Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

Centrum Medycyny Specjalistycznej

Wybierz numer

58 785-85-55
s...@centrumsanitas.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej

O nas

Centrum Sanitas w Gdańsku jako prywatny ośrodek zdrowia oferuje usługi medyczne w zakresie przychodni wraz z lekarzem rodzinnym (NFZ) oraz oddziału chirurgii jednego dnia. Oferuje możliwość leczenia nowotworów skóry innowacyjną metodą histologii 3D
Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas w Gdańsku jest nowoczesnym ośrodkiem zdrowia działającym na rynku prywatnych usług medycznych. Funkcjonuje w formie przychodni oraz oddziału chirurgii jednego dnia. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami specjalistycznymi i diagnostycznymi oraz profesjonalnym blokiem operacyjno-zabiegowym wraz z komfortowymi salami dla pacjentów.

Nasza przychodnia oferuje konsultacje z zakresu wielu specjalizacji: interny, laryngologii, okulistyki, ginekologii, dermatologii, alergologii, urologii, endokrynologii, pediatrii i innych.

W ramach chirurgii jednego dnia dostępne są specjalności operacyjne, m.in. chirurgia ogólna, chirurgia dziecięca, onkologiczna, chirurgia ręki, plastyczna, ortopedia, urologia, laryngologia, drobne zabiegi okulistyczne.

Centrum specjalizuje się w leczeniu zmian nowotworowych skóry. Leczenie onkologiczne prowadzone jest w oparciu o innowacyjną metodę - histologię 3D, cechującą się większą skutecznością oraz zminimalizowaniem negatywnych skutków estetycznych w stosunku do tradycyjnych metod.

Jako jedyni w Polsce nawiązaliśmy trwałą współpracę z prof. Helmutem Breuningerem z Kliniki Dermatochirurgii Uniwersytetu w Tybindze, międzynarodowym specjalistą w zakresie onkologii skóry, który udoskonalił metodę chirurgii mikrograficznej Mohsa. Jego modyfikacja została nazwana trójwymiarową histologią, zyskując międzynarodowe uznanie.

Nasz znakomity, wysoko wykwalifikowany zespół medyczny, przyjazny personel, a także nowoczesny sprzęt i estetyczne wnętrze zapewnią Państwu najwyższy komfort i jakość leczenia.

Opinie (2)

Karol
Termin skorzystania z usługi: listopad 2020 

Przede wszystkim przemiłe panie pielęgniarki. Dziękuję za tak dobrą obsługę i empatię oraz odpowiednie podejście do pacjenta. Człowiek wychodzi z uśmiechem na twarzy. Jednak niestety nie powtarza się to na recepcji ;< młoda recepcjonistka w kręconych włosach bardzo naburmuszona, brak jasnej odpowiedzi na pytania i traktowanie ludzi "z góry". Naprawdę trochę wyczucia i kultury by się przydało.

w kategorii

Przychodnie, poradnie

5.5
 • obsługa:
  4
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • ocena ogólna:
  5
IzabelaB
Termin skorzystania z usługi: kwiecień 2020 

CMS Sanitas oceniam wysoko, w szczególności Panie pielęgniarki - zawsze uczynne, pomocne i uśmiechnięte. Jednak najbardziej chciałabym tą drogą podziękować Pani dr Katarzynie Bobrowskiej-Karol za wspaniałą opiekę i niepowtarzalne podejście do pacjenta. W ostatnich latach z uwagi na stan zdrowia miałam do czynienia z wieloma lekarzami, różnych specjalności, także tych "z tytułami"... naprawdę nie spotkałam się z tak wielką empatią, chęcią pomocy, z taką wnikliwością, kompetencją, zawsze z trafną diagnozą i skutecznym leczeniem. Każda wizyta u Pani Doktor, mimo mojego złego samopoczucia jest przyjemnością, zawsze wita uśmiechem, jest przemiła, dostępna - nawet, jak nie ma już miejsc danego dnia, a coś niepokojącego się dzieje - przyjmuje bez wahania, nie patrzy na zegarek, nie ponagla, bada, tłumaczy, objaśnia, pociesza i... leczy. Marzeniem moim jest, żeby każdy lekarz miał w sobie chociaż 50% tych cech. Tu widać powołanie, miłość do zawodu, zaangażowanie i chęć niesienia pomocy. Jeszcze raz dziękuję :)

w kategorii

Przychodnie, poradnie

6.0
 • obsługa:
  6
 • oferta:
  6
 • jakość usług:
  6
 • wyposażenie:
  6
 • czas oczekiwania:
  6
 • ocena ogólna:
  6