Sea Park Sarbsk

Wicko 84-352, Sarbsk 39

Sea Park Sarbsk

Wybierz numer

502-206-270
b...@seapark.pl pokaż
Zamknięte - otwarte od 9:00 więcej

Artykuły o nas

O nas

 

 


Fokarium Sea Park w Sarbsku to wyjątkowe miejsce, gdzie spotkać można fascynujący świat mórz i oceanów oraz bogatą historię i kulturę Pomorza. Park oferuje niepowtarzalną okazję do obserwacji gatunków morskich takich jak foki szare i uchatki południowoamerykańskie. Gwiazdy parku prezentują swoje zdolności podczas cyklicznych pokazów w trzech różnych basenach, zapewniając niezapomniane emocje dzięki swojej inteligencji i talentom.

Dodatkowo, Sea Park zachwyca multimedialnym oceanarium 3D, w którym można podziwiać prehistoryczne stworzenia morskie takie jak plezjozaury czy megalodon. Atrakcją są także dokładnie odwzorowane modele wszystkich polskich latarni morskich w skali 1:15, co pozwala zrozumieć ich znaczenie w historii i kulturze wybrzeża.

  Dla poszukujących adrenaliny, park oferuje Familycoaster – emocjonującą kolejkę górską z zakrętami i zwrotami akcji, dostępną dla dzieci (od odpowiedniej wysokości) i dorosłych, co sprawia, że jest to idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak i miłośników mocnych wrażeń.
 

 

Park posiada również muzeum marynistyczne, w którym znajdują się rzeźby, modele statków, obrazy oraz kolekcje pamiątek marynistycznych wykonane przez amatorów, emerytowanych rybaków, marynarzy i pracowników portowych. Ekspozycja oddaje pasje kolekcjonerskie marynarzy i jest źródłem wiedzy o marynistycznej kulturze.

 

 

 

Dodatkowo, dla najmłodszych widzów, Sea Park oferuje Błekitek Live Show – interaktywny seans wielorybka Błękiteka, który nie tylko rozśmiesza, ale także uczy dzieci o życiu w głębinach oceanu. Show, pełne energii i dobrego humoru, jest skierowane głównie do dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

 

 

 

Jedną z atrakcji dla najmłodszych jest Kolejka Pirata – bezpieczna, kolorowa ciuchcia, która z wagonikami świetnie bawi dzieci, jeżdżąc po specjalnym szynowym torze.

 

 
Fokarium Sea Park w Sarbsku ciągle się rozwija i wzbogaca swoją ofertę o nowe, ekscytujące atrakcje. W sezonie 2024 park wprowadził kilka nowości, które z pewnością zachwycą odwiedzających:

1. Bujany statek piracki - ta atrakcja to prawdziwa gratka dla miłośników przygód na morzu. Bujany statek zabierze pasażerów na emocjonujący rejs, gdzie w bezpieczny sposób mogą doświadczyć uczucia falowania na otwartych wodach.

2. Kino emocji MIKE - nowoczesne kino, które oferuje nie tylko seanse filmowe, ale przede wszystkim pełne wrażeń multisensoryczne doświadczenia. Widzowie mogą oczekiwać, że ich zmysły zostaną pobudzone na wiele sposobów, co sprawi, że każdy film to niezapomniana przygoda.

 3. Pirate Show - to główna nowość sezonu, spektakl przenoszący widzów do świata piratów. Show to nie tylko teatr, ale pełna immersja z efektami specjalnymi takimi jak woda, ogień, zapachy i iskry, które sprawią, że uczestnicy poczują emocje na całym ciele. To wspaniała okazja, by zanurzyć się w świat przygód i podzielić niesamowitymi wrażeniami z rodziną i przyjaciółmi.

Te nowe atrakcje dopełniają już istniejącą ofertę parku, tworząc jeszcze bogatsze środowisko dla edukacji, zabawy i emocji. Fokarium Sea Park kontynuuje swoją misję dostarczania niezapomnianych przeżyć związanych z morzem i jego tajemnicami, jednocześnie poszerzając wiedzę o kulturze i historii Pomorza.

SEZON NISKI
(KWIECIEŃ, MAJ, CZERWIEC, WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK)
Bilet normalny: 79 zł
Bilet ulgowy: 69 zł
Bilet grupowy: 55 zł
* Dzieci do lat 4: 1 zł
* dotyczy dzieci które nie miały 4 urodzin

SEZON WYSOKI
(LIPIEC, SIERPIEŃ)
Bilet normalny: 99 zł
Bilet ulgowy: 79 zł
Bilet grupowy: 55 zł
* Dzieci do lat 4: 1 zł
* dotyczy dzieci które nie miały 4 urodzin
Bilet ulgowy
Emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne, dzieci i młodzież do 18 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji uprawniającej do zniżki.
Bilet grupowy
Tylko dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia w zorganizowanych grupach szkolnych, koloniach powyżej 15 osób.
Bilet 1 zł
Dzieci do lat 4, *nie dotyczy grup zorganizowanych (obowiązuje przy wejściu indywidualnym z opiekunem)

 

WWW.SEAPARK.PL