmów własnego postępowania.

Najważniejsze zasady Tarota:
1. Tarot może odpowiedzieć nam na każde postawione pytanie,  ale nie jest wyrocznią. 
2. Mówi o tym, co się wydarzy, jeśli pójdziemy tą samą drogą, co zwykle.
3.  Mówi o tym, jakie korzyści osiągniemy, jeśli poszerzymy horyzonty widzenia siebie i świata.
4. Tarot wskazuje, że zmiana jest zawsze możliwa., ale ta zmiana zależy  od nas samych.

Jeśli zapytasz mnie, czym jest tarot, to odpowiem przewrotnie czym nie jest. Tarot nie jest wróżeniem na żądanie. Nie usłyszysz, ode mnie, że jutro w samo południe poznasz miłość swojego życia. Raczej dowiesz się, czy jesteś we właściwym momencie swojego życia, aby to uczucie przyjąć i rozwijać.

Sesje z Tarotem to m.in.:
o  Prognozowanie przyszłości
o  Odpowiedzi na trudne pytania i wątpliwości
o  Diagnozowanie problemów i sytuacji krytycznych
o  Relacje osobiste i zawodowe
o  Taroterapia i rozwój poprzez identyfikację potencjału osobowościowego,  emocjonalnego i społecznego.

Zdjęcia

Opinie + Oceń

opinia

Pełne zaskoczenie!

Wizyta w Salonie Tarota była dla mnie fajnym przeżyciem. Było to moje pierwsze spotkanie z tarotem. Bardzo mnie zaintrygowało to, co tarot miał mi do powiedzenia o mojej aktualnej sytuacji życiowej i o tym w jaki sposób może się ona rozwijać, jeśli nie wprowadzę żadnych zmian. Tarot dał mi radę ale tez pokazał, co mogę zrobić, żeby osiągnąć cel. Tarot zwrócił uwagę na rzeczy, na rzeczy, które po zastanowieniu się były trafne. Polecam szczególnie dla osób zagubionych, którzy szukają jakby dodatkowego wsparcia lub informacji o swojej sytuacji i sposobach jej rozwiązania. Pan Artur przekonująco zinterpretował symbolikę tarota i sprawił, ze wyszłam z salonu mocno podbudowana.

 • Elżbieta
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019
opinia

M-a - opinia

Bardzo polecam Salon Tarota. Wizyta w nim była wspaniałą podróżą w głąb siebie, pokazała na jakich aspektach życia powinnam się teraz skupić, pomogła znaleźć odpowiedzi na kilka ważnych pytań.

 • M-a
 • Termin skorzystania z usługi: sierpień 2019
opinia

Zaskoczona

Miałam zupełnie inne wyobrażenie o takich miejscach. To co spotkało mnie w Salonie Tarota przerosło moje oczekiwania. Piękny lokal w centrum miasta, który od samego progu wprowadził mnie w pozytywny nastrój. Pomimo tego, że mój problem jest bardzo poważny, ze spotkania wyszłam bardzo podbudowana. Mam teraz dużo tematów do przemyślenia, ale jestem silniejsza i dam radę. Dziękuję.

 • Halina
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019

Odpowiedź obiektu:

Pani Halino! Dziękuję. Proszę pamiętać, że zawsze da Pani radę. Siła woli i moc działania to podstawa zmiany. Trzymam kciuki.

autor: Salon Tarota

opinia

Wreszcie cos dla siebie

Trafiłem na to miejsce w kryzysie wieku średniego. Tarot unaocznił mi co w moim życiu jest ważne a co mniej, w jakim kierunku mam sie rozwijać a co moge uznac za zrealizowane. Była to cenna wskazówka, która mnie uspokoiła. Polecam miejsce gdzie w miłym i relaksujacym otoczeniu dowiemy się; "A co dalej?"

 • Michał
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019

Odpowiedź obiektu:

Panie Michale, życzę powodzenia w realizacji planów i pasji. Mam nadzieję, że wizyta w Salonie Tarota pomogła ukierunkować Pana dążenia. Pozdrawiam i zapraszam ponownie.

autor: Salon Tarota

opinia

Tarot

Z pewnymi wątpliwościami skorzystałem z usług Salonu Tarota. Jednak wygrała ciekawość. I jaki był mój szok, kiedy okazało się, że wszystko co usłyszałem jest nie tylko prawdą, ale przede wszystkim daje wsparcie w dalszym postępowaniu. Tarot mi pomógł, bez względu na to jak to brzmi. A jestem wyjątkowym sceptykiem i cynikiem. Polecam bardzo!

 • Sceptyk
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję! Cieszę się, że zmieniła się postawa wobec Tarota i że w Pana odczuciu Tarot okazał się pomocny. Zapraszam ponownie!

autor: Salon Tarota

opinia

Miejsce godne polecenia

Miła i przyjazna atmosfera. Rzetelne podejście to tematu. Polecam to miejsce.

 • Rob
 • Termin skorzystania z usługi: lipiec 2019