Sebastian Ząbczyński - Język francuski

80-180 Gdańsk, Aliny Pienkowskiej
669-477-184, 669-477-184
i...@zabczynski.org pokaż

O nas

Francuski - nauka od podstaw dla tych którzy chcą nauczyć się języka, pomoc w nauce, korepetycje. Dzieci, młodzież, dorośli. Lekcje już od 45 zł za 60 minut, online lub z dojazdem. Wystawiam faktury.

Jestem magistrem filologii romańskiej (specjalizacja metodyka nauczania ) i absolwentem nauczycielskiego kolegium języków obcych. Blisko 20 lat życia spędziłem w krajach francuskojęzycznych ( Maroko, Francja ).  Mam stały kontakt z „żywym” językiem francuskim. Posiadam doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych, w trybie indywidualnym oraz grupowym. Moją pasją jest nauczanie języka od podstaw,  konwersacje oraz przygotowanie pod konkretne egzaminy ( ósmoklasisty, matura, DELF ). Udzielam również tradycyjnych korepetycji – pomoc w nauce, pomoc w zadaniach domowych.
.
Dbam o to aby spotkania ze mną były skuteczne poprzez swoje zróżnicowanie i atrakcyjność. Korzystam z różnorodnych materiałów  i różnych technik nauczania. Pracuję z podręcznikami, ćwiczeniami, materiałami video i audio, piosenkami, oryginalnymi tekstami francuskimi literackimi i prasowymi, obrazami, rysunkami, komiksami. Ucząc języka uczę również kultury francuskiej.

Nauka języka obcego to proces, który wymaga pracy i cierpliwości ze strony ucznia i nauczyciela.  Może być ona fantastyczną przygodą samą w sobie, która jednocześnie pozwala nabyć praktyczną i niezwykle pomocną w życiu umiejętność  - znajomość języka obcego . Z mojej strony dokładam wszelkich starań aby ta wspólna droga była jak najbardziej efektywna. Nauczanie języka obcego daje mi ogromną satysfakcję, a widoczne sukcesy ucznia motywują do dalszej pracy. Do każdego z moich uczniów podchodzę indywidualnie.

Jeśli chcesz uczyć się języka francuskiego w sposób wyjątkowy zapraszam do kontaktu ze mną. Porozmawiajmy.

..........................................................................................................................................