SALTUS Ubezpieczenia

SALTUS Ubezpieczenia

Wybierz numer

58 550-97-30
i...@saltus.pl pokaż
Godziny otwarcia więcej
 

O nas

Saltus Ubezpieczenia to wspólna marka dwóch towarzystw ubezpieczeniowych: Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz Saltus Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA. W ciągu 26 lat działalności obsłużyliśmy już ponad milion Klientów.
Na co dzień oba Towarzystwa łączą swoje siły, oferując pełną gamę produktów ubezpieczeniowych – majątkowych, osobowych, życiowych, zdrowotnych. Wciąż rozwijamy ofertę ubezpieczeniową oraz kanały sprzedaży, wykorzystując również najnowocześniejsze narzędzia technologiczne.
Dedykujemy nasze produkty zarówno klientom indywidualnym, jak instytucjom i przedsiębiorcom. Nasza oferta jest dostępna w sieci placówek na terenie całego kraju (https://direct.saltus.pl/kontakt) oraz online. Poprzez prosty i intuicyjny serwis: direct.saltus.pl z każdego miejsca i o każdej porze można skorzystać z ubezpieczeń mieszkaniowych, NNW, podróżnych i zdrowotnych.
Oferowane przez nas ubezpieczenia zdrowotne gwarantują szybki dostęp do badań i konsultacji lekarskich.  Nasi specjaliści dostępni są aż w 1600 placówkach medycznych w całej Polsce. Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne SALTUS Kuracja dostępne jest już od 17 zł m-cznie. 
Sprawdź ofertę ubezpieczeń zdrowotnych: https://direct.saltus.pl/informacje/ubezpieczenia-zdrowotne