Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

Centrum Medycyny Specjalistycznej

Wybierz numer

58 785-85-55
s...@centrumsanitas.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 8:00 więcej
 

O nas

Centrum Sanitas w Gdańsku jako prywatny ośrodek zdrowia oferuje usługi medyczne w zakresie przychodni wraz z lekarzem rodzinnym (NFZ) oraz oddziału chirurgii jednego dnia. Oferuje możliwość leczenia nowotworów skóry innowacyjną metodą histologii 3D
Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas w Gdańsku jest nowoczesnym ośrodkiem zdrowia działającym na rynku prywatnych usług medycznych. Funkcjonuje w formie przychodni oraz oddziału chirurgii jednego dnia. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami specjalistycznymi i diagnostycznymi oraz profesjonalnym blokiem operacyjno-zabiegowym wraz z komfortowymi salami dla pacjentów.

Nasza przychodnia oferuje konsultacje z zakresu wielu specjalizacji: interny, laryngologii, okulistyki, ginekologii, dermatologii, alergologii, urologii, endokrynologii, pediatrii i innych.

W ramach chirurgii jednego dnia dostępne są specjalności operacyjne, m.in. chirurgia ogólna, chirurgia dziecięca, onkologiczna, chirurgia ręki, plastyczna, ortopedia, urologia, laryngologia, drobne zabiegi okulistyczne.

Centrum specjalizuje się w leczeniu zmian nowotworowych skóry. Leczenie onkologiczne prowadzone jest w oparciu o innowacyjną metodę - histologię 3D, cechującą się większą skutecznością oraz zminimalizowaniem negatywnych skutków estetycznych w stosunku do tradycyjnych metod.

Jako jedyni w Polsce nawiązaliśmy trwałą współpracę z prof. Helmutem Breuningerem z Kliniki Dermatochirurgii Uniwersytetu w Tybindze, międzynarodowym specjalistą w zakresie onkologii skóry, który udoskonalił metodę chirurgii mikrograficznej Mohsa. Jego modyfikacja została nazwana trójwymiarową histologią, zyskując międzynarodowe uznanie.

Nasz znakomity, wysoko wykwalifikowany zespół medyczny, przyjazny personel, a także nowoczesny sprzęt i estetyczne wnętrze zapewnią Państwu najwyższy komfort i jakość leczenia.

Oceny (3)

Pacjent
Termin usługi: czerwiec 2024

Nie polecam. Przed wizytą trzeba upewnić się ile dokładnie kosztuje wizyta. Może się okazać, że to pierwszy raz i potrzebna jest konsultacja. Pani za 240 zł stwierdziła, że kurzajka to kurzajka.

Prywatne kliniki

1.6
A.
Termin usługi: marzec 2024 

Nie polecam!!!Niestety umawiając się na Vito do lekarza POZ trzeba czekać tydzień, tak, tydzień. jakość usług świadczonych przez przychodnie bardzo drastycznie spadła, panuje chaos - omijajcie to miejsce bo niestety ani zwolnienia, ani leków, ani badań szybciej niż za tydzień od umówienia wizyty nie załatwicie

Przychodnie, poradnie NFZ

1.0
Patryk Kalinowski
Termin usługi: marzec 2023

Radzę omijać to miejsce szerokim łukiem. Zarezerwowałem wizytę za pośrednictwem platformy ZnanyLekarz. Potwierdzony koszt wizyty to 150zł. Na miejscu jednak okazało się, że jeżeli chcę skorzystać z wizyty muszę zapłacić 2 razy tyle- 300zł. Niemiła Pani w recepcji, w towarzystwie swoich równie nieprzyjemnych współpracownic, powtarzała jak mantrę, że cena wyświetla się na platformie błednie przez ZnanegoLekarza. Nawet jeśli założymy jakikokwiek błąd po stronie aplikacji ZnanegoLekarza, w który nie wierzę, czy pracownice recepcji mając wiedzę o owym problemie od rana, do czego same się przyznały, nie powinny uprzedzić pacjentów przed terminem umówionej wizyty, że taka sytuacja ma miejsce? Oczywiście, że tak. Czy to zrobiły? Nie. Czy przeprosiły chociaż za zaistniałą sytuację? Nie. Czy to dobrze świadczy o tej placówce? Na to pytanie niech każdy odpowie sobie sam.

Laryngolodzy

1.0